Jump to content
  • Sign Up
  • ×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Zadnje objave na forumu

• Mtl
      Drži ja, to je mišljeno. Moja hitrost je običajno okrog 90km/h ali še manj ;). Se velikokrat tudi umaknem zadaj vozečim avtomobilom.
    • SF
      Honda CB600F Hornet, Honda CBF600, Kawasaki KLR250R, Honda CRF250L. 
    • Snečer
      S katerimi motorji si že bil gor?  
    • SF
      Ok... Čas je, da se tistim, ki bi sicer prišli, pa si ne upajo zaradi "grozne ceste" pove, da je tole forumsko napihovanje in pretiravanje del priprav na dogodek, in naj ne delajo panike okrog prevoznosti, ker cesta ni nikoli taka, da se ne bi dalo lepo gor priti brez valjanja... Ne rabiš nobenih verig in specialnih pripomočkov. Mi se  peljemo gor v skupini, da je bolj zabavno. Če se ustavi, je treba rinit, če gre vožnja brez težav, pa se se naredi pavzo, da zabava dlje traja... Komur se tega ne da počet, navije okrog gume vrv in se pelje kot gospod. Bolj ko je guma cestna, tanjšo vrv potrebujemo, več ovojev lahko naredimo in bolj gladka bo vožnja, saj ne bo poskakovanja. Vrv naj bo debela le toliko, da ne bo padla v profil. Drugega človek za vožnjo ne rabi... 
    • Kugelschreiber
      Ja. Capo tako fenta gume. Capo je kriv.     Kupil sem jo s contiji, unicil tisto, po tem se dva para terraforcev, tretji je na motorju, in se boji pomladi hehe. Vse to v dveh sezonah, skupj 21000km. Upal sem, da bo letos ze na voljo touring force, pa je ni se. 
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Privacy terms and use of cookies!