Skoči na vsebino

Gumenjak - smučanje na vodi


urban+

Priporočene objave

za stroške ne vem ker je že dolgo tega glede registracije pa je vsaj na štajerskem tako da par firm (AS boats,...) parkrat pred sezono organizira tehnične in pridejo iz kopra gor pa pripelješ in lepo na dvorišču firme opraviš registracijo. verjetno je v LJ tudi kaj takega, malo vprašaj v navtičnih trgovinah.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 leto pozneje...

Jaz sem ga registriral v izoli spotoma ko sem šel na morje ti vzame pol ure samo ne z kakšnim večjim čolnom hodit do kapetanije ker se boš zagozdil ampak ga parkiraš v marini izola in greš z avtom po kapetana ter ga pelješ na pregled čolna. Je pa to prvi čoln ki sem ga registriral ker sem cele dneve na vodi in ni panike priti v enem dnevu od Pule na Krk pa čez Cres in Lošin na kofe in obisk na Unje in nazaj

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prejšni gumica 3,8metra in 15 konjev pa ni bila nikoli registrirana sem se vozil vsa leta brez pa me nikoli niso ustavili. No to sem počel jaz in ostali naj naredijo kot se njim zdi prav.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prejšni gumica 3,8metra in 15 konjev pa ni bila nikoli registrirana sem se vozil vsa leta brez pa me nikoli niso ustavili. No to sem počel jaz in ostali naj naredijo kot se njim zdi prav.

no, to vam pa res od srca odsvetujem, da ne probavate več ....

prvič ker registracija ni boh ve kašn strošk, drugič pa, ker so zadnje dve leti hrvatarji začel na vodi zapenjat, da te kap zadane .... :krneki: :headbang: :headbang: :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Še premalo kasirajo zaradi gliseranja preblizu obali. Sem bil zraven, ko je čoln povozil žensko in je bila na mestu mrtva, na obali so pa vse to gledali njen mož in trije majhni otroci. Morje je tako ogromno in lahko divjaš in glisiraš neomejeno, ne pa da se buzeriraš pred obalo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no, to vam pa res od srca odsvetujem, da ne probavate več ....

prvič ker registracija ni boh ve kašn strošk, drugič pa, ker so zadnje dve leti hrvatarji začel na vodi zapenjat, da te kap zadane .... :krneki: :headbang: :headbang: :headbang:

No jaz imam potem kar srečo, letos so mi samo enkrat z soireno preglisirali za rit sem se umaknil in so pičili naprej, jim nisem bil zanimiv. Drugač pa brez registracije sem vozil gumico, sedaj tega ne upam. Je pa problem priti do volana, če imaš divje fante in mali že tko oblada vožnjo, da ni panike smučat če on vozi pa ima šele 7. let

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

No jaz imam potem kar srečo, letos so mi samo enkrat z soireno preglisirali za rit sem se umaknil in so pičili naprej, jim nisem bil zanimiv. Drugač pa brez registracije sem vozil gumico, sedaj tega ne upam. Je pa problem priti do volana, če imaš divje fante in mali že tko oblada vožnjo, da ni panike smučat če on vozi pa ima šele 7. let

... hahahaha ... sedem let ????

... in on vozi ...... in ti oduzat smučaš ????? :slap:

super .... :hooray:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 6 mesecev pozneje...
  • 2 tedne pozneje...

.... no, jutr grem pa še Yamaho do konca raztišat ....   :010 

 

 

 

ps.

.... ja, včasih sem pač tud pristaš rižarjev .... :lol1:  

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...
  • 1 mesec pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!