Skoči na vsebino

Blajerca


zilko

Priporočene objave

nismo vsi taki da nam foter pa mati data dnar za dele a ves.. v bistvu bi se jas lahko zadna 2 mesca komot vozo, samo ce ni dnara za bencin pa olje je problem..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja to je res predrago se strinjam:)(olje pa bencin)pa ne dajo mi use ves fnt :)

Popravljeno . Popravil Cilindr
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dober dan usem!

mene pa neki zanima...imam peugeot-a speed fight 1 in me zanima ker kit bi prisel najbolj v postev za moj scooter!aja pa se to a morm nujno menat blajerco ce dam 70 kit not??

lepo bi prosu za vaše informacije....

hvala za vašo pomoč,lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

za sport pro kit še ni glih treba menat, za midrace pa highend je pa ze nujno...originali se hitro sfukajo, ker majo tej kiti dost navora...še posebaj 70ccm...

Popravljeno . Popravil GP MASTER
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

za sport pro kit še ni glih treba menat, za midrace pa highend je pa ze nujno...originali se hitro sfukajo, ker majo tej kiti dost navora...še posebaj 70ccm...

za sport pro mores menjat gred ce se hoces vozit brez skrbi.. kr je on pac zacetnik je najbolse da proba prvo z kakim gusom, to ti priporocam DR evo gusa.. pa 4race izpuh pa 17.5 fergi pa bi blo super za zacetek..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

preprical ste me.....=) tko da ne bom kupovou cele kurblvele ampak bom na novo zapresu=) k sm dobu eno res dost pocen ponudbo=) ojnca za 3 jurje presanje 3 jurje pa bloke mi dajo skp na uni masino(pozabu ime) 5 jurjov=)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

preprical ste me.....=) tko da ne bom kupovou cele kurblvele ampak bom na novo zapresu=) k sm dobu eno res dost pocen ponudbo=) ojnca za 3 jurje presanje 3 jurje pa bloke mi dajo skp na uni masino(pozabu ime) 5 jurjov=)

blok si lahko sam skup vrzes v 1 uri..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nevem zdej kaj nej ce bi sploh kej naredu ...tak kurcev dans je biu dans pa se ta motor mi muri...naredu bom neki kar bo najhitrej..!!!

sm pa slisu da RMS zrihtas dost pocen ...k si vidu rupertu zrihtu(dna:))

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!