Jump to content
  • Sign Up
  • ×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Zadnje objave na forumu

• ukica
      Sem se odlocil da bom sprobal pisto. Mi je skoda tok lepega motorja.. Oziroma je moznost padca vecja in popravit italjana je nocna mora. Si zelim da se ne proda in se 10x na let zapeljeva do PO/KP na kavo  
    • skalar36
      Versysu manjka samo 800- 900 ccm agregat. Malo boljse zavore, pa je top motor. Osnova je seveda 650 ccm. Mogoce se ena enduro izpeljanka, katere kawa nima v ponudbi za EU trg. 1000 se meni zameri samo zaradi "kravaste" postave. Raje imam manjse ozke agilne motorje. Cprov sam sebe demantiram, kar trenutno vozim. Kugla. Jest svojo suzo sploh ne prestavljam v 5. 6. Prestavo. Vcas na avtocesti, tko, da bojo vsi zobniki vsaj približno obrabljeni... Ti povem... Se vedno kdaj preseneti k se v 3. Peljem 110 pa prehitim avto... Kok je pa teža, mas pa sliko v tapravi temi. Vsak agregat ima svoj nacin vožnje. Ne vozi se isto 1v kot 4v. To bi moralo biti jasno vsakemu motoristu. Sploh pa "novinarju"
    • Kugelschreiber
      kaj pa zdaj to?
    • ukica
      Ce kdo kupuje, prodam. 2014, 34k km, servisna, aprc, abs. Cena: neki pod 9k Vsa original oprema pride zravn. Na avto.net negre se neki casa  
    • Kugelschreiber
      care, tvoja zadevšna tolče precej nad svojo težo. Vleče bistveno bolš kot piše na papirju. Sm pelal tud bol anemične 120 konjske zadeve, kot je 98 konjska 1250ccm suza. verzota nisem, je pa čist možno, de se na vršič lepše spleza z 1200ccm 2cilindrcem, kot 1043ccm l4. Če pogledaš konkurenco, samo SM-T je mel manjši motor.....ne vem....
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Privacy terms and use of cookies!