Skoči na vsebino

Blajerca


zilko

Priporočene objave

teh testov nimam, je pa odvisn, od drugih dejavnikov npr. prenosi, valcki, federca na sklopki....etc, pa seveda kolk si pripravlen dat za kit. aja pa fajn bi blo da bi povedov kaksn skuter mas zracno/vodno hlajen, pa firmo seveda, ker za ksnga speedfighta ne dobis lih nevem kaksnga kita..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

moc/cena zmagovalec je Airsal T6

al pa Malossi MHR Replica, ce kupis v Italiji.

s tem da airsala se noben ni za predolgo testiral, da bi vidli vzdrzljivost, ampak pomoje fajn zdrzi napore vse:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej ni panike z to vodo jaz sem ga pac polomo ker nisem bil previden pri montazi ce namazes se vsa tesnila z tesnilno maso ti nikjer nic ne tece....

Je pa res dosti se nima teh kitov in niso seznanjeni z njimi.....Meni so ga poslali na test za Piaggio/Gilero in morem rect da za to ceno ki jo ima in za to kaj da je zmagovalec :grupni:

@zilko ce se te kaj zanima o Airsalu posli PM pa ti povem.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

moc/cena zmagovalec je Airsal T6

al pa Malossi MHR Replica, ce kupis v Italiji.

s tem da airsala se noben ni za predolgo testiral, da bi vidli vzdrzljivost, ampak pomoje fajn zdrzi napore vse:)

em na testih na haizapage.com sn bral ko je en imel airsala t6, pa ni bil glih zadovoljen z vzdrzljisotjo oz. z kakovostjo bat-a

je reko da je bat kao premehki in da treba vsakih nekaj 1000km ga menjavat...

...pa da batni obrocki niso vredi, ker mu je batni obrocek delal rise tocno tam ko je odprt

hmmm....eh ni vazno ce ni vzrdzliv :) glavno da gre :>

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

psi hunterju je tudi MHR replica zaribala takoj... pa to ne pomeni nujno da bo vsakemu...

jebat ga, s vedno izjeme, pomoje niti en kit ne gre enako. ce bi dal jaz not enega drugega polini sport bi mogoce slabse sou, mogoce boljse, kaj ves.

v glavnem, onemu ni voda tekla v cilindru ampak tam ko cev gor nataknes, ker ni blo vredu cev pa to skup anreto:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

psi hunterju je tudi MHR replica zaribala takoj... pa to ne pomeni nujno da bo vsakemu...

jebat ga, s vedno izjeme, pomoje niti en kit ne gre enako. ce bi dal jaz not enega drugega polini sport bi mogoce slabse sou, mogoce boljse, kaj ves.

v glavnem, onemu ni voda tekla v cilindru ampak tam ko cev gor nataknes, ker ni blo vredu cev pa to skup anreto:)

to mas prav ja jrko

a krusicu al psi hunteru ni voda tekla noter v cilinder?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

psi hunterju je tudi MHR replica zaribala takoj... pa to ne pomeni nujno da bo vsakemu...

jebat ga, s vedno izjeme, pomoje niti en kit ne gre enako. ce bi dal jaz not enega drugega polini sport bi mogoce slabse sou, mogoce boljse, kaj ves.

v glavnem, onemu ni voda tekla v cilindru ampak tam ko cev gor nataknes, ker ni blo vredu cev pa to skup anreto:)

mhhhhhm.......meni je ribnu MHR Team in ne replica.......in ne ni voda not tekla......batn je bil v k**** :xx: :xx: :xx: :ph34r:

in od tistega dne smo jst pa malossi kiti skregani.......

Popravljeno . Popravil PSI_Hunter
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

krusicu!

pa voda je tekla normalno! spuscala je voda tam ko je cev gor nataknjena:)

drugo je vse vredu:)

aja :wacko:

saj z toto vodo so vedno problemi :)

meni pa je pri kileru vun tukla, ker je bil rezervarcek preluknan :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam men ni to jasno, kako je moglo zaribat? k ponavad zariba, ce je kej narobe skup. ce obrocek narobe ujames pa poci in to ze prej vidis... sploh ma pa mhr team ZELO mocne obrocke..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

teh testov nimam, je pa odvisn, od drugih dejavnikov npr. prenosi, valcki, federca na sklopki....etc, pa seveda kolk si pripravlen dat za kit. aja pa fajn bi blo da bi povedov kaksn skuter mas zracno/vodno hlajen, pa firmo seveda, ker za ksnga speedfighta ne dobis lih nevem kaksnga kita..

Koliko konjev ti pa dajo prenosi, valcki pa federca na sklopki?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Koliko konjev ti pa dajo prenosi, valcki pa federca na sklopki?

Motorju niti enega :hmm: koliko jih pa do tazadnega kolesa pride, je pa odvisno med drugim od valjčkov, fedrov na sklopki........

Rabiš pa konje kje :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Koliko konjev ti pa dajo prenosi, valcki pa federca na sklopki?

Motorju niti enega :hmm: koliko jih pa do tazadnega kolesa pride, je pa odvisno med drugim od valjčkov, fedrov na sklopki........

Rabiš pa konje kje :?

OK, kak pa pol veš kakšne valjčke moraš imet? Porabiš dosti denarja za serviserja za to, da ti naštela taprave+sklopko?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to se sam mal poigras, pa se serviserja ti ni treba placat...bols da za ta denar kej druzga kups

Ja ampak druge valčke pa morem vseen kupit a ne :hmm: Kolko pa stanejo pa kake vzamem? Ne bi se jst to velik igral baje da lahko gre variator pa še glavna gred zraven če ni vredu zašraufano skupi pol mam pa ene 50k stroškov :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

povsod, kjer je sploh mozno....... :OK:  :OK:  :OK:  :naughty:

PSI hunter, nima veze s to temo, vidim da iščeš uplinjač, sem se zanimal na scooterkit.com za Airsal, pa so rekl da majo tud uplinjače delorto direkt import :rolleyes: ask them

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja lahko gre gred. ce pa ne znas, je pa najbols da ksnga tazga poisec kot so roba, psi_hunter ipd. k sami sraubajo, bo se vseen cenejse. iz ket pa si drgac?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja lahko gre gred. ce pa ne znas, je pa najbols da ksnga tazga poisec kot so roba, psi_hunter ipd. k sami sraubajo, bo se vseen cenejse. iz ket pa si drgac?

Ja sej to je vse vredu, sam pol ko gre pa kej narobe pa noben ni nč kriv :P Bi mogu jst enga dobrga serviserja dobit (iz Celja sm). Aja še neki, zdej sm vidu variomate Doppler na scooterkit.com pa Bidalot na tunescoot.de ko jim ni treba menjat valjčkov ampak majo en drug sistem da lahko od zuni šraufaš gvihte gor zdej pa me zanima če je že kdo to probu pa kak se obnese športni variomat Doppler al pa Bidalot proti navadnemu z zamenjanimi valčki. A je še kaka razlika poleg menjave valjčkov? Gre potem skuter hitreje pa ma boljše pospeške tko k piše na tunescoot.de?

Pa še zanima me, kolk vas pridejo valčki pa zamenjava oziroma prilagajanje valčkov. Še neki mi je všeč pri tehle variomatih- verjetn ko greš naprej frizirat je treba spet vse razdret pa spet valčke menjat ne? Tule pa kokr zgleda lahk to zlo easy nardiš kr sam :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!