Skoči na vsebino

Husqvarna TE 610


Enduro

Priporočene objave

Živjo motoristi !

Sem nov na forumu, ne pa tudi nov na motornem sedlu. Trenutno sem sicer brez mašince, ker ni dinar, pred časom sem pa imel Cagivo Mito. Čedalje bolj všeč mi postajajo hard enduro motocikli. Se mi zdijo bolj uporabni in udobni kot cestni dirkači. Mal uč mečem na kakšno rabljeno Huso TE 610. Kakšna so vaša mnenja o tem motorčku. Sem že slišal da ni ravno najvzdržljivejša ter šlampasto izdelana (Italijani pač). Kolk bi bila recimo vredna ena taka z 25k km.

Najlepša hvala za odgovore. Tale forum je res coolski …

LP Miran

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dolenjski zrak Husy ne pase to je dokazano.

Veliko brutalne moci,dober motor za vspone,jame in ravne terene.Slab za voznjo po motokrosu.

Drgac pa slabo vziga,problemi ji dela elektrika.Velik se kvar.

Ce si pa dolenjc pa bok ne daj da jo kupis.

Bol je zaribana jawa kot nova husa

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem lastnik Huse TE 610 in moram povedat da vsak svojo kravo hvali z razliko od mene.... :arrow: KTM :arrow: Husqvarna......oba dobra motorja,zadnje čase KTM uspeva v vseh pogledih...enkat en enkat drug...tko to je in vse to potrošniki plačajo.......No,zaenkrat nimam nobenih težav z motorjem,brez pretiranega vijačenja,sicer pa kdor ima motor rad malo pošravfa po njem.

Pa še DOLENC povrh 8) :wink: :lol: :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 leto pozneje...

LP vsem!

3 dni nazaj sm kupu Husqvarno TE 610, l.98.

Zravn sm mel kolega,ki je isti motor mel pred 3 leti. Ko ga je sprobal na terenu, je reku,d nimam kaj razmišljat-motor je redno vzdrževan,mašinca dela ko rolex(hladna in vroča).Mene je sprva motilo predvsem to,da so plastike dokaj zguljene,podrsane. Ampak motor gre pa ravno ko puščica.

Cena: 770.000.

A ve kdo,če je to ugoden nakup-naj prosim odpiše. Zraven sm dubu novo masko, vse žmigavce, špegle in tačke za sopotnika (vse še original od motorja, nerabljeno).

Sicer pa sm ga že kr fajn sprobal in motor res trga gate-vsaj meni. Še najboljši je pa zvok iz dveh dimnikov odzadi-ej to morš slišat-stvar res seka!

Aja,še to: mi je prejšnji lastnik reku, d nej mažem verigo z oljem za motorno žago- Chain saw oil. Zadeva sicer mal bolj šprica okol,ampak je ful dobra stvar.

In na kolk km se dela servis-baje na 1000 km oz. 30 delovnih ur- je to res?

No,tisti ki se mal bolj spoznate na te stvari, bi vas lepo prosil, če mi odgovorite na ta vprašanja. LP!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če v iskalnik napišeš husqvarna TE,dobiš kr nekej odgovorov... <_<

drugač pa mislim da to ni slab nakup,če res vse dela ko more.lepote pa tud ne rabiš v gmajni .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ce si pa dolenjc pa bok ne daj da jo kupis.

Res sm slišal da se na Dolenskem Husqvarne nenormalno kvarijo (vsaj starejši letniki naj bi se) in da jim tamkajšnji zrak nikakor ne odgovarja, ampak jaz poznam enga frišnega lastnika Te 450 ki pa se pohvali da je motor res bomba in da ni hudič da se bo ta motor tud na dolenskem prijel...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

3 dni nazaj sm kupu Husqvarno TE 610, l.98.

Zravn sm mel kolega,ki je isti motor mel pred 3 leti. Ko ga je sprobal na terenu, je reku,d nimam kaj razmišljat-motor je redno vzdrževan,mašinca dela ko rolex(hladna in vroča).

