Skoči na vsebino

Triumph Tiger 1050


jupiter

Priporočene objave

Katerega Triumpha pa si zaaral? (955, 1050)

955.

Tanow, mi ni wšeč :grrr

Popravljeno . Popravil Zdrawc
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eno splošno vprašanje za lastnike Triumphov.

Glede na to, da je zadeva angleška, me zanima ali rabiš za šraufanje colske ali metrične ključe :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eno splošno vprašanje za lastnike Triumphov.

Glede na to, da je zadeva angleška, me zanima ali rabiš za šraufanje colske ali metrične ključe :?

Zdrawc, že leta in leta je merska enota tudi v Angliji metrična. Tudi pri Triumphu.

Zanima me kaj boš nabavil sedaj?

Pozdrav izpod vinogradov!

Rocky B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdrawc, že leta in leta je merska enota tudi v Angliji metrična. Tudi pri Triumphu.

OK tolk boljše,

ker vem, da pri Fergusonih in JCBjih ni

Zanima me kaj boš nabavil sedaj?

[attachmentid=87760]

post-5241-1165780944_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bili vceraj na predstavitvi novega Tigra 2007 v Avstriji. V zivo na pogled zadeva zgleda boljse, kot na slikah, je pa res, da so allround zmogljivosti ocitno zanemarli. Prica temu tudi prednje kolo, ki je klasicno 17'', pa tudi ostale stvari...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...bil zraven. :grim Vizualni občutki mešani, položaj na bajku prijeten. Za vse ostalo počakajmo na nekoga, ki ga bo preizkusil v praksi. Anyone? :whistle:

Popravljeno . Popravil T-boy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To velja v Angliji. Če primerjaš njihove cene z našimi pri ostalih modelih, vidiš da so pri nas nižje.

uh, iz tvojih ust v božja ušesa :D

če bo res cenejši, kot so cene v tujini, je velika možnost, da pride v garažo, ker je koncept tega motorja ravno po mojih željah (enduro položaj na cestnih gumah) :OK:

A je kdo že zvedel ceno tanovega tigra v SLO, ali dobil vsaj kak namig okoli tega ? Info bi bil zelo dobrodošel, saj sem tik pred nakupom konkurenta.

Bili vceraj na predstavitvi novega Tigra 2007 v Avstriji. V zivo na pogled zadeva zgleda boljse, kot na slikah, je pa res, da so allround zmogljivosti ocitno zanemarli. Prica temu tudi prednje kolo, ki je klasicno 17'', pa tudi ostale stvari...

wind, ali si si uspel zapomniti cene??? (po možnosti ABS verzijo)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A je kdo že zvedel ceno tanovega tigra v SLO, ali dobil vsaj kak namig okoli tega ?

ups, stupit je objavil ceno: 11.519 eur za ABS verzijo - po pričakovanjih niti ne tako nizka :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...če bo res cenejši, kot so cene v tujini, je velika možnost, da pride v garažo, ker je koncept tega motorja ravno po mojih željah (enduro položaj na cestnih gumah) :OK:

Barth, na žalost si nisem uspel zapomniti točne cene, je pa sigurno bla višja od 12.000 EUR. Torej je pri nas precej cenejši. Upam, da nam boš v prihodnje sporočal informacije iz prve roke. :grim Držim pesti! :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Barth, na žalost si nisem uspel zapomniti točne cene, je pa sigurno bla višja od 12.000 EUR. Torej je pri nas precej cenejši. Upam, da nam boš v prihodnje sporočal informacije iz prve roke. :grim Držim pesti! :OK:

kaj pa jaz vem :hmm: , zdaj dobim za isto ceno novega GS-a s vso opremo (ABS, gretje ročk, alarm, centralno stojalo - vsa po spisku dodatna oprema, razen kufrov), pa še ugodno financiranje imajo (pol sedaj, pol čez 1 leto). Ampak moram se hitro odločit, danes, jutri....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kupi tastarega Tigra (novega) za 1.8 mio :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eno splošno vprašanje za lastnike Triumphov.

Glede na to, da je zadeva angleška, me zanima ali rabiš za šraufanje colske ali metrične ključe :?

a ga treba šraufat :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a ga treba šraufat :?

Nism čist tak mislu :grrr , ker za mašino se ne bojim :grrr

......bolj glede prerihtovanja in na dodajanje dodatne opreme :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Mislim, da je nekdo nekje spraševal kako je z dobavo rezervnih delov in dodatkov za Triumphe. Preveril in dobil odgovor, da čisto vse dobijo v roku 2 dni :worship:

So me hudo presenetili. In če to drži (sprobali bomo spomladi) si zaslužijo ornk aplavz. :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim, da je nekdo nekje spraševal kako je z dobavo rezervnih delov in dodatkov za Triumphe. Preveril in dobil odgovor, da čisto vse dobijo v roku 2 dni :worship:

So me hudo presenetili. In če to drži (sprobali bomo spomladi) si zaslužijo ornk aplavz. :grim

Preverjeno. Dobil kar sem hotel. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 mesecev pozneje...

kot zanimivost. tiger 1050 zmagal v motorradovem testu 30.3.2007 :OK: s 653 točkami in z eno točko pred bmw 1200 gs. (652)

popravili so vozne lastnosti in še izboljšali že tako dobro mašino (115) km. motor pa je postal precej cesten. v testu so sodelovali tudi honda vara 1000, suzuki v-strom 1000 in ktm 990 adventure.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!