Skoči na vsebino

Blajerca


zilko

Priporočene objave

z valci se pac tak dolo igras dojkler jih ne nastavis ne.....Glede Airsala ce rabis kaj mi povej ti lahko zrihtam vse :) :) Mam enenga tudi doma za prodajo....posli PM ce te kaj zanima

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

roba ma doma navadn polini kit - 140.0183 s predelanim izpusnim kanalom - dobis kak hp vec, pol ma pa se arsal T6, to je pac en nov kit v slo, k ma T6 izpusni kanal baje da da okrog 13, 14hp

seveda podatki so za popolnoma predelan skuter - od tapravih prenosov, valjckov fedrc na sklopi, auspuh itd...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

men so na scooterkit.com rekl, d pr Hiper2 mašinah ni treba gredi pa tega menjat, kr je baje dost močna za airsala in podobne kite

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

men so na scooterkit.com rekl, d pr Hiper2 mašinah ni treba gredi pa tega menjat, kr je baje dost močna za airsala in podobne kite

hehe.. HYPER2 masina ROXXX!!!!!!!!! :P :P :P :OK: :notworthy: :notworthy: :notworthy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

men so na scooterkit.com rekl, d pr Hiper2 mašinah ni treba gredi pa tega menjat, kr je baje dost močna za airsala in podobne kite

MEni niti na navadnem ni zfrzala ampak vseeno....zdaj MHR popravlja delo :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:OK: NO, TOLE SO MI NAPISAL: Vsekakor vsem priporočamo menjavo glavne gredi ob vgradnji cilinder kitov Airsal T6 70, je pa tudi res da marsikatera serijska glavna gred zelo uspešno prenaša obremenitve ob normalni uporabi (npr. Piaggio/Gilera vodno hlajeni modeli z agregatom Piaggio HiPer 2 PRO so znani po tem)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

men so enkrat napisal da mors s tistmu kitm kombinirat vplinjac 25mm, da baje drgac zariba :grrr , skoda da nimam vec maila shranjenga

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

js bom dau zej airsala not, mal je rablen, slabih 1k km ma, pa verjetn tut tecnigasa, pa me zanima kuk bi to mogl letet po števcu pa kuk realn

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

js bom dau zej airsala not, mal je rablen, slabih 1k km ma, pa verjetn tut tecnigasa, pa me zanima kuk bi to mogl letet po števcu pa kuk realn

a ti mas nrg-ja ce se ne motim?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa verjetn bom dau tut drug bat not, vejetn s polirano zgorevalno površino, posebno drsno oblogo in zlatim obročkom, to je bat barikit blau safir, stane pa 60€

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

www.scooterkit.com, oni ga zrihtajo, sam sej sm reku, cena je 60€, po moje je to mal velik za bat ane

če je kwaliteta pa če bo dau moč pol ni! :) drgac je dirkaln bat 15.000sit :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene zanima kolk stanejo kit-i za skuter ne ditech

pa kerga se splača nabavt za svojo ceno kolk stane najcenejši........

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa ti rabč kit za neditech :blink: ??

Drgač pa, pocen je recimo polini sport?? Okol 35k, splača se pa itak, sej je polini!! Po drugi strani se pa ne splača in sicer če mislš še naprej tunat, pa močnejši kit, itd., pol si 35k bek fuknu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!