Skoči na vsebino

Neck Protector + Neck brace


Noise

Priporočene objave

Aja, to pa nisem vedel, da imajo samo motokrosisti pri padcu problem z vratom... :worship: :worship:

:D :D :D

Noise! Midva veva celo, da Wayne Rainee ni bil motokrosist, pa je vseeno na vozičku, a ne.

Jaz bom pa Dainesse tožil za "izum - Neck protector", kajti jaz ga imam že od leta 1993...

...In to ploščo s titan šraufi, ki mi omogoča držati glavo v vertikali, da mi ne pade v naročje!

A mislite, da bom uspel?! :hmm: :hmm: :? :o :o :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cena Neck modela je 598 Eur. Jo je pa zaenkrat malo bolj težko dobiti za probo. V Lj imajo le 52 št., mojo so menda že prodali.

Zanimivo, da je tudi AlternativaMoto in MotoExpo nimata. Po besedah prodajalca nabavijo takšno jakno le po naročilu. Menda je cena previsoka in ni pravega povpraševanja.

Pa me prav zanima kako se nosi?

LP Cvetoo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cena Neck modela... Menda je cena previsoka in ni pravega povpraševanja.

Pa me prav zanima kako se nosi?

LP Cvetoo.

Moj odlično!!! Cena mojega, pa je definitivno previsoka!!!!!!!!!! :hmm: :D :D :P :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekaj podobnega je pogruntal tudi POLO. Sicer verjetno precej manj tehnološko napredno pa vseeno

Cena 19,95 :)

IPB Slika

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Koliko je pa to primerljivo z 600€ vrednim izdelkom je pa vprašljivo ? Lahko je štraca lahko je pa veliko boljše.

Lahko pa je samo da ti ne piha v vrat pozimi :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekaj podobnega je pogruntal tudi POLO. Sicer verjetno precej manj tehnološko napredno pa vseeno

Cena 19,95 :)

IPB Slika

A je to za enkratno uporabo?? :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A je to za enkratno uporabo?? :grim

A si že videl in sprobal? Mogoče pa sploh ni napačno, ne pravim da ni, ampak ne vemo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobra zadeva, sam zdaj pa na račun varnosti postavljajo ubijalsko ceno 499 eur, po moje bi morale biti takšne stvari veliko cenejše, da bi si jo lahko privoščil vsak, pri tem bi pa privarčevali še pri zdravstvu saj bi bila zaradi takšnih zaščitnih sredstev tudi SOČA manj obiskana. :)

Ni pomembno to, da zadevo vlivajo in sestavljajo Kitajčki, ki si s svojo plačo v troje skupaj privoščijo en moped. Ne smemo pozabiti, da je v izdelek vloženih ogromno študij, izumljanja, poskusov (jasno, ne na živih ljudeh, da se ne bo spet kdo vtikal v to) itd. In to vse stane. Stvar ni nastala čez noč, ko se je zjutraj en osemnajstletnik po mokrih sanjah zbudil z revolucionarno idejo in jo takoj zrisal na kos papirja.

In to stane.

Torej predlagam, da g. Bručanu predlagaš, da ti prispeva 310 EUR k nakupu in ga zrajcaš z grožnjo, da se greš v nasprotnem primeru sesut v bližnji kamnolom in da bo potem že videl hudiča, ko ti bo Sočo plačeval.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 leto pozneje...
  • 2 tedne pozneje...

Mava z bratom tole stvarco. Priporočam usem, ki cenijo svojo glavo in ramenski obroč.

Cena pa še zdaleč ni visoka :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tole zadevo se da dobiti tudi (zelo) ceneje. Našel sem jo po naključju na eni ameriški strani. Če koga zanima, naj mi pošlje PM, da ne bo spet kakega opozorila za reklamiranje. Cene pa so 395$ in 595$. Razlika med tema dvema je v teži in materialu. Pri dražjem modelu je carbon na vrhu, pri cenejšem pa Glass Reinforced Nylon.

leatt-club-neck-brace.jpg

Za link PM, razen če lahko objavim link(imam že 2 opozorila za oglaševanje :) )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam fora je da iz USA v EU ne bojo poslali. Poglej na BTO. Verjetno zaradi kakih drugačnih varnostnih predpisov in E oznak ipd. Nevem, sklepam. Piše pa povečini USA trgovin, da je only usa... Sej se dobijo tudi pri nas za 320€ plastika, za 420€ karbonski, sam mal je treba povrtat.

Drgač pa če pogledaš iz finančnega vidika. 395$ je 255€, temu prištej 3,7% carine pa 20% DDV, pol pa še poštnino iz USA, k pomoje je ni cenej kot 40€ za paket do 3kg, pa si na dražji varianti kot če kupiš pri nas v EU :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Halo!

Morda za iste z bolj plitkim žepom in željo po varnosti. Enostavno,poceni. Sicer ne luksuzno pa vendar deluje. Ustavi nagib vratu v določenem položaju. Cena <20€!

Ajd!

post-18381-1218017467_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mava z bratom tole stvarco. Priporočam usem, ki cenijo svojo glavo in ramenski obroč.

Razmišljam, da bi si nabavil to zadevo. Sedaj nosim ščitnike, tiste na mrežico in me zanima če to dvoje paše skupaj?

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Razmišljam, da bi si nabavil to zadevo. Sedaj nosim ščitnike, tiste na mrežico in me zanima če to dvoje paše skupaj?

LP

Bi mogu probat. En fantina sm vidu da ima tole povezavo, tako da očitno gre... Ti ne znam pa točno povedat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zadeva se da nosit tudi na usnjenem kombinezonu z grbo zadnji del je mogoče snet (del ki dega od ovratnice navzdol po vratnih vretencih) večina lastnikov pa pozablja na pasove, ki se pritrdijo na ovratnico in se pripnejo na prsni koš.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 5 mesecev pozneje...

No, da malo oživim temo.

Tale dainesejev neck protector se da dobiti tudi brez jakne. Torej za uporabo s katero drugo jakno ali kombinezonom.

Pa tudi cena ni kaj posebno zasoljena. V AC Maribor sem ga dobi za 50 EUR.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Daj pofotkaj pa prilepi slikco, oziroma ponajdi na netu, da vidimo kako zgleda ta zadeva za 50eur :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo, tukaj je LINK sicer z angleške strani in z ceno v funtih.

Tako zgleda z zadnje strani, od spredaj pa je obložen z neko peno, zraven pa je še sistem za pritrjevanje na telo. Kako točno se stvar pritrdi ne vem. Verjetno gre kak pas pod pazduho in preko prsi.

Še

z youtube, kjer se vidi približen princip, kako se stvar prilega na telo. Popravljeno . Popravil tom
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 mesecev pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!