Skoči na vsebino

Ribolov


Petzl

Priporočene objave

A ni pri ribolovu bistvena vaba? Meni je sosed razlagal, da vedno ko gre na ribičijo, ženo poboža med nogami, da se prsti navlečejo vonja in potem s temi prsti gnete vabo, preden jo da na trnek.

Ko sem se enkrat še jaz odločil, da grem lovit ribe, sem šel k ženi, ki je na vrtu okopavala, ji dvignil krilo in jo pobožal. Pa je rekla: O sosed, spet na ribolov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 urami, thumper pravi:

ti si še čist frišn bmflar.vi še za štrom nimate kamoli za dinamit.. :lol1:

veze i poznanstva v kamnolomu :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...
pred 5 urami, thumper pravi:

20181227_103354.jpg

jel vata? :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

rakija pivo cevapi prebranac domaca kafica.tolk o ribolovu. 2dana samska hrana :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se prijateljev najvecji ulov letos na Cresu...

P.s

Nisem hotu objavt z obrazom....bi bil hudi name...

 

20181229_145917.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 13 urami, thumper pravi:

Z obale se kar..

20181229_001843.jpg

Ugor je riba obale,ki živi v kamnitih luknjah...ni pa ta nic posebnega ugor zraste 2metra...

Je pa ulov,ki ti polepša dan...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

piran pomol. so pa spomladi debelejši kot jeseni..

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 mesecev pozneje...

Lepo je, ko lahko združiš dva hobija. Z motorjem, čez Pohorje do Osankarice, nato pa na Črno jezero in prekrasno popoldne v miru, stran od ponorelega sveta.....palica, muhe in postrvi....

3FC7ACCD-C003-40FD-8063-DE0ADB716CD2.jpeg

6CF68B25-1D66-4EBA-9AAC-6800447F5C98.jpeg

C03AB9FF-0450-4487-8B7E-42C32F22457C.jpeg

C0E1D5F9-A58B-42BF-8336-869E529DCB05.jpeg

CDD92D4F-41F1-4244-ACA7-F5BAFB7927EB.jpeg

D7405F92-0731-4255-B93F-BD662B4EED37.jpeg

Popravljeno . Popravil BIF
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 47 minutami, Snečer pravi:

nisem vedel, da je dovoljeno, zanimivo

Je. Dnevna karta je 20eur in jo kupiš on-line. Spada pod ribiško družino Slovenska bistrica. Način lova je ujemi-izpusti z eno muho brez zalustnika. Sicer je meni vseeno za ta pravila, ker itak povsod in vedno lovim brez zalustnika, da ribo čim manj poškoduješ, pa tudi ulovljenih rib (salmonidov) NIKOLI ne jemljem temveč jih vračam v naravo.

https://www.ribiskekarte.si/rd-slovenska-bistrica

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moji ljubljencki...vcasih sem jih sicer malo sprehajal in pol izpustil nazaj...zdaj pa ze nekaj let le hranim...

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, BIF pravi:

Je. Dnevna karta je 20eur in jo kupiš on-line. Spada pod ribiško družino Slovenska bistrica. Način lova je ujemi-izpusti z eno muho brez zalustnika. Sicer je meni vseeno za ta pravila, ker itak povsod in vedno lovim brez zalustnika, da ribo čim manj poškoduješ, pa tudi ulovljenih rib (salmonidov) NIKOLI ne jemljem temveč jih vračam v naravo.

https://www.ribiskekarte.si/rd-slovenska-bistrica

aha, pripeljal si se do jezera okoli? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, Snečer pravi:

aha, pripeljal si se do jezera okoli? 

Ne. Časi, ko sem ril po vlakah so mimo in tega tudi ne odobravam po mokriščih kot so v okolici Črnega jezera. Motor pustiš na Osankarici in lepo peš 15min. do Črnega jezera. Če ti ni preveč do makedama (Areh-Šumik-Osnakarica) se pelješ preko Slovenske bistrice na Tri kralje po asfaltu (pa še lepa pot je za motoriranje)...potem pa je cca 5km. dobrega utrjenega makedama do Osankarice. Lahko greva kdaj skupaj...

Do jezera pelje na novo urejena peš pot...komot greš tudi v motoristični opremi...če nisi ravno Robo-cop v usnju in tistih smešnih škornjih...

Popravljeno . Popravil BIF
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 minutami, BIF pravi:

Ne. Časi, ko sem ril po vlakah so mimo in tega tudi ne odobravam po mokriščih kot so v okolici Črnega jezera. Motor pustiš na Osankarici in lepo peš 15min. do Črnega jezera. Če ti ni preveč do makedama (Areh-Šumik-Osnakarica) se pelješ preko Slovenske bistrice na Tri kralje po asfaltu (pa še lepa pot je za motoriranje)...potem pa je cca 5km. dobrega utrjenega makedama do Osankarice.

Pozimi sem šel peš iz Areha do Črnega jezera in nato Osankarice in gazil po snegu. Pa sem videl tam "zadaj", da je pot, cesta do jezera. Poglej enkrat :) 3km je iz glavne ceste.

image.thumb.png.94b68d3cfd5724b85de164f016a4d362.png

to z ribolovom pa res nisem vedel :) 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Poznam to cesto.  Ampak tam ne bi pustil motorja za nekaj ur na samem. ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!