Skoči na vsebino

Kawasaki GTR 1400


Noise

Priporočene objave

Jaz sem kar original nabavil najbol sigurno cena pa 396€ in še malo popusta ,ker sem kupil motor pri njih moram pa jih še dat gor ko bom šel na srevis.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem kar original nabavil najbol sigurno cena pa 396€ in še malo popusta ,ker sem kupil motor pri njih moram pa jih še dat gor ko bom šel na srevis.

Pa bi se dao mogoč kakšno slikco dobit ? (Lahko tud na PM)

Ker sm si neki ogledoval tole in nekak mislm de bi dal kolegu izdelat na CNC ? Pač bi narisov 3D model, itd...

Sam me predvsem skrbi glede debeline in materiala kakšnga bi bilo najbolš dat.

Kajti v primeru padca bi se tam na pregibu pojavil kar precejšen moment in nevem če bi zdržal.

Saj predvidevam da glih kakšen aluminij to ni ?

Hvala in LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...
Zdravo!

Ima mogoče na tem motorju kdo GPS-ZUMO in kako je rešil napajanje!

Da, imam nekaj izkušenj s tem. Kaj točno te zanima ?

Pač ga je treba malenkostno odpret spredaj. Jest sem zmontiral tako Zumota kot ogrevane ročke BP.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zelo bi me zanimal kam si piključil zumota in kje si nabvil grelne ročke se ,da kaj videti kaka slika se priporočam.Ali si vse sam naredil in kakšen nosilec si uprabil za zumota?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zelo bi me zanimal kam si piključil zumota in kje si nabvil grelne ročke se ,da kaj videti kaka slika se priporočam.Ali si vse sam naredil in kakšen nosilec si uprabil za zumota?

No to bo pa kr neki pisanja. Pa gremo :

Grelne Ročke so bile kupljenje v vsem dobro znanem Lujzu. (link : http://www.louis.de/_309cc1d0ac54ea53521dc...nr_gr=10032048) Upam da bo delal.

Kar se tiče montaže tega, ni nič posebnega. Sam tastare ročke dol (najlažje jih je kr prerezat z nožem), pa tanove gor. Elektriko pa tud čist z lahkoto pripneš k maš take super sponke zdravn da sam skupaj stisneš in si konc. (na sliki vidš te sponkice). Regulator temperature pa lepo paše na armaturno ploščo, montirov (dvostranski selotejp) sm ga zdravn tistega stika za nastavljanje višine luči. skrajno levo.

Zadeva dela super, pohvalno. Priporočam !!

post-18222-1232725169_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede zumota :

Za nosilc se boš mogu sam odločt kako ti bo najbol ustrezal.

Probal sm več variant. Ena boljših možnosti je bila s pomočjo tegale nosilca Ram Mounts - b342u ( http://www.ram-mount.com/motorcycle_mounts...hmotorcycle.htm ) (http://www.ram-mount.com/pdf/ramb342uassemblyweb.pdf). To je uredu zadevca, k sm jo naroču iz usa, praktično zastonj cca 15 USD. Jo pa lahko daš tam na sredino "balance" kjer je mišljen originalni nosilc za TomTom-a. tam Zumo tudi najlepše vizuelno izgleda.

Sam je problem ker ti dokaj nerodno prekrije tist "knof" za užig motorja. Dost moteče zna to bit. Kukr za koga.

Zato smo se odločil da ga namestimo na "balanco" na levo stran. tuki pa nismo rabil nč druzga kot originalne nosilce od Zumota, poleg tega pa je kolega zrihtov še pomožni nosilc. Nič posebnega, eno alu palčko ki ti še dodatno mal zviša nosilc. (probi razbrat to iz slike, če kej vidš sploh)

Tuki morš pa edin pazt na Šipo. Sam nevem če maš ti tud slučajno ta povišano šipo pol morš pazt. Pri originalni ("ta nizki") ni problema. Ker se hitr zna zgodit da se Zumo v Šipo zadane ko daš balanco vstran. Tko smo mi dvakrat nosilc delal.

post-18222-1232726316.jpg

post-18222-1232726326_thumb.jpg

post-18222-1232726335_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še za priklop.

Tvoj motor ma to super narejeno, če boš odpru spredno črno plastiko na LEVI strani (nekak bi lahko temu delu rekli, levi del armature). Boš notr vidu kako se notr nahaja el lep klopčič kablovja pokritega z takšno črno gumo. Ko boš odpru notr boš vidu, nemorš falit.

no v tistem notr je nalašč(predvidevam) puščen še en kabelček za napajanje, ki ma gor že sponko. Vse kar rabš je ustrezno sponko še na drugi strani prklopiš skup in voilla. Stvar deluje.

Na isti kabl če se nemotm sm nato tud ročke vezov. Te pa samo gor zapneš z priloženimi sponkami.

Ubistvu cela stvar ni nč posebenga. Sam ne se preveč bat kej razkopat. Naprimer lahko ti povem, da taprvo boš mogu dat šipo dol, pol pa še ene par šravfov pa si že vse potrebno naredu.

