Skoči na vsebino

Double Trouble!


Zoolo

Hmm, ... levo ali desno to je vprašanje?!  

  1. 1.

    • Levo
      11
    • Desno
      6
    • K' da je va?no, zapakiraj obe, pa gremo!
      37


Priporočene objave

OK, as seen on TV (no ja al pa "as promissed", sploh pa ker je "ideološki oče" Pervy napovedu nekajdnevni umik), se bom trudil zapolniti nastalo vrzel na takšen ali kak podoben način. :shock: :P :shock: :P :wink:

Hmm, no ja vprašanje Desna al' Leva heh, no ja ne sam za prvi šopek, ... jih je še na lagerju, tako da glasujte otroci, glasujte! :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

pic2.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

OK, fantje vidim da vsaj glasujete, ko da ste pri stvari, ..heh ... če vam je že vse ostalo zaštekal! :shock: :P :twisted: :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kot sem že nekje rekel... ...meni se nenormalno _uka_... :lol: :lol:

Dva predloga dneva kako rešiti "zaplet" si lahko ogledaš v "tehnikah in ...."

Heh Furi, Chill out man! ..sej ni tko hudo! :roll: :lol: :lol: :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Heh Furi, Chill out man! ..sej ni tko hudo! :roll: :lol: :lol: :lol:

Mah, lahko vam, ki imate motorje... :cry: :cry: :cry: :( :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

khm... pa sam ta leva je še kar ok :twisted: :twisted: :twisted: :wink: 8) 8) :D

Pupa, hmm, ma ne komentiri če ne veš. Ma kako samo leva?! ma kaj te je zmedlo!? :shock: :shock: :shock:

Hmm, malo rjavega malo bjondastega, ... hmm, osredotoči se na detaljle ... pa boš vidla lepoto parčka! :P :oops: :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa še vedno vidim samo ta levo.... blonde tako prozorne, ko da jih ne bi bilo :roll: :roll: :twisted: :D

Get real. :P :P :evil: :twisted: :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

blonde tako prozorne, ko da jih ne bi bilo :roll: :roll: :twisted: :D

No ja, v tem primeru je prozoren (premalo!) samo body, ki ga ima oblečenega. :wink: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa še vedno vidim samo ta levo.... blonde tako prozorne, ko da jih ne bi bilo :roll: :roll: :twisted: :D

You're one sick M.F., ..heh nope ... U're A Woman!

Aghhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhggggggggggggghhhkkkhkkkkkkkgrrrrr! :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

Ženska v povsem moškem topicu, ...ma to je propad civilizacijekot smo jo poznali! :( :( :cry: :cry: :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :D :D :D mislim ste čudni... sej men so moški čist ušeč... ampak zakaj pa ženska ne bi smela oceniti žensko :?: :?: :?: :shock: :shock: :x :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :D :D :D mislim ste čudni... sej men so moški čist ušeč... ampak zakaj pa ženska ne bi smela oceniti žensko :?: :?: :?: :shock: :shock: :x :wink:

Oceni v tišini svoje glavice in ne se dat motit, da bi to delila z nami! :roll: :P :P :shock: :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:D :D :D :D JAPAJADE..... :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: YOU WISH.... če meni paše komentirat.. pa če me program spusti noter.... bom komentirala :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :P :P :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

BTW... vsi moji sodelavci so rekli da je blonda čist mim... da je preveč umetna... in da je ta leva 100x boljša hahaha :twisted: :twisted: :twisted: :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A si imel spodnje perilo v mislih? Kr tezko se je odlocit ... Karirasto trenutno ni prevec v modi, pa se tisto umetno krzno mi ni vsec. Bodijev pa tako ali tako ne maram prevec pa se malo prevec je prozoren.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!