Skoči na vsebino

Tomos Atx


The Drummer

Priporočene objave

verjetno imaš v mislih cilinder od e90 (ali pa od CTX). nobenega od teh nemoreš brusit, ker ni gus cilinder ampak aluminijasti

Lahko pa daš vstavit pušo in jo daš zbrusit na poljubno mero...Osebno sem imel 50mm :P se pravi okoli 100ccm

...zaradi napačnega bata pa nikoli ni več laufalo tako kot bi bilo treba...

Nauk - pred brušenjem se pozanimaj za bate!! Naj bodo dokaj slični v merah od sornika navzgor in navzdol, zaradi odpiranja, zapiranja kanalov. Danes dobiš že vse kar hočeš, včasih je bilo tega zelo malo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lahko pa daš vstavit pušo in jo daš zbrusit na poljubno mero...

to pa je drugo .) . samo povedal sem, da ne moreš originala brusit kot na apn.

bate mislim da se da dobit... :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...
ljudi novi sm tu i zenima me s kerim izpitom lahko vozim atx :headbang:

Ja to bi lah pa vedu prov atx vse original lahko vozs s kategorijo za moped (stirka nevem al je H) BT-ja nemors s to kategorijo pa te je mogoce mal zmedlo :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj mi prporočate da si kupim:slabše ohranjen alpino al boljši atx? :naughty: :naughty:

stvar okusa...drgač pa sm za mal starejšga atx-a kr novi niso tko uredu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

rad bi znau kk bi lahkšel iskat motor ki je na drugem koncu slovenije :? :? veste za kakšn način prevoza. :surrender: :surrender: :surrender: :music2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

malce čudna vprašanja ti postavljaš....... :blink:

idi z avtom, pa prikolico ja s čem pa češ iti po motor??? menda ne s trajektom al pa helikopterom :ninja: :glare:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eh sej s helikopterjem bi šlo (sam bi dau za prevoz tok kokr za 100 mopedov) drgač pa res glupo uprašanje načinov je še pa še najenostavnejši je ta da greš peš in nazaj z mopedom (1 mesc pa bo moped doma) :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a ti znaš pa prek TNT-ja naročat da ti pošljejo najbujš je da z pošto

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a ti znaš pa prek TNT-ja naročat da ti pošljejo najbujš je da z pošto

Sam pokličeš na 080 15 01, pa poveš naslov in čez kakšno uro so že pri tebi. Naložijo paket, pole podpišeš in odpeljejo. Naslednji dan naslovnik dobi pred vrata paket, in mora seveda še plačat :photo:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 leto pozneje...
predeli mašino od štirke ko ma prisilno hlajenje pa na atx-a pa zdrava bosna :D :)

To sm jest naredu... BT celinder_rebra požagu, kupu bloke od 4ke+ vetrnico, Bing 18_večja diza, kanali na meji zmožnega, MFkobra...

Gume_SAVA

spredy: 18-2.50

zady: 18-3.75

Sam so bolj za cestno uporabo, gmajna me je že minila ker sem izpit naredu :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Filmčk se dodobra začne po eni minuti_potem je akcija :whistle:

Popravljeno . Popravil brejker
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 mesecev pozneje...

Živjo folk

En kolega iz časov, ko smo se še terali okoli z ATX-i prodaja svojega ATXa letnik 98, original BT cilinder in frgazar (takrat so bile ravno ene serije za izvoz s tem), MF power Cobra gor, zelo malo vožen in lepo ušparan.. Pa zadnjih 7 let stoji v garaži nedotaknjen :) Koliko bi bilo to vredno. Je res ohranjen, nič zjahan pa predelan :)

Popravljeno . Popravil Jure
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 11 let pozneje...

Imam probleme z atxom enkrat sem se šel peljati malo dlje in mi je ugasnil vsaj 10krat nekajkrat ko mi je ugasnil mi tudi po 10ih minutah ni vžgal cilinder pa ni bil vroč lahko si roko držal na njem je pa res da sem pred tem držal vedno do konca gas ali je kdo že imel tak problem sumim da imam nekje zanič kakšen kontakt

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!