Skoči na vsebino

Kawasaki Ninja ZX 7 R


Dream_er

Priporočene objave

Meni osebno je motor grd

Spredaj mogoče res, samo zadek pa stranska silhueta pa odtehtata vse :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Spredaj mogoče res, samo zadek pa stranska silhueta pa odtehtata vse :worship:

Motor je lep ko pra...ca!!

Res je eden izmed najprepoznavejših motorjev.

In (žal) eden izmed redkih ki so po 10 letih še vedno hudi!!!

Je pa res, da je vse pretišano k svina :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tazga sm hotu kupt, pa pol ne vem kaj je vmes pršl....aja ze vem CBR 900 :whistle:

Sam to ze kar neki časa nazaj :rolleyes:

lep pa lep, pa pele se tud krača kar dobro :evilgrin:

post-2720-1205843346_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lep pa lep, pa pele se tud krača kar dobro :evilgrin:

1:36 po grobniku s serijsko mašino, kar dober rezultat :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Drugo pa verjetno nič original, vzmetenje, zavore, ipd.. :)

Možn, glede na to, da (sm slisal) da z serijsko 1000RR (letošnjo) 1.33 :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Drugo pa verjetno nič original, vzmetenje, zavore, ipd.. :)

Gorgh je postavil ta čas z RR-ko s čisto serijskim vzmetenjem in zavorami, razen feltne ji mal druge .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dns smo se zbrali trije veliki ljubitelji sedmic: moja malenkost, Boris ''Balin'' (nekdanji slovenski superbike prvak) ter en iz Kranja (k je mel že 5 devetk prej) in rekli eno čez honde ob kozarčku žganja. Od danes sem tudi ponosni lastnik sedmice zx-7r, letnik 98.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dns smo se zbrali trije veliki ljubitelji sedmic: moja malenkost, Boris ''Balin'' (nekdanji slovenski superbike prvak) ter en iz Kranja (k je mel že 5 devetk prej) in rekli eno čez honde ob kozarčku žganja. Od danes sem tudi ponosni lastnik sedmice zx-7r, letnik 98.

Ma ti si res tak diehard fan starih Kwakov? Ker denarja za novejšga verjetno že maš nekje našparanga, če maš zdej kr 2 :D

Malo nenavadno mi je, da si kupil 92' motor, razen če ti je v veselje prav zaradi letnika, potem pa te razumem. :worship:

Tudi meni se lušta za GSX-R1100 :P

Popravljeno . Popravil Stric Burek
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi meni se lušta za GSX-R1100 :P

Sej je :topic:

Sam to je res tud en legendarn cegu (trd pa tezk) :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma ti si res tak diehard fan starih Kwakov? Ker denarja za novejšga verjetno že maš nekje našparanga, če maš zdej kr 2 :D

Malo nenavadno mi je, da si kupil 92' motor, razen če ti je v veselje prav zaradi letnika, potem pa te razumem. :worship:

Tudi meni se lušta za GSX-R1100 :P

Ja v bistvu si kar uganu. Tist motor pa sem kupil ker je bil poceni pa lepo ohranjen, pa če nebi bil RR ga verjetno nebi :worship:

Zdej bom mu skor novo mašino na zxr, kar se ostalega tiče pa je full ohranjen, nič paden itd...

To pa je od tanove ninje, da ne boste rekli da sam nakladam:

alim0163qs0.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja v bistvu si kar uganu. Tist motor pa sem kupil ker je bil poceni pa lepo ohranjen, pa če nebi bil RR ga verjetno nebi :worship:

Zdej bom mu skor novo mašino na zxr, kar se ostalega tiče pa je full ohranjen, nič paden itd...

To pa je od tanove ninje, da ne boste rekli da sam nakladam:

alim0163qs0.jpg

Matr!

Dej rajš sliko mopeda prpopi... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

čaki.. ne razumem čisto... se pravi kupil si 98letnik ninjo 7ko, pa boš iz nje vzel mašino in jo dal na zxr-ja? ali si dobil še eno mašino od 7ke...

drugače mi pa tole strupeno izgleda...

