Skoči na vsebino

Forumsko Srecanje IV... 24.8. ZBILJE


Priporočene objave

Zaradi boljše preglednosti in lažjega preštevanja sem odprl nov topic "Forumsko 4 - prijave"

hotschko

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Zaradi boljše preglednosti in lažjega preštevanja sem odprl nov topic "Forumsko 4 - prijave"

hotschko

Ja, to je se najboljs.

Sicer sem unicla eno uro cajta za brisanje, da bi nam bilo nadaljevanje lazje ... eeeejjjj, sej nocem bit tecna in zelo se opravicujem, ce kdo meni, da je redukcija prehuda, vendar: jasno je, da je v Splosno brisanje nesmiselno, vcasih pa je tema taka, da ne dopusca motenj ... in mimogrede se da odpret nov topic, ce vas/nas ze kaj tisci ...

Perla

Edited by - Perla on 20/08/2001 11:41:46

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes sva sla z Gregsom pogledat Zbilje in sva v Gostiscu Jezero rezervirala prostor za nase srecanje.

Ker imamo zaenkrat 26 zagotovljenih prijav in 9 vprašljivih, torej skupaj 35 (oz. lahko morda predvidimo do 40 udelezencev ) zelijo vedet, koliko nas bo jedlo oz. prosijo kar za narocila v naprej. Imajo "klasicno vse" razen pic (zal). Na jedilniku imajo rubrike Po narocilu (saj veste: mesne jedi ipd., vmes tudi prasniki ...), Ribe (uff, postrvi!), Jedi na zaru¸, Sladice... Da jim povemo vsaj priblizno, vas prosim, da mi sporocite, ce boste jedli na e-mail: darija.lebar@uni-lj.si, in sicer do 12. ure v cetrtek. Hvala!

Kampirate lahko v Dragocajni (max. 5 min. voznje) za 1090 SIT/os! Ce kdo potrebuje sotor, kar je prijazno na rentanje ponudil Climber, povejte!

Ce greste s prstom po zemljevidu (in tudi v praksi) iz Medvod proti Kranju, na koncu Medvod na vrhu klanca zavijete desno - sledite tabli Zbilje oz. proti Smledniku. Cesta gre ob naselju, skozi gozdicek (pribl. 800 m), na prvem kriziscu zavijete spet desno (spet pribl. 800 m) in nato v kraju Zbilje spet desno proti jezeru. Poiscete (po pribl. 100 m desno) Gostisce Jezero (ne se spustiti do obale!; ce mi bo uspelo, bom naredila napis Motosvet, ki vas bo usmeril proti cilju). Ce ste slucajno na glavni cesti zgresili odcep za jezero in pridete do mostu cez reko, se obrnite nazaj proti srediscu Zbilj!

Any questions?

Perla

Edited by - Perla on 22/08/2001 08:21:56

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Any questions?

ja.....kaj bomo jedli?! iz tega izhaja,da IMAM NAMEN jesti.capisce?! bene.

-----------

at 200 mph you have no friends

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ice, pa kaj ti ne znas brati?

Perla je napisala, da lahko izbiras med mnogimi jedmi. Vsaj priblizno pa povej, ce mislis jesti, da jih malo obvestimo, ker 40 ljudi ni macji kaselj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Ice, pa kaj ti ne znas brati?

ne.kaj zgledam pismen?!

quote:

ce mislis jesti...

in kaj sem prej napisal?! valda mislim jesti......kaj......kako pa naj vem kaj.....kej dobrga v glavnem.

-----------

at 200 mph you have no friends

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kako pa naj danes vem kaksen gusto bom imel v petek?! pa saj si nisem taaaaaaakoooo dober z mojim purdijem..........mi ne pove zmeraj vse vnaprej

noise,ti bi se rad kopal,vidim.no,"zelja se ti bo uresnicila" je rekla zlata ribica.

-----------

at 200 mph you have no friends

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma kua ste kurac navalili name, a ne veste da je treba svoje šefe spoštovat???

Mimogrede: sej jaz tud ne vem kaj bom jedel, bojo že naredil ko pridemo !

//0iSe />aTa

-=> //otos/et.co//

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

noise,zdaj ko si nazaj SI DEZURNI KRIVEC,ker te pac ni bilo.trpi!

-----------

at 200 mph you have no friends

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

saj morajo imeti neko karto,ali pa naj ponudijo ene dva,tri menije.interchangeble stuff....works wonders,is great.

-----------

at 200 mph you have no friends

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vprašanje ce bo pupa še lacna ko bo zagledala Barbwire

Kam si se skrila Pupa ze celi dan te iscem tebe pa od nikoder cakam na mail

Saj ne mislim tako jezno

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sorry, moj dragi Diablo, zdejle ti bom takoj odgovorila nanj, samo sploh nisem imela casa.

Sicer pa ce sem lacna, me nic ne mine od hrane. Razen ce me bo tvoja lepota tako zaslepila, da bom pozabila, da sem lacna.

kisses

Pupa

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

cao! danes sem zvedel da ima sodelavec piknik pred bližnjo poroko ob 2.Upam da ne bom prevec zamudil pridem pa v vsakem primeru.

Pa še eno geslo porocno: V našem monogamnem svetu pomeni porociti se: prepoloviti svoje pravice in podvojiti svoje dolžnosti.

Cao!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Pa še eno geslo porocno: V našem monogamnem svetu pomeni porociti se: prepoloviti svoje pravice in podvojiti svoje dolžnosti.

aha.prvi dan poroke je zadnji dan prostosti,ali drugace povedano prvi dan dozivotnega.

-----------

at 200 mph you have no friends

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Folk, pa kaj ste vi cisto nori, al kaj???

V glavnem, jaz mislim tudi za mizo sedeti razen ce...... saj veste samska pa to.....

Looney, ti kar prinesi en veliki kotel, da se bom jaz tja skrila, ce bo slucajno prevec... ker jaz sem taka sramežljiva, pa zadržana, pa vsa taka

Hurraaaa, mislim, da se bo zelo dobra publika nabrala v petek na forumu.

kisses

Pupa

Mi pomo pa v kotel vodo nalili pa na ogenj dali pa imeli vrazjo juhico :)

_________________________

Quemadmodum desiderat cervus at fontes aquarium item desiderat anima mea at te DUCATI.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

A gre kdo iz Mariborskega konca na FS4

malo severneje od MB......

-----------

at 200 mph you have no friends

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!