Upam da sem ti bil kej v pomoč. Če je pa še kej pa kar z besedo na dan.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala za vse podrobnosti upam ,da bom uspel sam naredit, če pa kaj ne bom vedel se še slišva in kdaj spomladi tudi skupaj zapeljeva.Od kod pa si drugače?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še nekaj ,če se odločim za tisti nosilec ki pride na sredino kam točno ga pritrdiš v tisto luknjo ki je prikrita z gumico ali je treba odstranit kateri vijak od balance.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še nekaj ,če se odločim za tisti nosilec ki pride na sredino kam točno ga pritrdiš v tisto luknjo ki je prikrita z gumico ali je treba odstranit kateri vijak od balance.

Tist se sam un čepek "vn" povleče in to je to. In v to lukno daš pol ta RAM-ov nosilček.

Pa še presenetljivo dobr drži tale "patent", ki ga imajo. Sem bil pozitivno presenečen.

Za kakšno furo, pa seveda da ni problema. :OK: Sam de se mal segreje, ker trenutno sm že brez motorja zadost bolan od tega hudičevga mraza.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa še to, a ti si tud dubu kakšno pošto od DKS-a. K nam je glih dons poštar prnesu vabilo na izreden vpoklic k serviserju. Neki pr zadni bremzi al kaj, nism še dobr prebrav, kaj točno ?

Bemti že drugič.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nič nisem jaz dobil moj je letnik 2008 mogoče še bom imaš msn pa se tam še kaj zmeniva.SEM TI POSLAL MOJ MSN NASLOV IMAŠ PA GA TUDI V PROFILU ALI PA SKYP.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čudn, najverjetneje pa še boš kej dubu. Sej ni nč groznga, sm šeenkrat prebrav v miru. Sam pravijo de je nevarnost nabiranja umazanije pri stopalki za Bremzo. Baje je ena nesrečna konstrukcija pr cilindrčku in se lahko zabije zaradi tega. posledično pa blokira zadnje kolo. Bodo eno zaščito namestili gor pravjo.

Pa znani so "samo" 3 primeri okvare v celotni evropi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..pol ni nič hujšega sem že mislu, :rolleyes: da bo potrebno kako generalko delat... :krneki: !!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..pol ni nič hujšega sem že mislu, :rolleyes: da bo potrebno kako generalko delat... :krneki: !!

Ne ne, sam 15 minut dela piše da je.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čudn, najverjetneje pa še boš kej dubu. Sej ni nč groznga, sm šeenkrat prebrav v miru. Sam pravijo de je nevarnost nabiranja umazanije pri stopalki za Bremzo. Baje je ena nesrečna konstrukcija pr cilindrčku in se lahko zabije zaradi tega. posledično pa blokira zadnje kolo. Bodo eno zaščito namestili gor pravjo.

Pa znani so "samo" 3 primeri okvare v celotni evropi.

Med drugim tudi eden pri nas v SLO. Se je kolegu en kamniček zagozdil ned pedal in okvir in je tolk držala zavora, da se mu je disk toliko pregrel, da je počil pri ohlajanju. Seveda mu niso priznali garancije! :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..grem v izdelavo avspuha firme MASS--če je še kdo zainteresiran naj pusti sporočilo na ..privat sporočilo..!!

..več info ..na massmoto.it

..cena za slip-on 280-420€..odvisno od materijala..!!

post-11527-1232993709_thumb.jpg

post-11527-1232993724_thumb.jpg

post-11527-1232993768_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil DESIM
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

....ni razlike med letnikom 07-08.....za 09..samo paleta barv malo več izbire..!! :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lep pozdrav!

Sem novinec na tem forumu, vendar že dlje časa spremljam ta forum.

Sem lastnik GTR-ja, z njim sem že napravil 6500km brez kakršnih koli problemov, edini problem so gume oz. sprednja guma BT21.

Zanima koliko km ste napravilivi z prvimi gumami na GTR-ju?

In katero izmed teh gum priporočate za naslednji nakup: Pireli Diablo Strada,Metzeler Z6, Bridgestone BT021?

Za odgovore se vam lepo zahvaljujem.

Lp.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem kaj te točno muči pri sprednji gumi obraba ali kaj ali ni bolj obremenjena zadnja guma.Drugače pa ti jaz ne morem svetovati glede gum ker z GTR-jem nisem naredil še nobenega kilometra na splošno pa lahko trdim ,da se BRIGESTON bolj obrablja kot npr dunlop roadsmart in metzeler z6 tako ,da razmišljaj po mojem bolj v tej smeri.Malo bolj opiši kakšne težave imaš z gumami tako sprednjo in zadnjo in si še kaj napišemo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lep pozdrav!

Sem novinec na tem forumu, vendar že dlje časa spremljam ta forum.

Sem lastnik GTR-ja, z njim sem že napravil 6500km brez kakršnih koli problemov, edini problem so gume oz. sprednja guma BT21.

Zanima koliko km ste napravilivi z prvimi gumami na GTR-ju?

In katero izmed teh gum priporočate za naslednji nakup: Pireli Diablo Strada,Metzeler Z6, Bridgestone BT021?

Za odgovore se vam lepo zahvaljujem.

Lp.

Lahko rečem sam to da ta motor kar zelo močno "radira" prvo gumo. Originalno - smo zamenal po cirka 4000 km. Gor je sedaj ponovno ista.

In kot kaže bo treba menat takole, na eno zadnjo, dve sprednji.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!