Skoči na vsebino

Ducati Monster ali Monster Ducati


A_je_to

Priporočene objave

pred 12 urami, thumper pravi:

če jo želiš reeees osrečit kupi guzzija .. najbolj izrazite levo-desno premike ima... sam po furi naj gre ona domov ti pa nazaj tankat .. :P tolk da se pomiri k drugač si ga na****l - dobesedno ..

Za vozit je res odličen, to sem bil več kot zadovoljen ....

Sem pa imel velikokrat opečena kolena, kar me je res zmotilo :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V čem je catch, da se pri M796 moč razlikuje od 80hp pa do 87hp? A samo ecu ali še kaj drugega?

 

lp,

Yagi

Popravljeno . Popravil Yagi-san
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 5 tedne pozneje...

Kaj je to? Cemu sluzi? Mi je prejsnji lastnik nekaj razlagal, pa se ne spomnim. Nekaj pri izpusnem sistemu (nek ventil).

lp,

Yagi

image.jpeg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 10. 7. 2016 at 21:39, Yagi-san pravi:

Kaj je to? Cemu sluzi? Mi je prejsnji lastnik nekaj razlagal, pa se ne spomnim. Nekaj pri izpusnem sistemu (nek ventil).

lp,

Yagi

image.jpeg

The purpose of the flapper is for noise limiting at a set rev range in a given territory/location in the world.
It closes when you crack the throttle at a set rpm for noise/emission tests then opens back up.

Protihrupni ventil....če snameš vzmet, da bo stalno odprt, ne bo Ducati imel nič lepšega zvoka kot ga že ima.

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 urami, lasagna pravi:

The purpose of the flapper is for noise limiting at a set rev range in a given territory/location in the world.
It closes when you crack the throttle at a set rpm for noise/emission tests then opens back up.

Protihrupni ventil....če snameš vzmet, da bo stalno odprt, ne bo Ducati imel nič lepšega zvoka kot ga že ima.

Pozabil pa si mu povedat ,da moraš namesto tega ventila ,oz servo motorčka ki krmili to loputo montirat simulator,ker drugače ti bo lučka za napako oslepela oko .   Nov ventil ko crkne na Ducatiju z delom vred je cca400 € na uradnem servisu ,simulator pa 45€ +delo ........na Dučetih pa ta ventil dostikrat povzroča preglavice ,ker zašteka ventil in posledično pregori servo motorček itd .....ne sprašuj me kako vem ......:cool:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

6 hours ago, lasagna said:

The purpose of the flapper is for noise limiting at a set rev range in a given territory/location in the world.
It closes when you crack the throttle at a set rpm for noise/emission tests then opens back up.

Protihrupni ventil....če snameš vzmet, da bo stalno odprt, ne bo Ducati imel nič lepšega zvoka kot ga že ima.

Hvala lasagna. :) 

Yagi

1 hour ago, Kmet2 said:

Pozabil pa si mu povedat ,da moraš namesto tega ventila ,oz servo motorčka ki krmili to loputo montirat simulator,ker drugače ti bo lučka za napako oslepela oko .   Nov ventil ko crkne na Ducatiju z delom vred je cca400 € na uradnem servisu ,simulator pa 45€ +delo ........na Dučetih pa ta ventil dostikrat povzroča preglavice ,ker zašteka ventil in posledično pregori servo motorček itd .....ne sprašuj me kako vem ......:cool:

Kako veš? :):) 

itak je v namenu menjava izpuha (za naslednjo sezono) in bo potrebno takrat nabavit valve eliminator (da ne bom oslepel na levo oko) :) ! Ker te original lonci so....bolj, no ja!

Pa še to, tiste toplotne zaščite na izpušnih cev....so bolj samo za okras, ker se vseeno tako zelo segrejejo (vceraj se je ena prijateljica "spekla" na desno cev)...?! Namen je pa itak dat vrjanto in montirat-fiksirat pod zadnjo sovoznikovo tacko....!

lp,

Yagi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 38 minutami, Yagi-san pravi:

Hvala lasagna. :) 

Yagi

Kako veš? :):) 

itak je v namenu menjava izpuha (za naslednjo sezono) in bo potrebno takrat nabavit valve eliminator (da ne bom oslepel na levo oko) :) ! Ker te original lonci so....bolj, no ja!

