Skoči na vsebino

Ducati Monster ali Monster Ducati


A_je_to

Priporočene objave

No, jaz imam Shubert Concept, ki menda ni ravno med tihimi čeladami, pa se mi ne zdi preveč glasna, res pa da drugega ne poznam, vsaj ne na svoji glavi (prvacelada press). Bolj je pomembno, da ti je čelada prav in da je varna... :arrow:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kolk hvalite te duce.Glas imajo res čudovit. 8) tudi oblika ni švoh :shock:

vse ostalo :cry: vozo sem st2 nič posebnega :x razočaran.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:arrow: Nič posebnega? Kakor za koga :!: Letet z njim res ne moreš, je pa motor z dušo.. Kot je za druge npr. R1 :!: To so pač čist subjektivna mnenja, čeprav če "poslušam" lastnike,verjamem, da je ta pravi stroj! Meni osebno sta zvok in izgled 1a, če pa je še motor vsaj približno tolk dober, kar se mi zdi, da je, potem pa dobiš celoto.. Moje skromno mnenje... 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men osebno je monster ful všeč in sem bil letos zelo blizu nakupa S4 (to je preprečilo pomanjkanje financ). Zvok je fenomenalen, za vozt je super, mot me edino, da nima nikjer kakšnega predalčka, da bi lohka notr vsaj prvo pomoč spravu. Aja, pa še na sliki mi od strani ni preveč sexy-sam zato pa v živo zgleda živalsko (sploh če je oplemeniten s karbonom).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mot me edino, da nima nikjer kakšnega predalčka, da bi lohka notr vsaj prvo pomoč spravu.

No ja, pod sedežem je "predalček" kamor sem stlačil tako prvo pomoč kot tudi žarnice.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

po Lj. vidim da se vozlja en monster dark z airbrush našpricanim želvjim oklepom čez tank

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj pa primerjava monsterja npr 600 al pa 750 s kakim zr 7?

eden ima npr dva cilindra drugi pa štiri... :idea: :roll: :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To bo Simon Dacar vesel, ko boste sami šraufali hehe pol bo pa on popravljal :D

Drugace pa je site res vreden ogleda .. kup koristnih informacij skupaj s slikcami ...

CU, A.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Tip uso u ducan i pita tipa da ga zanimaju Ducati motori.

Prodavac ga malo odmjeri nasmijesi se i kaze: "Nemojte kupiti Ducati"

Tip upitnik, zbunjen: zasto???

P: "Pa zato jer se ducati kvari, puno trosi, neudoban je, skup islabo ce te ga prodati. Bolje vam je da otidjete u neki sushi ducan i kupite nekog japanca, to ce vam trajati vjecno, nece se kvariti i bit cete zadovoljni".

Tip zbunjen, ne vjeruje sto cuje od prodavaca i polako se okrece i otvara vrata da izadje...

A onda mu prodacac dobaci punch line:

"I kad kupite tog japanca, jedan dan ce te u gradu stati na semaforu. Pored vas ce stati jedan Ducati. I dok budete gledali tu prekrasnu bozicu od motora, slusali taj zvuk motora i gledali nasmijesenog sretnika na njemu, pogledat ce te vas ekonomicni i trajni motor, uskipjet ce vam krv u zilama i ocima, tada se sjetite ovog dana i ovog ducana."

I tip se skameni, gleda uokolo i onako polako se udalji, totalno zamisljen. Prodavac i dalje nasmijesen, obrati se svjedoku: Dobar dan, izvolite..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men osebno je monster ful všeč in sem bil letos zelo blizu nakupa S4 (to je preprečilo pomanjkanje financ). Zvok je fenomenalen, za vozt je super, mot me edino, da nima nikjer kakšnega predalčka, da bi lohka notr vsaj prvo pomoč spravu. Aja, pa še na sliki mi od strani ni preveč sexy-sam zato pa v živo zgleda živalsko (sploh če je oplemeniten s karbonom).

Kje zavraga pa si se vozil, oziroma gledal M.S4? :?:

A sploph je ksn v Slo.? :?:

Tud sam bi ga rad videl v živo, saj mi je na sliki najgrši monster (zaradi hladilnika vode) :)

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Noise: GOOOD ONE! Damn Good One!

@Bladzo: Ej a nima žM900 tutu hladilnika? Kolikor jst vem ga ma, razen če ni na S4 kaka druga zadeva od kakega drugega hladilnika, ker če se ne motim je na 900ki oljni.

