Skoči na vsebino

Piaggio Typhoon


atomaz12

Priporočene objave

Kolk casa je pa stal? Pri tezjih motorjih se lahko zgodi, da ti usedlina od bencina, ki se je cez zimo pocasi razkrajal zapaca uplinjac in naredi se stalo po cilindrih...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To se je tud pr men pozim dogajal. Nč se bat, ker ko se bo utoplil bo takoj vžgal. Jst sm clo to naredu da sm šu z sušilcem za lase čez vse kable za benz pa take stvari, da se je vlaga posušila pol je pa takoj vžgal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To se je tud pr men pozim dogajal. Nč se bat, ker ko se bo utoplil bo takoj vžgal. Jst sm clo to naredu da sm šu z sušilcem za lase čez vse kable za benz pa take stvari, da se je vlaga posušila pol je pa takoj vžgal.

loh bi ga v garažo postavu pa počaku da se odtaja :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hm, čist možn, da je kera od stvari k ste jih napisal. Sam lansk let mi je stal par mescev pa je pol brez problema vžgal zato sm pač mislu da je šlo neki rakom žvižgat. Svečko sm že brusu sam nism ziher če dela, bom jutr preveru.Tist s fergazarjem je tut čist možn. Jutr poročam kakšno je stanje pa da vidmo kako naprej :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

men je :angry: prvič ko se letos hotu užgat zazavgu,mogoč zarad tega k sm po lanski sezoni dal v cilinder malo olja,pol sm pa svečko odšravfov,pobrisu,spihov,pa jo fajn pregrev,ene parkrat na nožn kurbl prtisnu brez svečke,jo pršravfal nazaj in je užgal v prvo :yea2: :notworthy: :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma qrc, jst ne vem kaj bi blo lohk narobe. Dons sm šu še enkrat čez vse pa pregledu pa vse zgleda vredu. Zdej al je kej s štromom narobe al je pa mašina šla k sam to še ostane :cry: A ma še ker kero idejo kaj bi lahk blo k mam še cajt, pol je pa spet šola pa sranje... <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kok casa si ga pa probu uzgat :? jz sm se prejsn tedn 20 min mucu z vziganjem motorja (k ni hotu vzgat) pol sm pa vidu da ni kabl dobr pritrjen na svecko!

A si pogledu ce je z svecko vse ok :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vžigu sm kr dolh ja. Bom jutr še mal aerobiko zganju pa upam da bo kej napredka. Ja svečko sm pregledu pa tut probu z eno drugo tko da to ni. Zdej morm ugotovit keri šravfi držijo motor gor pa da rezdrem vse skupi :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pomoje je kateri od zobnikov zanič (tistih za variom, ki celo stvar spravijo v tek) :unsure:

sj se sliš če se bat premika al ne :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja k daj to kkšna umetnost ugotovit napako zakva ne vžge. če je napaka mehanska (na motorju, prenosih...) se bat ne premika kot bi se mogu, če je napaka na elektronki se pogleda če daje iskro in te fore, če je pa napaka na frgazarju se pa to uštima. Če je tak problem ugotovit napako kaj bo šele s popravilom :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja k daj to kkšna umetnost ugotovit napako zakva ne vžge.  če je napaka mehanska (na motorju, prenosih...) se bat ne premika kot bi se mogu, če je napaka na elektronki se pogleda če daje iskro in te fore, če je pa napaka na frgazarju se pa to uštima. Če je tak problem ugotovit napako kaj bo šele s popravilom  :D

Ja je umetnost ugotovit, če se ti to prvič zgodi pa ne veš kaj bi. Če bi vedu ne bi sprašvov, logično ne? Torej, sveča daje iskro in vse tko da štrom ni. Neki more bit na mašin narobe, k se ne zavrti lepo, če kresneš gor. Popravilo pa tut pomoje ne bo izvajano z moje strani, ampak iz kakšne serviserjeve :hmm: Pa hvala vsem za pomoč :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

probej mal bencija v cilindr z injekcijo brizgnt pa pol probej zakurblat. če bo mal zalaufou pa pol crkno pomen da ne potegne bencina. če je pa kej z mašino ti pa priporočam da ga čimman kurblaš in daš koj na servis, k lahko je še huje :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ker ti je motor stal nekaj časa, se je pa kar mašina sama od sebe neki pokvarla :o

Pel ga na servis, pa glej, da te preveč ne ocurijo :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!