Skoči na vsebino

Zemljevidi, avtokarte...


kasti

Priporočene objave

@ pips , kje si jih naročil??

Zanima me zakaj vsi kritizirate karte Fraytag&Berndt a so res tako slabe in netočne?

Trenutno iščem nekaj za maroko, pa verjetno bom vzel kar michelinovo.

Jaz jih ne, no vsaj moj atlas (omenjen na prejšnji strani in priložena slika) je njihov in je zakon. :OK:

Za Maroko dobodi atlas A4 s špiralo v čim manjšem merilu.

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene bolj kot klasične avtokarte zanima kje se da pri nas nabavit avtoatlas-e, 1:350 000 v A4 formatu in vezane s špiralo, kajti edino ti se mi zdijo primerni za uporabo na motorju. Odlična so tudi za fotokopiranje. Vsa tista platna, ki se jih kupi po črpalkah so dokaj neuporabna za na motor pa še merila so prav nemogoča.

Lp

Jest sm ga nabavil pri MK.Je pa res da glih natančen pa ni,praktičen pa je.Cena 4500sit ali 18.78 eura.Si že pomagam z eurocalculatorjem. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest sm ga nabavil pri MK.Je pa res da glih natančen pa ni,praktičen pa je.Cena 4500sit ali 18.78 eura.Si že pomagam z eurocalculatorjem. :OK:

Hvala, bom šel pogledat čeprav sem se pred časom že znimal pa ni blo bogvekaj.

Če ni natančen je previsoko merilo.

Ajd!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

Nabavil sem avtokarto od Reise Know How ( http://www.reise-know-how.de/start-frames.php )

Me je sicer pršla neki več kot od Frajtaga, a se omenji lahko vserje pred to.

Karta ( Iran ) od Reise KH je neprimerljivo preglednješa in popolnejša s podatki.

PRIPOROČAM

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nabavil sem avtokarto od Reise Know How ( http://www.reise-know-how.de/start-frames.php )

Me je sicer pršla neki več kot od Frajtaga, a se omenji lahko vserje pred to.

Karta ( Iran ) od Reise KH je neprimerljivo preglednješa in popolnejša s podatki.

PRIPOROČAM

Nisi razkril najpomembnejšega. Kje si nabavil in v kakšnem merilu?

Ajd

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nisi razkril najpomembnejšega. Kje si nabavil in v kakšnem merilu?

Ajd

Naročiš preko spletne strani, ker pri nas prodajajo le ku*** od Frajtaga&B. Sicer je pa že vse napisano se mi zdi mal preber za nazaj.

Reise Know How ( http://www.reise-know-how.de/start-frames.php ).

Primer karte za Maroko http://www.reise-know-how.de/landkarten/ma...ten-inhalt.html

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Iščem karto Marco Polo za severni del Italije vključno S Toskano. Če kdo ve, kje bi jo imeli prosim za info. Nekaj Petrolov sem že pregledal pa brez uspeha. :blush:

Karta pa obstaja sem jo imel pred časom sposojeno. Na njej ni cel škorenj ampak samo nekje S polovica.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Iščem karto Marco Polo za severni del Italije vključno S Toskano. Če kdo ve, kje bi jo imeli prosim za info. Nekaj Petrolov sem že pregledal pa brez uspeha. :blush:

Karta pa obstaja sem jo imel pred časom sposojeno. Na njej ni cel škorenj ampak samo nekje S polovica.

A tole si kaj pogledal

http://www.gzs-dd.si/kod&kam/zastopstva.htm

Popravljeno . Popravil MARJA
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pogledal, pa tiste ki jo iščem ni. Severni del je merilo 1:200 000 ampak premalo področje, cela Italija pa preveliko merilo :blush:

Iščem dalje. Hvala za pomoč Bica in Marja :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pogledal, pa tiste ki jo iščem ni. Severni del je merilo 1:200 000 ampak premalo področje, cela Italija pa preveliko merilo :blush:

Iščem dalje. Hvala za pomoč Bica in Marja :OK:

Jaz grem jutri tja, pa lahko se enkrat vprasam, ce so jo dobili.

Kaj tocno rabis.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 let pozneje...

Na vogalu Slovenske ceste, ko zaviješ za Kongresni trg. v centru Ljubljane. Samo to je malo daleč zate.

Potem pa pod Kongresnim trgom trgovina "Kod in Kam" (Mislim, da se nisem zmotil)

Če nič ne najdeš, me porufaj, pa ti povem še en osebni kontakt.

Drž se!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na vogalu Slovenske ceste, ko zaviješ za Kongresni trg. v centru Ljubljane. Samo to je malo daleč zate.

Potem pa pod Kongresnim trgom trgovina "Kod in Kam" (Mislim, da se nisem zmotil)

Če nič ne najdeš, me porufaj, pa ti povem še en osebni kontakt.

Drž se!!

Sem uredil zadevo, hvala. Lp

Popravljeno . Popravil alkatraz
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 let pozneje...

za vse, ki ste pristaši tudi papirnatih kart in se ne zanašate samo na garmine, tom tome in še kakega gospoda oz. gospo

super karte dela italijanski touring editore, jih prepogibaš kokr hočeš pa se ne strgajo, poleg tega pa nič ne jokajo, če jih poliješ :)

cene zemljevidov so za moje pojme ugodne...cca 8 - 9 eur ;)

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

za vse, ki ste pristaši tudi papirnatih kart in se ne zanašate samo na garmine, tom tome in še kakega gospoda oz. gospo

super karte dela italijanski touring editore, jih prepogibaš kokr hočeš pa se ne strgajo, poleg tega pa nič ne jokajo, če jih poliješ :)

cene zemljevidov so za moje pojme ugodne...cca 8 - 9 eur ;)

kje pa jih prodajajo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!