Skoči na vsebino

krvavec


Vikking

Priporočene objave

Vi kr veselo po gasu, najdl vas bodo tko al tko čez par dni ko boste po bregu dol letel med bukve.... :BUA:

Pa še zaščitnih ograj s smrtonosnimi količki ni... :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in že se je začela nova tema o norenju čez ovinke... :BUA:

in glih tebi smrdi..... :krneki:

(podutiškiracerpress)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vi kr veselo po gasu, najdl vas bodo tko al tko čez par dni ko boste po bregu dol letel med bukve.... :BUA:

Pa še zaščitnih ograj s smrtonosnimi količki ni... :?

Super! Bodo imeli prašiči kaj jest malo stran od oči voznikov in sprehajalcev!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, bom kar takoj povedala.

Sem stalna obiskovalka Krvavca in sem se tudi že po novem asfaltu vozila in je res lep in širok, samo definitivno odsvetujem vožnjo.

1. lokalci in kolesarji tako divjajo, da se jaz bojim gor in dol it, ko sem z avtom in poznam cesto v nulo

2. dovoljeno je samo za lokalni prevoz in za vse, ki imajo dovoljenje za vožnjo po tej cesti. kar pomeni, če imaš slučajno kako nesrečo z lokalcem, ki to dovoljenje ima, si avtomatično za vse kriv, pa čeprav je on kriv. Ker ti v osnovi sploh nisi imel kaj delat.

3. ob cesti na Kvavec je še izredno neokrnjena narava in sem močno proti, da bi se ta mir in "naravo z okolico" motilo z divjanjem motoristov.

4. na cesti je in bo veliko peska, saj je Krvavec znan po močnih nalivih, kjer pride (hočeš nočeš) veliko peska na cesti

5. ni nobenih ograj (oz. jih je zelo malo), kar pomeni, da ko padeš, padeš med drevesa vsaj kakih 5,10, lahko pa tudi 50m in več globoko..........

Prosim, pustite Krvavec tak kot je in si izbirajte druge proge za dirkat......

Popravljeno . Popravil pupa
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...

Prosim, pustite Krvavec tak kot je in si izbirajte druge proge za dirkat......

Nikoli ne bom razumel, zakaj lokalci tako tiščijo asfaltirat še zadnje poti do neokrnjenih kotičkov. Kaj je res tako težko malo potrpeti po makedamu, ki je lahko čisto dober?

Tudi pri nas so asfaltirali še zadnjo dolino, kjer je bil relativen mir. Sedaj pa je polno avtomobilov, kolesarjev, rolerjev ipd. Kot da bi bila narava Tivoli namenjena samo užitkom ljudi! :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nikoli ne bom razumel, zakaj lokalci tako tiščijo asfaltirat še zadnje poti do neokrnjenih kotičkov. Kaj je res tako težko malo potrpeti po makedamu, ki je lahko čisto dober?

Tudi pri nas so asfaltirali še zadnjo dolino, kjer je bil relativen mir. Sedaj pa je polno avtomobilov, kolesarjev, rolerjev ipd. Kot da bi bila narava Tivoli namenjena samo užitkom ljudi! :cry:

Yep... se strinjam s tabo. na Krvavec hodim že 28. let, polovico svojega življenja sem preživela gor, pa smo vedno preživeli tudi najslabše obdobje ceste, ko so jo hudourniki čisto uničili.... tudi naši avtomobili so preživeli.

Ampak sedaj imajo velike načrte - ja.... dnar je kurba..........kapitalizem pa zvodnik .)

:doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nikoli ne bom razumel, zakaj lokalci tako tiščijo asfaltirat še zadnje poti do neokrnjenih kotičkov. Kaj je res tako težko malo potrpeti po makedamu, ki je lahko čisto dober?

