Skoči na vsebino

Piaggio Typhoon


atomaz12

Priporočene objave

Odprl sem hm tist box, ko je notri jermen pa to in na dnu našel tale kovinski delec im pa tam 2,5 cm dolžine in kake 0,5 sm širine.je nekaka ploščica.bila je zadaj pri kolesu.Ali je to kaj pomembnega.Pa upam da se mi ne boste smejali :blink:

post-18-1072206438.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mogoče nova vrsta blokad :lol1:

mogoče je mama mi šla to not dat ko sem spal :devil: :devil: A zato mi gre sam 5km/h pa še to po klancu na vzdol :D :cry: :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej pol pa če neveš zakaj ta delec je ga vn vzem, pa brez njega naprej....kaj pomembnješega pomoje ne more bit (razn če je mogoč, mogoč delček lamele)

skratka prvič vidim :blink: :blink: :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne sem drugi lastnik!!He he že vem...Motor bo spustil po dolini :devil: ...Se zdraven ulegel in rekel da je kar naenkrat me vrglo dol :ph34r: ...Potem pa zaradi tistega dela tožil firmo,da za visoke denarje.Ta nezgoda mi se pustila velike posledice...Od takrat naprej se bojim kovine. :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vidiš če ne bi odpiral in stikal bi danes ziher mirneje spal...zdej bo pa drugače... :D :P ;)

:zzz: ahhhh nebom se sekiral.Če je šlo prej bo šlo pa še zdej <_< upam :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To je jeklena zaskočka ki drži gumasti blažilec, ki preprecuje da se nožni štarter nebi preveč grobo in glasno zaletel pri vračanju v zgornji, osnovni položaj :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Torej, zdej sm hotu mal pognat svoj skuter po dolgem času in sm prklopu gor akumulator in dav kontakt pa je vse delal tko k treba. Pol sm pa hotu zagnat pa se tist starter al kaj že zavrti pol ga pa kr neki zamori. Dav sm dol deklc pa vse snel pa preveru če se vid da je kej uničen pa ni nč videt. Pol sm ga probu zagnat pa gledu kaj se dogaja in tist mali vrteči (starter) skoč vn sam ne zagrab zobnika. Pol k sm mu z roko pomagu je zagrabu pa mal zavrtu pol pa ni hotu več. Jst nimam pojma kaj bi blo pa upam da ker kej več ve... :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a na nožn startr vžge :?

loh da je akumulator pre prazn <_<

To sm pozabu napisat. Tut na nožnga noče. Zavrti se sam ni nč od njega :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!