Skoči na vsebino

Ducati Monster ali Monster Ducati


A_je_to

Priporočene objave

  • 2 let pozneje...

Morda kdo ve, kje bi sedaj dobil sklopko za 696. Verjetno je potrebno menjat samo lamele, sklopka sicer ne drsi, prime pa čisto na koncu. Ker imam v tem kriznem obdobju časa dovolj, bi se sam lotil menjave. Kje kupiti, naročiti?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zivjo

a morda kdo prodaje kaksnega starejsega monstra 600/620/750...

vsaka info dobrodosla

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 19. 3. 2020 ob 18:23, Bmflar pravi:

Marincspeedshop

Potrebujem trgovino, kje kupiti? Menjal bom sam

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
Ob 19. 3. 2020 ob 21:34, litlleracer pravi:

zivjo

a morda kdo prodaje kaksnega starejsega monstra 600/620/750...

vsaka info dobrodosla

Doma imam Monstra 620 i.e. letnik 2004. Karkoli te zanima na PM.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živijo!

Za lamele poglej na autodoc.si, potem moraš izbrat moto deli.

Jaz sem za svojo fazerco naročil, pri njih in je bilo vse ok. Plačaš preko Paypal a ali nakazila na njihov TRR, potem ti prinese poštar na dom. Je pa poštnine 9,90 evrčkov?

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

Kje servisirat monsterja 1200 pa tudi probleme ima katere treba rešit poznate koga ali je samo AS Domžale???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Zdravo,

ne vem, če pišem v pravo temo, ampak precej resno razmišljam o nakupu prvega motorja in nekako ne vem kako bi se lotil, da se ne bi že v prvo nategnil. Najbolj me skrbi, da bi kupil motor, ki je bil toliko razbit, da bi imel kakšne strukturne napake, bil zategnjen in podobno, ker sam tega pri testni vožnji gotovo ne bi opazil, na motorju pa tudi ne, če ne bi bile ravno očitne... Že nekaj časa si namreč ogledujem S2R na avtonetu, prodaja se v Lenartu pri Slovenskih goricah, l. 2007, 32kkm, 4k€ (mogoče kdo pozna?) in me zanima ali in koga bi lahko prosil, da si ga ogleda in poda mnenje ter za kakšno ceno? Mi lahko svetujete na kaj naj bom pozoren, če ga grem pogledat sam... Za vsak nasvet bom zelo hvaležen. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo,

če še nisi, objavi tole tudi v temo ''oglasi z interneta'', bo več ljudi videlo

Preberi si na forumu čim več na temo ''nakup rabljenega motorja'', je napisanih veliko pametnih nasvetov ljudi, ki se spoznajo.

Vprašaj lastnika, če se strinja, da se z motorjem zapeljeta do mehanika na pregled. Naj ti ne bo žal denarja za gorivo oziroma pregled.

Mogoče se najde tudi kdo na forumu, ki bi mimo prišel pogledati...

Pa samo v razmislek. mogoče bi si kot začetnik raje omislil nekaj z ABS-om, če budget ni glavni problem... dodaš še kak (beri 1000) eur, pa bi se že našlo kaj...

LP

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo,
ogleda sem si tegale Monstra 796 in prodajalec mi je povedal, da ga je odkupil od neke gospodične... se mogoče med nami najde prejšnji lastnik oz. lastnica?

Ducati Monster 796

Sprašujem zato, ker pred leti sem prodal svojega Monstra, imel je 60kkm in 3 leta kasneje se je na avto.net prodajal s 24kkm ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 23. 3. 2020 ob 13:26, mcgiver pravi:

AS verjetno ni edina trgovina.  Kje ostali kupujete dele za svoje Ducatije

lamele za sklopko in zavorne ploščice - EBC , zračni filter K&N.. maj  domžale .. http://www.majklub-shop.si/si/vsebina/4-o-nas

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 20 urami, AleksG pravi:

Živjo,
ogleda sem si tegale Monstra 796 in prodajalec mi je povedal, da ga je odkupil od neke gospodične... se mogoče med nami najde prejšnji lastnik oz. lastnica?

Ducati Monster 796

Sprašujem zato, ker pred leti sem prodal svojega Monstra, imel je 60kkm in 3 leta kasneje se je na avto.net prodajal s 24kkm ?

Ce je od "nase" gospodicne, pojdi po sledeh nasih servisov(vprasaj na servisu).

Nima pa originalnih ogledal, ni pokrova sedeza in kaj so tiste crne crte na koncu izpuhov...lepotne?

Cena pa glede na trenutne v It niti ni huda, ce je motor dobro ohranjen.

Jaz bom dal svojega v prodajo, je starejsi, z vec km, pa sem nameraval podobno ceno nastaviti. ?Sicer z ABS in dodatnimi izpuhi, pa vendar...

Ti sam na servisu fajn preveri, pa bo...

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 32 minutami, flight69 pravi:

Ce je od "nase" gospodicne, pojdi po sledeh nasih servisov(vprasaj na servisu).

Nima pa originalnih ogledal, ni pokrova sedeza in kaj so tiste crne crte na koncu izpuhov...lepotne?

Cena pa glede na trenutne v It niti ni huda, ce je motor dobro ohranjen.

Jaz bom dal svojega v prodajo, je starejsi, z vec km, pa sem nameraval podobno ceno nastaviti. ?Sicer z ABS in dodatnimi izpuhi, pa vendar...

Ti sam na servisu fajn preveri, pa bo...

Lp

Mi je vse jasno kar si napisal, saj me ne zanima točno tale... pa še nekaj zadev me je zmotilo ob ogledu.
Bi pa bilo zanimivo ugotovit, če so kilometri realni... kot sem že zgoraj opisal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Jaz kar je Južneje od Krke ne kupim nič. So me dvakrat osmodili. Enkrat s km, drugič z menjalnim ruštom in jasno ponarejenimi številkami. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Servus! Kolegica isce stevec in stender za svojga ducatija Ducati Monster M900 L.1995 ce ima kdo stevec in stransko tacko na lagarji za prodat naj se javi. Hvala ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 26. 5. 2020 ob 13:22, mcgiver pravi:

Jaz kar je Južneje od Krke ne kupim nič. So me dvakrat osmodili. Enkrat s km, drugič z menjalnim ruštom in jasno ponarejenimi številkami. 

Zanimivo, mi pa ne kupujemo kar je za trojanskim predorom :D...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

E, po cca. 25 letih ponosni lastnik dučeta, s2r 800, belo-rdeč. Zanima pa me, če bi kdo vedel kaj povedat o "tail-chop-ih". Na netu sem našel:

https://www.ducatimonstertailchop.com/collections/ducati-monster-fender-eliminator-tailchop-gen1/products/tail-chop-integrated-taillight-combo

Tega bi se kar lotil, ampak ne vem, ali naši "organi" prebavijo npr. žmigavce, integrirane v štop lampo itd. Kolikor jaz vem je treba samo pazit, da je nosilec za tablico fiksen, pod kotom najmanj 30st.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Možno, da morajo biti 18 cm narazen, ampak jaz poznam osebo, ki ima na 2004 yamahi R6 takšno zadnjo luč z integriranimi žmigavci in zaenkrat brez težav opravi tehnični pregled. Ne bom trdil, mislim pa, da ima tudi homologirano to zadnjo luč.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem že naročil varianto tail chop, kjer nazaj namontiraš original luč in blinkerje. Konec koncev so bolj vidni normalni žmigavci. Bom pa menjal vse štiri za LED - kakšen predlog katere? Je kdo naročal z ebay-a? Neki Slovaki jih na veliko prodajajo... 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!