Tudi pri nas so asfaltirali še zadnjo dolino, kjer je bil relativen mir. Sedaj pa je polno avtomobilov, kolesarjev, rolerjev ipd. Kot da bi bila narava Tivoli namenjena samo užitkom ljudi! :cry:

ker so tudi lokalci šaltali iz lade nive, škode, jugecev, golfov enk in fičotov na manj vzdržljive nove avte :devil: naš sosed na pohorju ima sedaj peugeota 206 - je ugotovil da je bla APN-ka boljša če si se pijan domov vozil :grim :slap:

šalo na stran - kje se pride na to cesto, samo tablam krvavec slediš? ne bom dirkal bi pa šel pogledat mogoče :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ker so tudi lokalci šaltali iz lade nive, škode, jugecev, golfov enk in fičotov na manj vzdržljive nove avte :devil: naš sosed na pohorju ima sedaj peugeota 206 - je ugotovil da je bla APN-ka boljša če si se pijan domov vozil :grim :slap:

šalo na stran - kje se pride na to cesto, samo tablam krvavec slediš? ne bom dirkal bi pa šel pogledat mogoče :whistle:

ne ne.. slediš tabli Kranj.. in ko je prečrtano Kranj.. .se peljše še 100 km... in ko prideš do Bohinja, veš da nisi prav....... :devil: :whistle: in greš jezen domov :whistle: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jesus kristus, a tolko si že stara? :P

:grrr na krvavec je začela hodit, ko je z 10. leti začela smučat.. :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne ne.. slediš tabli Kranj.. in ko je prečrtano Kranj.. .se peljše še 100 km... in ko prideš do Bohinja, veš da nisi prav....... :devil: :whistle: in greš jezen domov :whistle: :whistle:

pazi ti da se neboš kje med mariborom in rušami zgubla pa slučajno v bistrico prišla :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:grrr na krvavec je začela hodit, ko je z 10. leti začela smučat.. :lol1:

Eh, kje pa..... skoraj, da se nisem gor rodila .)

khmmmmm pervy, a daš za pijačo, če pridem? :blush:

:whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

najbol varijanta je iz Kamn'ka čez Tunjice in Šenturko Goro pol pa itak prideš do Ambroža :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nikoli ne bom razumel, zakaj lokalci tako tiščijo...

Se bojim da tu lokalci nimajo kaj dosti zraven (če si seveda s tem mislil ljudi ki živijo v okolici oz. imajo vikende tam). Kolkor sem jaz seznanjen je "krivec" smučišče. V planu naj bi imeli tudi ogromno parkirno hišo nekje zgoraj.

Ampak to so vse nepreverjene informacije :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se bojim da tu lokalci nimajo kaj dosti zraven (če si seveda s tem mislil ljudi ki živijo v okolici oz. imajo vikende tam). Kolkor sem jaz seznanjen je "krivec" smučišče. V planu naj bi imeli tudi ogromno parkirno hišo nekje zgoraj.

Ampak to so vse nepreverjene informacije :blush:

RTC Krvavec se lahko na nos postavi, pa če lastniki in občina ne dasta dovoljenje za asfaltiranje, nema.....

garažno hišo?? hehehe... ta je pa nova :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

na krvavcu smo se mi pozim enkat sankal. sanke smo prvezal za avto pa ns je uleku gor pa dol. sam čez kkšn uvink je šlo kr mau prehitr.ampak je blo odličn. :OK: drugač je blo pa učasih bolš na krvavc hodt ker ni blo asfalta ne pa zdej k je skor tko kt avtocesta!!!! :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tja se pride iz vasi Grad (na cesti proti gondoli) Na konc vasi desno v klanc- kmalu za picerijo Tonač, pol je pa kmal eno križisče v hosti, tam pa levo. prideš čez en mali prelazek, tam so pa travniki in kozolci pa eno križišče, tam pa spet desno. pol pa samo naravnost. Ampak tut jest ne priporočam hitrosti, tko kot Pupa rekla. Poleg peska in biciklistov SMO še padalci, ki na enem mestu štartamo sam mal nad cesto. Da ne bo kdo mojga kolega z lufta sklatu al pa celo mene :nono:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in že se je začela nova tema o norenju čez ovinke... :BUA:

če so na krvavec trije ovinki lepi jih je pa velik. ta cesta od grada pa do jezerc je najboljša npr. za kolesarje, pohodnike, tekače, nikakor pa motorje in avtomobile. sm kr velikrat gor k sm par km stran.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!