Skoči na vsebino

Ducati Monster ali Monster Ducati


A_je_to

Priporočene objave

Ojla!

Kupujem svoj prvi motor pa me zanima sledece MONSTER 600 ali MONSTER 750?

Naslednje vprasanje NOV ali RABLJEN?

Kaksne imate kaj izkusnje s tema dvema motorjema (okvare, stroski ...)

Hvala za odgovor.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ce imas denar, potem sploh ni vprasanje, nov ali rabljen. Jaz osebno nisem imel denarja za novega (so stanovanja v LJ tako draga, da ti nic vec za motor ne ostane ), pa sem kupil starega sportnika. Sem povsem zadovoljen, saj sem dobil zelo ohranjeno zadevo za malo denarja. Vendar je pri motorjih se vecji problem "zjebanosti" kot pri avtih.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

SVetujem ti M750, je price performance. Po možnosti novega, oziroma še v garanciji. Kajti hitro se ti zgodi, da ga bo treba peljat k Zorniku na Bled.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

750 ima spredaj dva diska, kar se ful pozna pri zaviranju.

hotschko

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne stekam te cisto dobro. Imel si Monster 600 in potem kupil 750. Zakaj zdaj sprasujes kateri je boljsi?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

ne stekam te cisto dobro. Imel si Monster 600 in potem kupil 750. Zakaj zdaj sprasujes kateri je boljsi?

CAKAJ MALO, KAJ KUPUJE AL ZE MA MONSTERJA????

DRUGACE PA SIGURNO 750, 600 JE FUL SVOH, te bojo smrkavci z 125 spizdli.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

te bojo smrkavci z 125 spizdli.

no to glih ne,ampak vsak ambiciozen chopperist te bi lahko lepo gonil.

best

Ice

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

ne stekam te cisto dobro. Imel si Monster 600 in potem kupil 750. Zakaj zdaj sprasujes kateri je boljsi?

HEHE si mal pomesal avtorje? Hotschko bo pravi naslov zate.

Jaz se nimam motorja pa se se odlocam. Eni namrec pravijo 600 je cist kul pa nizka poraba pa lalalalla, drugi pravijo 750 moras nujno met za 600 ti bo zal ce kupis pa se ful se pozna na performancu....

Zato sprasujem vas majstre... zdaj sem ze skor zihr da bom novega ubodel, samo ne vem se katerega od teh 2 favoritov.

Razmisljal sem namrec o 600 da se ga dobr navadim pol pa ubodem 900 pa bom vaski posebnez hehe :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja se tole. A se monstra novega kupuje pri nas (motoklub al kaj je ze (od Mihelica)) al se to hodi v tujino ponj?

In ce je v tujini cenejsi me zanimata sledeci ceni monster 600 dark in monster 750 dark.

10x vsem za pomoc.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:Aja se tole. A se monstra novega kupuje pri nas (motoklub al kaj je ze (od Mihelica)) al se to hodi v tujino ponj?

In ce je v tujini cenejsi me zanimata sledeci ceni monster 600 dark in monster 750 dark.

Ducatije (torej tudi monstre) se pri nas kupuje pri Zorniku na Bledu, tel.: 04 575 800 (nic vec pri Mihelicu!).

Da boste imeli predstavo o cem govorite, se cene (SIT-prodajna cena):

- M600 dark: 1.309.000

- M750 dark: 1.628.000

Jasno, da kupis 750!!!

Za cene v tujini ne vem, vendar, ko sem se zanimala na carini, da bi sama uvozila STja iz Nemcije, so mi 15 min razlagali kaj vse je treba urediti v zvezi s tem ... in ker je to cel cirkus, cenovnega "profita" pa niti ne, je koncen zakljucek, da motor pac kupis doma.

Odlocitev je tvoja.

Perla

Edited by - Perla on 13/06/2001 07:06:58

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Ducatije (torej tudi monstre) se pri nas kupuje pri Zorniku na Bledu, tel.: 04 575 800 (nic vec pri Mihelicu!).

Perla

Ma ta Mihelic je tut en pocar. Misli, da se bojo motorji kar sami prodajal, ce bo eno plasticno tablo u trgovino obesu in bojo ljudje kar drli k njemu po motorje. Tista štacuna je itak skoz prazna.

