Skoči na vsebino

Triumph Tiger 1050


jupiter

Priporočene objave

načeloma če je redno servisirana nič. tankaj in vozi.. tudi meni je padel ta rumen v oči .. malce mi je visok 1050 ..no jst sm mejhn ..  na 800 sem precej bolj na tleh ..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ta prvi ga zmaga. Dodatna oprema veliko odtehta. Km, ce je bil redno servisiran nimajo delati kaj problemov. Sem imel starega tigra 955 z 120k km +. Delal kot urca.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 mesecev pozneje...

Je, samo ni šel daleč, samo 3 kilometre od mene B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 9 mesecev pozneje...
  • 3 let pozneje...

Jp, vzemti in hidravlika, pa bo razlika,da ti ne bo žal vloženega denarja...Jaz sem menjal na ss petardi samo vzmeti od ktecha pa mi je bilo zelo žal, da nisem obenem kupil še ventilov...ampak jbiga poslušal sem strokovnjače, čeprav sem zelo dvomil,da bo to to samo z vzmetmi...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Thank you very much for your answers. I already thought that this Tiger 1050 topic was gone (in the red book.))), in favor of marketers.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

On 1/24/2023 at 8:35 PM, dlicen said:

Ja, mislim, da serijske niso progresivne. A bolj kot vzmeti je ponavadi problem hidravlika.

Tole: https://www.mupo.it/product/kit-pistoni-pompanti/?lang=en&brandID=2311

Thanks. I am a novice motorcyclist, my favorite moto java 350 of 1972 was 35 years ago. Now I have a tikrenok that I really like. There is one thing: a very soft front fork both when braking and switching(swings) + my weight is 110kg height is 186(wild boar.) update the fork is definitely necessary but how to make it rigid while I think. Can still start with linear springs and oil 10. Unfortunately, the budget is limited. almost 500 euro only consumables. I don't know yet how his former owner killed him, I hope there will be no serious pitfalls. Any advice you give will be useful, as well as the driving skills of this particular beast. I'm thinking not to change the tires so as not to provoke myself:)

jawa__350_1974_1_lgw.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!