@Desmo & Co.: HELP!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hladilniki na Monstrih:

600/620: brez hladilnika

750/900: majhen oljni hladinlnik (zračno oljno hlajen motor)

S4: velik vodni hladilnik (vodno hlajen motor od 916-ke)

Nice ThanX, ... ej sam sodeč po fotkah tut hladilnik na S4 ni tok večji od oljnega na 900ki da bi to lahko koga motil.

Hmm no ja 100 ljudi .... :roll: :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kateri pozna? podatki po papirjih Ducati Pantah 450 letnik1976. Ampak me motiker ima vilice Marzoti ter dva diska za tiste čase večja.Vem pa da je serijski imel samo en disk in dvomim da se je to kateremu splačalo predelovati.Ja ma tudi desmodromiko.Lahko bi bil kak prototip in tudi tistega leta kolko se spomnim je Cagiva kupila Ducatija in je imela nekaj prstov vmes.Sprednje kolo 18 zadnje pa 17 col.Ne štimajo mi podatki po papirju ker po mojem motor zgleda drugačen.Pa še to se mi zdi da mu je Cagiva Ala Acura 600-650 popolnoma podobna.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

....pravkar sem prejela eno pesmico :lol: , ki jo je za vse ljubitelje Monstra spisala moja prijateljica (ki pa sama ni motoristka, le zelo dobro se je vživela v moja podoživljanja vožnje z njim 8) ) :wink: :D

Torej, moram objavit....:

Krasan si bister monster moj,

kot hod deklet s planine,

ko ti dukati moj nocoj,

popeljes me v visine.

Krasan si monster moj.

Rad gledam v auspuh tvoj srebrn,

auspuh crn in srebrn.

temna visnjavost zabav,

in 3M iz daljav,

lepo se v njem sta zlila

in kot iz bencinskih globocin

sva po cesti jo stegnila.

Krasan si monster moj!

:shock: :wink: :D :lol:

Aja

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem prejšnji teden montiral original Ducati Performance karbonsko masko (prejšnji bolj okrogel model) na Monstra in sem opazil naslednje izboljšave:

- bolj mirna vožnjo pri višjih hitrostih in posledično mirnejši sprednji del motorja

- manj vetra v prsa (zame do sedaj najbolj moteče)

- povprečna potovalna hitrost na ravninah se brez težav dvigne iz 120kmh na 140kmh in celo več ...

- cena sitnica (tnx to Motomaniac :) )

Morda jo pozimi še na "dark" prebarvam potem bo pa še izgledala čisto v stilu. :wink: :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

- manj vetra v prsa (zame do sedaj najbolj moteče)

...pa več v glavo, če je ne napopaš na tank. :idea: :wink:

Hja, v bistvu sem pričakoval več vetra v čelado, kar si mi tudi že omenil, ampak po pravici povedano ne čutim okoli glave nobene razlike, ker je maska narejana tako, da odriva zrak v vse smeri in ne samo navzgor proti glavi ... skratka ... zadovoljen :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ma kdo izkušnje z menjavo diz in zračnga filtra na monstru 750?A motor dost bl trpi?

Jaz imam izkušnje z M600, pa mislim da hotschko tud z 750...

Motor bolj uživa kot trpi! Monstri so serijsko itak bolj zamorjeni, tako da je to čisto normalna in pričakovana predelava.

Moj 750 je šel iz štacune že kar z odprtimi rori (Leo Vinci), čez par tisoč km smo pa še DynoJet kit montiral. Problema nobenga, pol litra bencina več požre, dela pa tolk boljš, da sploh ni vprašanje predelava da ali ne... predelava DA !!!

Sicer so pa Monstri ful "underrated" mašine in jih težko preobremeniš ... bi bilo treba že hudo frizirat, da bi mašina trpela.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

cene Monstrov v SLO...

M620 = 1.562.880 SIT

M620S = 1.616.160 SIT

M750 Dark = 1.764.900 SIT

M750 = 1.869.240 SIT

M900 Dark = 1.995.780 SIT

M900 = 2.160.060 SIT

M S4 = 2.499.720 SIT

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mater ampak ducati je res lahko tudi lep, le nekaj dodatkov rabi! :twisted: 02526696.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ma kdo na motosvetu kšnga 750ssff al pa 900ssff????

Mam jst 900ssff (ff=cel oklep, hf=pol oklepa). Je se prejsen model, ki so jih delal do l.98.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!