KLIK

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To kar si prvo povedal, drži. Ne bom pa dobu še ene mašine. Bom pa verjetno enkrat (mogoče že letos) enega od kwakov predelal v superbike-a, da bo samo za na grobnik, drugi pa za po cesti. Superbike mašina pa ima 140 konj na kolesu, zdrži pa 2000km dirkanja :worship: Mogoče jo bom celo kje staknil .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To kar si prvo povedal, drži. Ne bom pa dobu še ene mašine. Bom pa verjetno enkrat (mogoče že letos) enega od kwakov predelal v superbike-a, da bo samo za na grobnik, drugi pa za po cesti. Superbike mašina pa ima 140 konj na kolesu, zdrži pa 2000km dirkanja :worship: Mogoče jo bom celo kje staknil .)

A se ti je splačalo da si kupil še en motor samo da bi mašino dol vzel, njbrž je kaj karamboliran oziroma ni vozen? Drugače bi ti pa tole prav prišlo pa še ceneje je po mojem?

http://www.avto-net/2004/motornaKolesa/oglas.asp?id=1961590

Popravljeno . Popravil royko
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja v bistvu si kar uganu. Tist motor pa sem kupil ker je bil poceni pa lepo ohranjen, pa če nebi bil RR ga verjetno nebi :worship:

Zdej bom mu skor novo mašino na zxr, kar se ostalega tiče pa je full ohranjen, nič paden itd...

To pa je od tanove ninje, da ne boste rekli da sam nakladam:

Kupil si še enega celega lepega kwaka, da mu boš pajsnil mašino in jo dal na enega starejšega kwaka?

Zanimiva odločitev, milo rečeno. :P

Drugače pa iskrene čestitke za novo pridobitev. Pa malo bolj pazi na agregat. ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Agregat je ko nov. Drgač pa nebi vzel 89 letnik, ker sem dal za 98 manj...Sej pravim, pustim času čas in iz enga sestavim superbike-a :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

NUJNO rabim tesnilo za glavo za ta motor- sem ga naročil sam ne mislim čakat 14 dni. Ga ima kdo doma oz. mi ga lahko kdo dobi iz tujine ? (ebay?) ? Dam za veliko rundo !! :grim

KAj pa če dam staro tesnilo not, ne bo v redu ? Stane 35 evrov, 1 mesec nazaj pa mi ga je mehanik dal not za 80 eur, kva me je nategnu :closedeyes: :trance_33_sleep: Please help me !!!

Popravljeno . Popravil DejaVu
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

KAj pa če dam staro tesnilo not, ne bo v redu ? Stane 35 evrov, 1 mesec nazaj pa mi ga je mehanik dal not za 80 eur, kva me je nategnu :closedeyes: :trance_33_sleep: Please help me !!!

daj staro če ni preveč uničeno in zalij z primerno maso za tesnenje. mater tebe pa ma ta mehanik res rad :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Zato ker sem predober. Motor je v top stanju in žal mi je zanj. Prodajam samo zaradi denarne stiske, dva motorja pa ne morem imeti. Imam namreč veliko dolgov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej ne mislm bit brihten... Sam če si dolžen denar ljudem bo to da boš prodal motor najslabša stvar ki jo lahko narediš. Če si že toliko denarja vložil vanj, raje za eno leto pozabi na motocikel in tačas probaj odplačat dolgove. Drugo sezono pa štartaš z nulo in kot praviš brezhibnim motociklom... To je čist prijateljski nasvet tko da ne bo kakšne pomote! Če boš prodal boš še s tam zgubo naredil... Verjetno če ti ga rata prodat, še ne bo dovolj da vse poplačaš...

LP Rok

Popravljeno . Popravil Kawl
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

Naj bo še tako obnovljen, meni se je ta agregat zapisal kot ena najbolj uničljivih stvari na svetu. Že ZXR pol pa še ZX-7R.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!