Skoči na vsebino

Samo za Desmota in CYC-a: BRAZILIJA IN HEJ BRAZILKE!


Zoolo

Naslednji svetovni prvaki: Brazilija ali Brazilke?  

1 član je glasoval

  1. 1. Naslednji svetovni prvaki: Brazilija ali Brazilke?

    • Brazilija
      1
    • Brazilke
      25
    • Alieni?
      9


Priporočene objave

Hej, Zoolo!

Zdajle si me pa totalno šokiral. Niti ti ne bom razlagala zakaj, ker me ne bi razumel, ampak upam, da tudi ti svoji trenutni spremljevalki predstavljaš samo "hosteso", ker jo bo drugače bolel srček. Če ne danes, pa zagotovo v prihodnosti...!

Naka

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hej, Zoolo!

Zdajle si me pa totalno šokiral. Niti ti ne bom razlagala zakaj, ker me ne bi razumel, ampak upam, da tudi ti svoji trenutni spremljevalki predstavljaš samo "hosteso", ker jo bo drugače bolel srček. Če ne danes, pa zagotovo v prihodnosti...!

Naka

Bambina, ... hej opisano velja v obe smeri, ... ne samo moški kot izvajalci in ženske kot tiste ki ste na koncu zlomljene. Kot rečeno zadeve tečejo v obe smeri.

Hmm, zdej pa zakaj bi nekdo delu dramo iz konca ali začetka nečesa, mi res ni jasno. Ko dva nista za skupi in če to samo en misli je že več kot dovolj, je NARAVNO da se neha, ne pa da oba nek Suffer tolčeta za brez veze.

In princeska preobčutljiva, ... do zdej sem še zmeri lepo in glasno povedal kaj pričakujem od dotične osebe, ali samo od njenega telesa ali kaj tretjega, ker verjemi da se mi niti ne da it nekega pretvarjanja da bi p'ršu do "tangic" katere od vas.

Tko da, kaj si napisala?! "jo bo drugač bolel srček", ... hej če ne razume kaj je na stvari kljub temu da ji narišeš zadevo, ma se mi zdi da potem to res ni več moj problem!

Heh, Love Ya All!

Zoolo The Horrible! :twisted:

P.S.: Ma človek še jutranje kave ne more u miru spit, ko mu pa take buče že navsezgodi kotaljo naokoli!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hojla, Zoolo - mačo!

Že štekam!!! Nisva se razumela oz. nisva bila na isti valovni dolžini. Jaz sem mislila na čustva, romantiko, navezanost, predanost in vse, kar spada zraven, ti pa le o druženju.

Če si pošten in vsaki res takoj poveš (kot si sam napisal), kaj od nje pričakuješ (v kar dvomim, saj si ne znam prestavljati, da bi že kar na prvem zmenku rekel nekaj takega kot: "Hej ljubica jaz bi te pa samo malo.... potem pa adijo...!"), potem je vse O.K.

P.S. Kar v miru popij svojo jutranjo kavico, saj ti jo privoščim!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

P.S. Kar v miru popij svojo jutranjo kavico, saj ti jo privoščim!

Ma se mi je zdel da govorriva o dveh različnih konceptih! :wink:

Sploh pa heh "Mačo" zraven mojga nicka ali imena nima kaj počet, kar ti bo jasno ko se vidimo, ... heh sploh pa zraven nicka gre samo dodatek ki sem ga dobil tuki gor in to je "ZLOBA".

In ja, ... no bullshit, ... da ne zgubljamo časa, dejansko funkcioniram kot sem reku.

Ma shit mojo temo sva fentala z neproduktivnim razpredanjem, o nekih kvazi ala odnosih. Ma nič grem novo temo z novim šopkom odpret, tole je kontaminirano in BAD OMEN! :twisted: :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hear hear, Zoolo!

Ce poves v naprej, kaj pricakujes, potem ne sme biti bolecih in krvavecih src. Jebiga, life still goes on...

Je pa vprasanje, ce je za vsakega tako razmisljanje v redu. Ce je zate, potem je vseeno, kako drugi gledajo na to in ti nimajo kaj ocitati. Jaz ne morem tako.... pa bi bilo fino, ce bi.... vcasih.... samo malcek miksa... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tak dogovor se mi zdi odličen... je pa res... kar sem ravno včeraj slišala. Pri vsej stvari je samo to, da se ne smeš zaljubiti. Če se... moraš biti sam tok fer in se umakniti.. magar za nekaj časa.... ker ljubezen v takih donosih nimajo kaj iskati... vse je dovoljeno, dokler sam uživaš v tem. Ko te mine... te mine... jebiga.....

Zoolo...... hhmm.. všečno :D :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Heh G, sej men tut včasih kanček normalnosti nebi škodu, pa jebat ga moram improvizirat!

Life sucks and than U get laid! :P :P :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst se opravicujem ampak sem sele danes opazil tole sliko...

TILT !!

Vsem rdec karton pa k men na masazo u slacilnico :twisted:

FLAYO

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst se opravicujem ampak sem sele danes opazil tole sliko...

TILT !!

Vsem rdec karton pa k men na masazo u slacilnico :twisted:

FLAYO

Flayo, ...Ej spusti se kdaj kej na zemljo ne pa da naokol po luftu letaš pa boš še kaj najdu.

Aha, ... kar se tiče nemške reprezentance, ..hmmm, let me C, .... upam da bom kaj najdu, ...aha vem da bom samo vprašanje kdaj bom gor dal, mam idealno zadevo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:scatter:  :infinity: :lying:

(smeskoti povedo vse)

Ej Z, dej ti to za nas malo bolj "ta glupe" kak prevod napedeni, ...ma gledam u te smilije že 10 minut pa nimam nobene ideje kaj si htela povedat! :roll: :oops: :cry:

All, že imena smilijev pojejo vse skupaj?! :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:scatter:  :infinity: :lying:

(smeskoti povedo vse)

ponavadi je to rezultat uzivanja norih gob :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zoolo!

še sreča, da je zmagala Brazilija, kakšna bi bila šele ekipa Nemčije ?

Same blodine. :D . Sam mislim da če bi imel na volj Brazilke al pa Nemke, bi se vseen za Brazilke oddločil.

MM

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zoolo!

še sreča, da je zmagala Brazilija, kakšna bi bila šele ekipa Nemčije ?

Same blodine. :D . Sam mislim da če bi imel na volj Brazilke al pa Nemke, bi se vseen za Brazilke oddločil.

MM

Stari počakaj do ponedeljka boste lahko za brazilke ali nemke glasovali v novi anketi! 8) 8) :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Stari počakaj do ponedeljka boste lahko za brazilke ali nemke glasovali v novi anketi! 8) 8) :lol:

This is just a simple reminder that today is Monday... :roll: :wink: 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zooooolo, kaj je treba eno anketo naredit, da ugotovimo kateri ponedeljek si mislil... :? :fadein: :o

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!