Skoči na vsebino

Double Trouble!


Zoolo

Hmm, ... levo ali desno to je vprašanje?!  

  1. 1.

    • Levo
      11
    • Desno
      6
    • K' da je va?no, zapakiraj obe, pa gremo!
      37


Priporočene objave

Hmm, no ja moram priznat da je score zaenkrat kar pričakovan, samo hudiča kdo so bili tisti marsovci, ki so glasovali samo za levo ali samo za desno?! :shock: :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

JST :twisted:  :twisted:  :twisted:  :D  :D  :D  :D

Ok, tvoje stanje Pupa se itaQ trudiva pojasnit v peskovniku, ...bova samo tam nabijala OK? :P :lol: :lol: :twisted: :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

JST :twisted:  :twisted:  :twisted:  :D  :D  :D  :D

Dej mi razloz... kaj ku*ac imas toliko proti blodninkam... Kaksno vezo ima barva las?? razen seveda stereotipov o pameti, ki so ravno tako zgreseni, kot trditve, da smo moski in zenske enkopravne...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kakor je medel karakter... medel obraz... bljak... sicer pa to velja za 85% blondink... so pa tudi take, ki presenetijo ane Aja??

Pupa pojma nimaš, ...ma so dobre in črne in rdeče in rjave in ta bjondaste, .... hmm, dejstvo je da na lestvici preživetja najvišje kotirajo prav dečelaske in bjonde.

In ne mi da je 85% puhlih in brez vsebine, ... babe hmm ... serješ ga.

Einherjer, .... UDAR PO HUDIČU KUKR GRE! (ma grem v MB pa ne bom več mogu sodelovat, ...no ja dones that is!) :twisted: :twisted: :twisted:

P.S.: Ma so dobre tut vse mogoče druge kombinacije barv in umetnih premazov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam da da... pa važen da je vlažen ne??? :twisted:  :twisted:  :twisted:  :D  :wink:

To da da, hmm pomaga, da nisem prevečkrat v časopisih, kot special appearance v kroniki.

To da je vlaž'n?! Hello, ..ma pri vseh aditivih za v sistem, ki jih ponujajo razni sex shopi?! HELLO get real, na take malenkosti se pa naumo haklal!

:shock: :twisted: :twisted: :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pupa pojma nimaš, ...ma so dobre in črne in rdeče in rjave in ta bjondaste, .... hmm, dejstvo je da na lestvici preživetja najvišje kotirajo prav dečelaske in bjonde.

In ne mi da je 85% puhlih in brez vsebine, ... babe hmm ... serješ ga.

P.S.: Ma so dobre tut vse mogoče druge kombinacije barv in umetnih premazov.

Zoolo... ...pir v MB te čaka, samo da timing uskladiva.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kakor je medel karakter... medel obraz... bljak... sicer pa to velja za 85% blondink... so pa tudi take, ki presenetijo ane Aja??

Hmmm.. sound like sour grapes to me!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.....kot trditve, da smo moski in zenske enkopravne...

Ja, se popolnaoma strinjam s tabo! Ženske smo taglavne!!! :P

Mouch baba... da te nom poslatu, k domu prides.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.....kot trditve, da smo moski in zenske enkopravne...

Ja, se popolnaoma strinjam s tabo! Ženske smo taglavne!!! :P

Mouch baba... da te nom poslatu, k domu prides.

hehe :shock: :shock: :shock: 8) zdej bo sele lapala :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a sem jaz to v ta pravi temi?! .......yep,sem.......double trouble........ KAJ POTEM TLE SPET ZENSKE GOFLE VRTIJO :?: :!: :twisted: :shock: :roll:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:oops:

ja......hm.....no..........

leva...........od spredaj................

...............

leva...........tud od zadej..........

:oops:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kakor je medel karakter... medel obraz... bljak... sicer pa to velja za 85% blondink... so pa tudi take, ki presenetijo ane Aja??

Ma ja, figo, res je samo to, da kateremu obrazu bolj blond pase, drugemu bolj rjavi lasje ... zenske so lahko zelo lepe, z zelo lepimi obrazi, ne glede na barvo las! :wink: :lol:

P.S.: weird ... tle gor nekaj ne stima, sem mislil da sem smiley kiksnil, pa vidim da je : lol :, kaze mi pa tega k zafarba ... halo?!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eh punce... Enakopravne z nami boste, ko boste šle lahko v zamaščenih hlačah, z razmršeno frizuro in trebuhom od piva po mestu in boste še vedno trdile da ste lepe...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje, fantje...

A ne bi vi mau razmislili kdo je bl pomemben moski al zenske?

Ce ns zensk ne bi bilo pol tudi vs ne bi blo tko da... Razmislite... Tko da vidva Ice in Stari Faker bodta kar tiho!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!