Nekam hitro si se odloču prodat ...... morda pa huha le ni rolex.

Jep tudi jst sm se skor zajebal .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekam hitro si se odloču prodat ...... morda pa huha le ni rolex.

Jep tudi jst sm se skor zajebal .)

:? :? :? A ni povedal, da ga je kupil, ne pa prodal?

lp

Rudi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:? :? :? A ni povedal, da ga je kupil, ne pa prodal?

lp

Rudi

Poglej si oglase od zadnjega dne .... ena zanimiva husa TE610 l. 98 se prodaja ..... uf ma ta rolex je biu pa res super enkraten :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A, ja kaj veš, bo že tko, sam ne vem, men se zdi kr spodoben motor, vsaj men moja Cagiva (vem, ni ista znamka, je pa ista banda italijanska lastnik) super služila.

lp

Rudi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ah ... jst sm kupoval prav H. 610 TE ... in ni in ni vžigala. Drugo kot urca ... je pa mela 5000 km ....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hehe fantje moji-dobr opažate,samo namen ste spregledali. Motor se ne prodaja-vsaj zares ne. V bistvu je bla 1.aprilska šala :lol1: Mater pa sm se že ustrašu, d ne bo noben nasedel... :D

Drgač pa motor res dela ko rolex-upam d bo naprej tud.

Dolenjski zrak mu zaenkrat zelo paše-sm v gozdu prestrašil že ene par srnic- a kaj ko so vse imele 4 noge.Tistih na 2 pa še ni-komi čakam d bojo gobe pa kostanj, pa se bo že ktera najdla... :lol:

Drgač pa me Husa čist fascinirala-obenem je :wub: , me pa veseli d se izkaže predvsem v svoji ta hudi plati :devil: !

No motoristi-mogoče bom drugo leto spet v zadnjih dneh kupoval motor in ga ravno na 1.apr. prodajal- a premisli prej, preden nasedeš kakšni 1. apr. šali. Mi pa je v veselje, da je tud meni uspelo nahecat folk! :lol1:

Me pa zanima še nekaj- vsi tisti ko imate hard enduro-s čim je najboljš mazat verigo, d se blato ne nabira (beri prilepi) gor in na kolk km oz. delovnih ur vi servisirate svoje konjičke (v navodilih piše 1000 km oz. 30 ur mislim da)...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja pa še to- ne vem kako to da vam ne vžiga dobro. Men vedno brez problema-ni važno al je hladen al vroč(sploh ko je mašina vroča, mi vedno vžge takoj,sprve).

Mogoče pa niste dobr prebrali navodil...ne vem.

Ampak prvič sm se pa zaj...., ker sm predolgo ga vžigal s čokom in ga je zalilo-sm pa sam kriv, ker pač nisem vprašal prodajalca, kako se stvar zakurbla-moja mistake.

Pa sm se spustu pod breg in lej ga hudiča-že skor preden sm se ustavu, je motor zagrabu-pa direkt na tazadnga.. :kva2: uh rahlo neprijetna izkušnja...

Nasledni dan pa brez kakršnega koli problema. :ph34r:

Tko da ni nobene stvari, ki bi bla al pa d bi vsaj zgledala narobe.

Vsem želim prijetno utiranje novih kolotekov v gozdu in velik srečnih in zanimivih doživetij s Husami, KTM-ji... :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 leto pozneje...

odločam se za nakup tega motorja l.95, povejte mi če je dober za po makedamu-ker bi ga jez več al mn vozu po makedamu, dejte mi povedat njegove tehnične podatke(kok batov ma , kok kojnov, hod vilic in zadnje nihajke...) in kaj je lahko narobe na njem

