Skoči na vsebino

Ducati Monster ali Monster Ducati


A_je_to

Priporočene objave

Uf, ko sem zase moped iskal, se mi zdi, da imam v spominu, da so letnik 2001 z obratomerom?

Da ni letnik 2000, pa je bil prvič reg. 2001? Ker 2000 so brez obratomera... Katera je pa 10-ta št. v št. šasije? Če je nula, je to to.

Ok, hvala za konkreten odgovor-bom preveril.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ok, hvala za konkreten odgovor-bom preveril.

A, pa še nekaj - se mi zdi, da so imeli letniki 2000 vsi zadnjo bremzo na disku spodaj, 2001 pa že zgoraj...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...
  • 7 mesecev pozneje...

Pozdravljeni!

Pred kratkim sem kupil ducati monster 750.

Zdaj me pa zanima, zakaj mi ko speljujem zatrese motor in to v nizkoh obratih.

Ali je to normalno? Je mogoče da je sklopka fuč in mi zato začne sklopka spodletavati.

Ali je mogoče kaj drugega.

Najlepša hvala za vse odgovore.

Lep pozdrav.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

poišči ustrezno temo, ki obravnava tvoj motor, ta zagotovo že obstaja.

ta tema bo kmalu zaklenjena. preberi si pravila foruma.

srečno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni!

Pred kratkim sem kupil ducati monster 750.

Zdaj me pa zanima, zakaj mi ko speljujem zatrese motor in to v nizkoh obratih.

Ali je to normalno? Je mogoče da je sklopka fuč in mi zato začne sklopka spodletavati.

Ali je mogoče kaj drugega.

Najlepša hvala za vse odgovore.

Lep pozdrav.

ker nisi štirivaljnega japonca kupu mogoče? ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:D mogoče res sam ducati je ducati :D

kar se pa tiče teme vrjemi da sem ze vse pregledal pa nisem nič našel zato sem pa začel novo temo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pred kratkim sem kupil ducati monster 750.

Zdaj me pa zanima, zakaj mi ko speljujem zatrese motor in to v nizkoh obratih.

Ali je to normalno? Je mogoče da je sklopka fuč in mi zato začne sklopka spodletavati.

Lej, ne vemo, koliko znanja imaš, kolk let izpit, kaj si prej vozil ...

Lahko, da le prehitro začneš spuščati sklopko in da ima mašina prenizke obrate ...

Lahko, da je res kaj narobe z motorjem.

Lahko pa, da si le hiper-vesel nove pridobitve in se ti vse zdi potrebno vprašati na Motosvet :-).

Kakorkoli - čestitam.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni!

Pred kratkim sem kupil ducati monster 750.

Zdaj me pa zanima, zakaj mi ko speljujem zatrese motor in to v nizkoh obratih.

Ali je to normalno? Je mogoče da je sklopka fuč in mi zato začne sklopka spodletavati.

Ali je mogoče kaj drugega.

Najlepša hvala za vse odgovore.

Lep pozdrav.

Pač trese... Mogoče bo pomagalo, če ko speljuješ in ko sklopka grabi malce več plina dodaš ali bi pa znalo pomagati da bi nov software naložil :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam sem imel probleme s TPS senzorjem, venar je moj ajnšpric pa 900ccm.

Tvoj ima še frgazarje tako da to ne more bit problem. Mogoče je sklopka, ampak spet težko verjamem, ker bi potem težko

speljal.

Lahko da nisi navajen na vibracije pri ducatijih - Jih je verjetno največ od vseh dvovaljnikov ki obstajajo.

Mogoče pa je tudi kje kaj odšraufano. Malo preveri vijake okoli agregata.

Lahko pa ga pelješ do Boštjana v LJ na servis, samo toliko da ti on poda strokovno mnenje, da te nebi preveč skrbelo.

Srečno vožnjo z novim strojem!

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a poznas ta motor mogoče ker si me vprašal če gre za ta motor.

Bi te pa prosil če bi mi poslal številko od boštijana.

Drugače pa hvala ti

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljen.

Morda probaš-preveriš zračni filter, če je OK....V večini primerov pomaga, da snameš/odstraniš tista dva gumi usmerjevalnika zraka iz "airbox-a" pod keslom.

Za kaj drugega, pa bo na daljavo bolj težko.Morda opišeš pojav malo bolj podrobno.

Lp.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zadeva je tak... Ducati ima suho sklopko in je že v štartu drugačen občutek kot pri sklopkah v oljni kopeli. Take sklopke so danes na cesti ( razen Ducati) zelo redke in kdo še ni vozil motorja z suho sklopko težko sodi. Če bi bil motor nov bi verjetno bila "krivda" samo na tvoji strani. Ker pa je rabljen, pa je laho tudi sklopka slaba. Stvari je lahko več, od umazanije, rje, do zažganih lamelic,zrak v hidravličnem sitemu ( malo verjetno, lahko pa tudi, slabih vzmeti...vse se da porihtat, ni nevem kakšen bau-bau. Če ne boš nikjer našel mojstra, lahko tudi mene pokličeš

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zmenjeno

Najlepša ti hvala.

Pa sej veš kako je to.

Kupiš rabljen motor, potem pa upaš da je vse vredu z njim in da te ne bo pustil nekje na cedilu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zadeva je tak... Ducati ima suho sklopko in je že v štartu drugačen občutek kot pri sklopkah v oljni kopeli. Take sklopke so danes na cesti ( razen Ducati) zelo redke in kdo še ni vozil motorja z suho sklopko težko sodi. Če bi bil motor nov bi verjetno bila "krivda" samo na tvoji strani. Ker pa je rabljen, pa je laho tudi sklopka slaba. Stvari je lahko več, od umazanije, rje, do zažganih lamelic,zrak v hidravličnem sitemu ( malo verjetno, lahko pa tudi, slabih vzmeti...vse se da porihtat, ni nevem kakšen bau-bau. Če ne boš nikjer našel mojstra, lahko tudi mene pokličeš

Ta ducati nima suhe sklopke! Prav tako ne 600 in 620 tudi 695 in 696 , pa verjetno je še kar nekaj takih.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ta ducati nima suhe sklopke! Prav tako ne 600 in 620 tudi 695 in 696 , pa verjetno je še kar nekaj takih.

Uff...hvala Kawl...si nisem bil siguren in si nisem upal napisat.

Pa tudi za suhe sklopke so našli rešitev..samo nima veze s to težavo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ta ducati nima suhe sklopke! Prav tako ne 600 in 620 tudi 695 in 696 , pa verjetno je še kar nekaj takih.

opa - mistejka aj mejka, sem si šel na novo pogledat katerimodeli imajo katero sklopko, da ne bom več pisal takih

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uff...hvala Kawl...si nisem bil siguren in si nisem upal napisat.

Pa tudi za suhe sklopke so našli rešitev..samo nima veze s to težavo.

Verjetno misliš tiste ki imajo alu košaro in 48 zunanjih zob.

Naj bi bile vzdržlivejše in tišje. Komplet Alu. Zadeva ima ceno na ebay-u okoli 400€

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!