Skoči na vsebino

[Moto Sršeni] Anketa za paintball


zlabo

Paintball  

26 članov je glasovalo

  1. 1. Kdaj se gremo strelat?

    • 2.9.2006
      8
    • 9.9.2006
      12
    • 16.9.2006
      6


Priporočene objave

Trije datumi, vsi trije sobota. Lahko predlagate še druge datume, samo mislim da je potem spet ena velka zmeda ker bo vsak hotel svoje predlagat, razen če se več ljudi ne bo strinjalo s temi datumi, potem bomo pa določil druzga :P

Aja, pa prosim da glasujete samo tisti ki greste na paintball :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zakaj se men zdi, da ne bo nč iz tega paintball-a :rolleyes:

ki zgleda da se bomo ful težko dogovorili za datum... ker vedno se bo našu kdo ki ne bo moral......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

js mam ta paintball 500m od mene, sosed to organizira ma komplet opremo pa še hud poligon (gmajno). tko da če me prime kadar kol se prklučim eni skupini pa se mal... uglavnm mene ne bo :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej mislm da glavni namen vsega ni to da bomo sprostil svoje strelske sposobnosti ampak bolj kot druženje.

Jaz sem dost zagret za to, že zaradi tega da vas mal spoznam, ker do zdej ni blo prilike in je zmeri kej vmes pršlo.

Pa sej tud če nas gre sam 10, važn je da se mamo fajn :D

sicer pa mislim da je kr ene par folka k je zaintereseranih za to. Fajn bi blo da tud kr v to temo napišiete kdo bi šel 99%

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no jst sm 97% da grem...sm pa za ta drug datum

ja pa 98... :OK: :OK:

pa tudi za drugi termin.......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa sej tud če nas gre sam 10, važn je da se mamo fajn :D

sej 10 jih minimalno more biti. vsaj sosed ma tko, pa en kolega k trenira air soft, je tut enkrat razlagu da se lah prjavmo sam če ns bo 10 ali več.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

fantje TA GLAVNI MORA ZAROPOTAT IN STROGO DOLOČIT TERMIN, KDOR NE PRIDE, JE SOFT. pa nej use ostalo odpove.... to kar se pa mi gremo izbiranje nikol ne bo vsem en datum najbolsi....

moje skrmno mnenje

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja po eni strani imaš prov ja, samo jaz sem bolj take sorte da poskušam bit čimbolj demokrativen :D sicer po anketi nekako vidim da večini bolj usterza 9.9., samo to vseeno ni ravno enoglasno izbran datum.

Grčar, dej še ti kakšno reč, k si predsednik :D

drugače pa mene čisto nič ne moti če gre tudi kak drug motorist, važno je druženje.

Pa dobro bi bilo tud počas kšne zaresne prijave zbrat da ne bomo potem zadnji teden se neki na pol menil.

sej zdej en sončen dan se bom SPET :D zapeljal v dolino kamniške bistrce povprašat kako je stem, upam da bom tokrat najdel Kraljev hrib :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če ma kdo kkšne veze, se nej pozanima kaj pa kako je glede tega.

Pomoje da se ns bo zbral okol 16, kkšn več oz. manj... vabljeni so tut ostali motoristi.

Zarad datuma je man vseen, sam da je kkšna sobota (med tednom treba delat).

Glede prijav pa tega, je pa pomoje brez veze zdej kej planerat pa to, ker bolj se meniš, slabše je :D

To se je treba en tedn prej zment, da takrt se gre, pol pa kolkr jih bo, jih pač bo .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej zdej vem kje je, sam zanč je bil smeh k nisem najdu kraljevga hriba lol, pa razmeroma bliz sem doma (šmarca-nožice, sej veš kje je to ane) :D pa mensezdi da se clo poznamo :D

Popravljeno . Popravil zlabo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej pol najbol de se zmen za fiksni datum 9.9.06 pa se zberejo prijave do konca avgusta, pa če je treba še mal dl, pa se vid kolk bo folka, edn ma pa evidenco.... moj predlog

p.s.: dobr vem ke je šmarca-nožice, grem usak dan mem na en krog :D ...de se poznava :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zakaj se men zdi, da ne bo nč iz tega paintball-a :rolleyes:

Se strinjam,ampak še zmer upam in glasujem za drugi datum :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se strinjam,ampak še zmer upam in glasujem za drugi datum :)

nevem zakaj da nebi bilo, sej smo ja moto klub in mislm da mal resnosti pa lahko pokažemo. Z takimi malimi stvarmi se začne, potem se pa nabira izkušnje in kaj pa veš, mogoče bomo pa čez par let organizirali že kakšen mednarodni motozbor :OK:

ne res mislim da ni nekega velkega problema da tole zorganiziramo, v temi moto sršeni je bilo kar nekaj interesentov in lahko bi se vsi javili tukaj da vidimo pri čem smo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kar se teb zdi čist lahko... verjem da je dost težko neki folka skup zbrat ;) en nima cajt, drug nima dnarja, tretji nima prevoza, četrtemu se ne da tok delč furat... ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kar se teb zdi čist lahko... verjem da je dost težko neki folka skup zbrat ;) en nima cajt, drug nima dnarja, tretji nima prevoza, četrtemu se ne da tok delč furat... ;)

ja sej pol to ni problem v organizaciji ampak v folku, a se ti ne zdi. sej nisem rekel da je lahko to skupaj spravit, samo nek glomazen projekt se mi pa tudi ne zdi

mislm da bi si tud folk mogu za določeno stvar ki ga iinteresira in bi res rad šel, vzeti neki časa oziroma eno soboto. Če se da seveda, če ima kdo kakšne druge prioritene obveznosti pol ne rečem, smola nimaš časa ne.

Saj jaz bi tud velikokrat rad šel na marsikakšno prireditev, motozbor, avtoshow..., pa nimam časa. Ampak zarad tega prireditve ne bojo prestavljal

Popravljeno . Popravil zlabo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja sej pol to ni problem v organizaciji ampak v folku, a se ti ne zdi. sej nisem rekel da je lahko to skupaj spravit, samo nek glomazen projekt se mi pa tudi ne zdi

mislm da bi si tud folk mogu za določeno stvar ki ga iinteresira in bi res rad šel, vzeti neki časa oziroma eno soboto. Če se da seveda, če ima kdo kakšne druge prioritene obveznosti pol ne rečem, smola nimaš časa ne.

Saj jaz bi tud velikokrat rad šel na marsikakšno prireditev, motozbor, avtoshow..., pa nimam časa. Ampak zarad tega prireditve ne bojo prestavljal

no ja sej v folku je problem... sam pol pa usi začnejo organizatorju težit, da je nesposoben, da kr neki po svoje dela... (izkušnje glede majic... pa še česa)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!