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

odločam se za nakup tega motorja l.95, povejte mi če je dober za po makedamu-ker bi ga jez več al mn vozu po makedamu,  dejte mi povedat njegove tehnične podatke(kok batov ma , kok kojnov, hod vilic in zadnje nihajke...) in kaj je lahko narobe na njem

ne kupuj tolk starga letnika raje malo prišparaj pa dodaj in kupi novejšega....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dejte mi mal povedat o vzdržljivosti tega motorja, kok km po cesti zdrži brez generalke, pa če kdo ve kok je težak in kok konjev ma :photo:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dejte mi mal povedat o vzdržljivosti tega motorja, kok km po cesti zdrži brez generalke, pa če kdo ve kok je težak in kok konjev ma :photo:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najbolj natančne podatke ti bo zagotovo dal uvoznik. Ime mu je Gregor, njegov GSM pa je 041 643 025. Lahko m upa pošlješ tudi zasebno sporočilo (PM) na tem forumu - prisoten je pod imenom Gidl.

Pol jih pa še semle napiši! :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

TE 610- 577 ccm, 55 KM, pa ne ga po cesti gont, k bo hitr riknu. Ta motor je namenjen skor izključno terenu. Drgač pa izredno močan motor, primeren tudi za manjše terenske skoke. Zdj kok kg ma sm že pozabil, mislim da tam okrog 135 kg-je že dost cajta preteklo kar sm ga prodal. Sm pa bil z njim zelo zadovoljen. Če kupuješ tak motor, ne kupuj starejšega od l.98, ker če je mašinca že bolj v k****, boš veliko šraufal in menjal dele. Srečno pri nakupu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 mesecev pozneje...

EMMMMMMMMMMMMM :BUA: :BUA:

MISLIM DA TO POVE VSE.....................IMEL SEM JO 3 LETA IN POL,OD TEGA JE STALA LETO IN POL PRI MEHANIKIH IN SE MENJAVALO OD ELEKTRONIKO DO PIZ...MATE...., :hmm: VRJEMTE NI RAČUNICE.........SICER JE BILA LETNIK 95. SAMO JE IMELA REALNIH!!!! 15 TISOČ KM IN TO LEPE VOŽNJE....(POZNAL OSEBNO 1. LASTNIKA) CRKOVALA PA KO PO TEKOČEM TRAKU......KO PA JO PORIHTAL PA KOT URCA DALJE......GRE PA KO MARIJA MADONA PO TERENU........BIL TEDENSKO NA POHORJU.....PRODAL KO MI MEHANIK REKEL DA NAJ RAZMIŠLJAM O MENJAVI BLAJERCE PA CILINDRA.........

SAJ JE MOTOR KOT RAKETA ZA TO KAR JE NAMENJEN, AMPAK KO NE BI BILI DELI TAKO DRAGI BI ŠE VSE ŠLO.........

KO PA GA NOVI LASTNIK IZPRED MOJEGA BLOKA ODPELJAL PA SEM KR :cry: :cry: :cry: ZA NJO..............

BI PRIPOROČAL MLAJŠO, KER BAJE SE NE KVARIJO TOLK........

LP

......NIKOLI NISI PREPOZEN,ČE ŠTARTAŠ PREJ.......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 6 mesecev pozneje...

Po vsem prebranem res ne vem, kaj naj si mislim o tem motorju - eni nimate težav, drugi pravite da je puščanje olja in vode povsem normalna stvar.

Želim si hard enduro, ki bi bila občasno tudi super-moto in s katero greš lahko s punco na morje čez vikend. To bi morala zdržati tudi TE610 ali se motim? Nisem ravno tiščač, vendar 120 km/h pa mora tak motor zdržati brez problema - upam.

Je res potrebna celovita generalna vsako leto z menjavo cilindra in bata, ker to je le strošek ?

Je pa daleč najbolj privlačen motor, kar sem jih videl :kva2:

Me zanimajo vsako mnenje in vtisi, kolikšni so stroški,... Malce šravfanja me ne moti, nezanesljivost in generalke pa mi znajo pobrati živce, ker sem le raje na cesti, kot v garaži. Kateri model naj gledam - menda so imele šele po leniku 98 vgrajene pumpe za olje.

Popravljeno . Popravil suntrace14
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!