Skoči na vsebino

Samo za Desmota in CYC-a: BRAZILIJA IN HEJ BRAZILKE!


Zoolo

Naslednji svetovni prvaki: Brazilija ali Brazilke?  

1 član je glasoval

  1. 1. Naslednji svetovni prvaki: Brazilija ali Brazilke?

    • Brazilija
      1
    • Brazilke
      25
    • Alieni?
      9


Priporočene objave

Gospoda, takšni navdušeni odzivi na anketiranje na straneh Motosveta me enostavno silijo, da se bom še naprej trudu, ...in lej ga hudica zdi se mi da sem dubu temo za novo anketo, ... heh malo potrpljenja pa bo!

ThanX vsem lojalnim fanom, dobre zajebancije!

Z.t.H.! :evil:

P.S.: Upam da me čistilci in administratorji ne bojo popucal trajno! :shock: :shock:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

P.S.: Upam da me čistilci in administratorji ne bojo popucal trajno! :shock:  :shock:

Ni skrbi, Zoolo, za take stvari sigurno ne... ehehehehhe..... :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nogomet? Nogomet?!? Ma kdo bi s temi igral nogomet???  :P  :P  :P

A se u fuzbalu tud pressing špila??

Če ja, potlej bi tud mal fuzbaliral z njimi. Potlej pa seveda bi jih še frotiral (copyright by Klimbra) za ogrevanje, potlej pa beeeeeeeeeeeeeeeeeeep.(copyright by žeri springer).

Na koncu bi se pa zbudu! :wink: :D :D :D :D

LP HHVulgaris

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

S tako žensko ekipo bi jest kar v bunkerju igral...hehehhe

Kakšne igrice pa se igrajo v bunkerju :?: :?: :?: :?:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gospoda, takšni navdušeni odzivi na anketiranje na straneh Motosveta me enostavno silijo, da se bom še naprej trudu, ...in lej ga hudica zdi se mi da sem dubu temo za novo anketo, ... heh malo potrpljenja pa bo!

Ajde ajde Zoolo, potrpljenje me počasi mineva :!: tongue.gifwink.gifbiggrin.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmm, p'rjatu, heh, OK, ...evo daj mi 10 minut pa novo temo odpremo! :P :P :P :oops:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmm, p'rjatu, heh, OK, ...evo daj mi 10 minut pa novo temo odpremo! :P :P :P :oops:

ti mas pa laške minute :evil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmm, p'rjatu, heh, OK, ...evo daj mi 10 minut pa novo temo odpremo! :P :P :P :oops:

ti mas pa laške minute :evil:

Ej Hallo, nov topic je odprt že vsaj 10 minut, ...samo moraš zapustit Brazilke pa it na "Double Trouble"! :twisted: :shock: :shock: :twisted: :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmm, p'rjatu, heh, OK, ...evo daj mi 10 minut pa novo temo odpremo! :P :P :P :oops:

ti mas pa laške minute :evil:

Ej Hallo, nov topic je odprt že vsaj 10 minut, ...samo moraš zapustit Brazilke pa it na "Double Trouble"! :twisted: :shock: :shock: :twisted: :twisted:

:roll: :roll: :roll: sej veš...nov forum...jest pa iščem in iščem...pol pa kr naenkrat ven butne :roll:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:roll: :roll: :roll: sej veš...nov forum...jest pa iščem in iščem...pol pa kr naenkrat ven butne :roll:

Hmm, sam da si najdu, ... ma bi blo škodi da bi šlo v nič! :P :shock: :P :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako moški malo rabite, da ste srečni!!!!

Ko bi se ženske vedno tega zavedale! :wink:

Saj se zavedamo, ampak ali s tem misliš, da bi vam slikice limale v omare? Pa kaj še! Če niste z domačimi primerki zadovoljni, pa jih glejte v forumu! :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

......vam bo dala vetra...

malo pasuljceta in malo tabasca ......pa da vidis kaj je to veter! :shock: :shock: :lol: :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako moški malo rabite, da ste srečni!!!!

Naka, heh, ... no commet, show up in 3D and we'll Tango! :twisted: :twisted: :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako moški malo rabite, da ste srečni!!!!

Ko bi se ženske vedno tega zavedale! :wink:

Saj se zavedamo, ampak ali s tem misliš, da bi vam slikice limale v omare? Pa kaj še! Če niste z domačimi primerki zadovoljni, pa jih glejte v forumu! :D

Naka, pa kaj ne štima, ..hej če nismo zadovoljni s tem kar mamo doma, ne vem zakaj bi gledal na forumu, če lahko zamenjamo v 3D, kot naprimer mali shopping v mestu!? :twisted: :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zoolo!

Kaj si mislil z "mali shopping v mestu"? Ali obisk Rdeče trgovine na Gornjem trgu? :?: :shock:

Naka

Heh, princeska, U know it better, ... trenutni spremljevalki se da trajni time out, oz. kakorkoli temu lepo rekli da se nekoga nogira in se na bojnem polju zbere nov model z novimi performansi. Z izboljšanimi nogami, hmm psmi, očmi, barvo, prelivi , .... hmm, kot vidiš govorim o povsem nedolžnem postopku zamenjave partnerja ki ne zadovoljuje potreb ali ne upravičuje pričakovanj. :shock: :shock: :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!