Dokler je ducatije prodajal Megaavto, se je dal ful dobr dilat, si prpeljal starega pa so ti ga v ceno vzel pa mal si dodal pa mal si se zmenu pa cez pol leta spet, ce si hotu... pa še iz enga na druzga so ti kaj prešraufal, ce si hotu drugo kombinacijo opreme.

Se pozna, da ima lastnik Duce-ja in je ful kul tip, ne pa Mihelic ki je navaden pozer, pa tko komentira moto dirke, da zaspiš zraven. Naj si gre mal POP al pa Eurosport poslušat, kako se komentira.

Tisto leto, ko sem tudi jaz kupil svojega Duce-ja, jih je bilo prodanih dalec najvec v vsej zgodovini SLO, pol pa dajo takoj za tem Mihelicu zjebat zadevo, namesto da bi se Ducati prodajal cimvec.

Je pa res, da je Zornik kupil pol leta prej enga Ferrarija od Mihelica in sta si malo en drugmu u rito zlezla. Matr sm jezen. Pa še uradnega servisa ni vec v Ljubljani.

hotschko

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tisto z 125 je bla bol zajebancija ampak ce bos kupil 600 ti bo zal. kolega je mel 600 pa je hvalil kak dober je pa twin oh in ah pa navor. pol je probal falco (ok saj razlika je velika ampak twin) pa je 600 takoj prodal in zdaj spara za kakega vecjega twina od duceta al pa aprilie. sploh ni hotel vec met 600.

kot je rekel ice: coperisti (nad 600) te bodo spizdli.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa kaj se ta ducatijeva 600 mašina tako kvari, ali le nikamor ne gre. Kakšna bi bila recimo primerjava z ER-5.

Razlika med M600 in Falco1000 je pa tudi v ceni ogromna, tako da je normalno da bolj stegne.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne m600 masina je ful svoh, bi si upal trdit da ER5 dosti bolj potegne. ja tisto z falcom je blo samo pika na i, da je popizdil ker ze prej ni bil zadovoljen, mu je blo ful presvoh.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In that case.. 750 it is!! Nameravam ga potem kupiti nekje marca naslednje leto verjetno ni ravno cakalnih rokov ali pac?

Aja pa hvala vsem, ki ste se potrudil in mi odgovorili. Vam bom pomahal na cesti, ko vas prehitim ali pa iz kakega travnika (ce ven zletim hehe)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

na cesti ti pomahamo nazaj,na travnik se bomo pa olajsali.

Eheheheeee ...

quote:

no glede cakalne dobe pa vseeno preveri al pa ce majo kak letosnji model ko ga ceneje dajo

Na tole ti bo znala Perla najbolj odgovorit, ona in Ducati sta kompatibilna...

//0iSe />aTa

-=> //otos/et.co//

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja BTW jaz sem se zdaj male preselil iz obmocja kjer se ponavadi zadrzuje, v prostem casu. Tko da ce hocem tja moram najprej 25km po avtocesti...

DUCATISTI: ali se da z monsterjem normalno vozit po avtocesti (ker nima spojlerja spredaj oz. ta novi ga majo) in s kaksno hitrostjo se se da normalno vozit.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

DUCATISTI: ali se da z monsterjem normalno vozit po avtocesti (ker nima spojlerja spredaj oz. ta novi ga majo) in s kaksno hitrostjo se se da normalno vozit.

mislis ti sipico ali poloklep ali podobno? odvisno kako imas trenirano vratno in rocno muskulaturo.vec misicevja boljse za tebe.drugace ti pa priporocam eno sipico,tako za aerodinamiko.....

je cisto vseeno katerega naked vozis,na vsakem bos prej suh (in moker tudi),kot na bike-u,ki ima kaksen poloklep.

best

Ice

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

DUCATISTI: ali se da z monsterjem normalno vozit po avtocesti (ker nima spojlerja spredaj oz. ta novi ga majo) in s kaksno hitrostjo se se da normalno vozit.

Jaz imam Monster 750 City, ki ima šipo do prsi, in tudi 200km/h ni hud problem, ne vem pa kako je popolnoma brez šipe.

hotschko

Edited by - hotschko on 18/06/2001 13:41:27

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

...koncna hitrost niti ni glavni faktor, prej navor motorja....

... ki pa ga je pri Ducatiju v izobilju.

hotschko

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!