Skoči na vsebino

Honda NS 50


PoŽiG

Priporočene objave

Torej kolega ga je našel v garaži...

Zaenkrat samo vem, da gre za Hondo NS 50 - moped - 2-taktni, 49cc, vodno hlajen, 6 prestav in da leti ko pes.

Če se komu sanja kaj več o tem mopedu, bi bil zelo vesel kakršnekoli informacije. Poleg tega me zanima, če poznate kakega dobrega mehanika, da mi ga pomaga spravit na cesto - nekako razmišljan o cenejši alternativi avtomobilu za krajše relacije in opravke, kaj pravite?

IPB Slika

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Torej kolega ga je našel v garaži...

Zaenkrat samo vem, da gre za Hondo NS 50 - moped - 2-taktni, 49cc, vodno hlajen, 6 prestav in da leti ko pes.

Če se komu sanja kaj več o tem mopedu, bi bil zelo vesel kakršnekoli informacije. Poleg tega me zanima, če poznate kakega dobrega mehanika, da mi ga pomaga spravit na cesto - nekako razmišljan o cenejši alternativi avtomobilu za krajše relacije in opravke, kaj pravite?

Zgleda še kr lepa za svoj letnik!Pomoje bi s pravo resonanco pa fergijem tole mogl kr it vsaj 80+ če ne več...

A papirje maš?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Spominja me na hondo nsr. Uglavnem ful vzdržliva mašina (edn ma 27k km pa dela ok), zavrti se do ene 14k obratov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 12 let pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!