Pa še to, tiste toplotne zaščite na izpušnih cev....so bolj samo za okras, ker se vseeno tako zelo segrejejo (vceraj se je ena prijateljica "spekla" na desno cev)...?! Namen je pa itak dat vrjanto in montirat-fiksirat pod zadnjo sovoznikovo tacko....!

lp,

Yagi

Ko moraš plačat iz svoje denarnice si zapomniš ........tako vem :)

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni3eous ov izlet  je na strani 31   GES (1 julij 2012)
 

 

pa recimo dobre pou razdalje s prikolico

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 minutami, gsxf750 pravi:

Ni3eous ov izlet  je na strani 31   GES (1 julij 2012)
 

 

pa recimo dobre pou razdalje s prikolico

A ti veš v kateri temi si ? :)

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 minutami, Kmet2 pravi:

A ti veš v kateri temi si ? :)

Sej bo šou z Monstrom no :P

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:D Jeb..i urejevalnik

drgač pa se en (liter) prodaja v klapi. Sam ga moram prej še sprobat :P.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

56 minutes ago, Arzen said:

Pozdravljeni, 

 

A imajo vsi monsterji enako višino sedeža?

Ne. Vecinoma so visine od 780mm-800mm. Določeni imajo fiksno višino, nekateri novejši (821) se pa lahko regulira (+/- 200mm)!

Npr. M796 ima 800mm.....

 

lp,

Yagi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 urami, Yagi-san pravi:

Ne. Vecinoma so visine od 780mm-800mm. Določeni imajo fiksno višino, nekateri novejši (821) se pa lahko regulira (+/- 200mm)!

Npr. M796 ima 800mm.....

 

lp,

Yagi

Hvala za odgovor, mislim da to pomeni da je za 190cm visokega človeka vseeno prenizek motocikel. :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po mojem pa ne.....najvisjo stopnjo sedeza, pa bi slo. Vsekakor se vsedi na kaksnega (katerega sploh gledas?)!

Jaz z mojimi 170cm zgledam (vrjetno) smesno, ker sem nizek.....ti bos pa v kontra smeri :) 

lp,

Yagi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 19 minutami, Arzen pravi:

Hvala za odgovor, mislim da to pomeni da je za 190cm visokega človeka vseeno prenizek motocikel. :(

za tok visozga človečka ni noben motor previsok ... za une k smo skor pou metra krajši, je pa že problem :P

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 15 minutami, Yagi-san pravi:

Po mojem pa ne.....najvisjo stopnjo sedeza, pa bi slo. Vsekakor se vsedi na kaksnega (katerega sploh gledas?)!

Jaz z mojimi 170cm zgledam (vrjetno) smesno, ker sem nizek.....ti bos pa v kontra smeri :) 

lp,

Yagi

Jah ker sem začetnik si bom za začetek umislil kakšnega za 3 tisočake.

Torej kakšnega 695 letnik okoli 2006.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 49 minutami, Yagi-san pravi:

696? Moj nasvet, za zacetnika, obvezno z ABS!

lp,

Yagi

pa nauč ga brez sklopke gor šaltat :ras: 

p.s.

tudi jaz priporočam ABS ;)

moč motorja pa ni važna, ker je vse v zapestju :P

 

 

Popravljeno . Popravil maus
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

8 minutes ago, maus said:

pa nauč ga brez sklopke gor šaltat :ras: 

 

 

 

To še vse pride.......:smoke:

 

lp,

Yagi 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 47 minutami, Yagi-san pravi:

To še vse pride.......:smoke:

Eto, hoče kafe nazaj zaslužit...Sam biznis vas je :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Yagi ti rabiš vsaj Diavela ;)

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

7 hours ago, Kmet2 said:

Yagi ti rabiš vsaj Diavela ;)

Ma ja.....štekam :D:D 

 

lp,

Yagi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, ja..,.sej vem, zdaj bo una padla "nije zvaka za seljaka" pa tko....

...a vseeno. Z desno nogo, ko sem se vsedal na motor, sem odlomil zadnji levi smernik. A se da sploh kaj narest? Sicer je fender eliminator v planu ampak ne jutri...

lp,

Yagi

image.jpeg

image.jpeg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!