Skoči na vsebino

Triumph Speed Triple


vrho1679

Priporočene objave

tistih par km,ko sem ga vozil,ni zares merodajnih - za serijski motor ima fantasticno lego na cesti,ergonomija meni osebno lezi in sound tripla (predvsem z triumph after market rorom) je sexxxy. 8) se mi se zdaj smeji,ko se spomnim. :lol: vozil sem pa staro verzijo z 108 KM; nova ima masino stare daytone z 120 KM.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po mojem mnenju je to eden najmanj fotogenicnih motorjev, saj se pred sliko kar pokrizas, ampak ko ga pa vidis v zivo, pa samo se bulis vanj :shock: . Po mojem mnenju eden najlepsih motorjev. Pa tudi cenovno se mi ne zdi tako zelo drag, saj res ponuja velicasten komplet vsega.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

Vceri sem vplacal avans za STriple (seveda crne barve) in ze odstevam dneve (konc junija nej bi prsu) do nove ljubice, k jo bom razvajal, bozal,.....in walda tud vozu!!! :D :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vceri sem vplacal avans za STriple (seveda crne barve) in ze odstevam dneve (konc junija nej bi prsu) do nove ljubice, k jo bom razvajal, bozal,.....in walda tud vozu!!!  :D  :D  :D

O faca, videl-kupil, čestitam. B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

A je kdo slucajno na netu ali pa v kaksni reviji zasledil kaksen test speed tripla (letnik 2002 al pa 2003). Se toplo priporocam!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A je kdo slucajno na netu ali pa v kaksni reviji zasledil kaksen test speed tripla (letnik 2002 al pa 2003). Se toplo priporocam!

poišči na :

http://www.motorradonline.de/

ak ti dojč ni tuja špraha :P ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

poišči na :

http://www.motorradonline.de/

ak ti dojč ni tuja špraha 

Sem pogledu, ampak celi clanki so placljivi - no sej, ce ne drugac bom pa reskiru una 2 eura pa bo.

Drgac me je pa vceri klicu zastopnik za triumphe in reku, da moj motor pride u torek na carino - tko da me je samo veselje!!! :D :) B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

poišči na :

http://www.motorradonline.de/

ak ti dojč ni tuja špraha  

Sem pogledu, ampak celi clanki so placljivi - no sej, ce ne drugac bom pa reskiru una 2 eura pa bo.

Drgac me je pa vceri klicu zastopnik za triumphe in reku, da moj motor pride u torek na carino - tko da me je samo veselje!!! :D :) B)

kaj?????????? lopovi!!!!! :angry:

se vidi de že ena 2 meseca nisem bil na tej strani, takrat je še blo zastonj

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Drgac me je pa vceri klicu zastopnik za triumphe in reku, da moj motor pride u torek na carino - tko da me je samo veselje!!! :D :) B)

a nisi ti o Buellu govoril pred časom ? ... Sicer je pa Speed Triple tudi med mojimi virtualnimi izbirami za motor .... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Buella vidu u zivo - ni me impresioniru - stikala so na ravni skuterjev izpred 10 let, cevka za olje je napeljana cist blizu auspuhov - olje kar sprica naokol, placa na zadnjem sedezu ni niti za koga na kavo peljat, cudno mesto kljucavnice za vzig, pod sedezom nima prostora niti za dokumente, ko pa laufa na mestu se pa tok trese, da se clovk boji, da bo iz stenderja padu, moti me pa tud da ma rezervoar sam 14 litrov. Speed triple pa je mocnejsi, mirnejsi tek, bolj kvalitetna izdelava-sploh detajli, 2 letna garancija, ubistvu mi je tud lepsi; nenazadnje pa je cirka 800 jurjev cenejsi!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo rezultat testa:

če cincaš med Monstrom, Bulom, Aprilio Tuono in podobnimi vzemi Speed Tripla - ČRNGA. Sam obvezen še za odprt auspuh pršpari dnar. Vprašanje je le kako je s servisi pri nas.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sicer pa a nisi gledu MIŠN IMPOSIBILE, kaj je to Kruz tam delal s tem motorjem. :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če cincaš med Monstrom, Bulom, Aprilio Tuono in podobnimi vzemi Speed Tripla - ČRNGA. Sam obvezen še za odprt auspuh pršpari dnar.

Itak da bo crn. Kar se pa auspuhov tice - kaj pravte na tole zverino???

1zoom.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sori men je kičast. Najlepš je enojni dvignjen. Mogoče če bi dal pod sedež ven 3 izpuhe.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 5 tedne pozneje...

Motor sm dons u celoti placu, tko da ga grem jutr iskat!!! Jupi!!!!! :D :lol: B) :) :wub: :P ;) B) :rolleyes: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bravo Chebi! Se resnično veselim s teboj. Ne bom nikoli pozabil občutka, ko sem letos 11.03. zapeljal mojega Triumpha iz trgovine.

Kar se tiče servisa se nimaš česa bat. Familija Jerman bo skrbela, da bo tvoj lepotec deloval brezhibno. Pa še član RAT si postal. Srečno in varno vožnjo! Pa vsem triumphatorjem si dolžan pir. :P ;)

AVE TRIUMPHATOR! B)

Pozdrav izpod vinogradov! ROCKY

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Motor je ze od vceri doma. Tko da si bom datum 1.7. kar oznacu na koledar kot se eno od obletnic na ketero se ne sme pozabt :D

Zdej pocasi nabiram prve kilometre (na zalost grem u petek na morje - brez motorja :( ) in zaenkrat lahko recem sam - hudo!!!

V prijaznost jermanov sem se prepricu ze k sm sou iskat motor tko da me glede servisa sploh ne skrbi.

Kar se pa tice pircka za triumphatorje, pa velja (sam da bo prilika)!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 leto pozneje...

Dave, kateri letnik Tripla pa jahaš? A imaš novi model? Mater sem ti fauš, ker jahaš to zverino. Čeprav vozim tudi sam Triumpha (Trophy) :OK: mi Tripl ne gre in ne gre iz glave. Če bi človek imel več perja bi zagotovo delal družbo Trophy-ju. Po pisanju na testih se zverina neverjetno dobro drži v ovinkih ter zavitih cestah, ki so kot nalašč nareti prav za njega. Navdušuje njegova okretnost, lahkotnost vodenja, moč motorja, njegov zvok, odpuščanje napak manj veščim. Pa še tako grd je, da je kar lep :lol: Pa še Triumph je! :yea2:

Ne me bincat, ker bi morala tukaj teči beseda o tamalem bratcu Tripl-a, Speed Four-u ampak, ker je beseda nanesla na to zverino si nisem mogel kaj, da dodam navdušenje nad zverino Speed Tripl.

Pozdrav izpod vinogradov! ROCKY

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dave, kateri letnik Tripla pa jahaš? A imaš novi model? Mater sem ti fauš, ker jahaš to zverino. Čeprav vozim tudi sam Triumpha (Trophy) :OK:  mi Tripl ne gre in ne gre iz glave. Če bi človek imel več perja bi zagotovo delal družbo Trophy-ju. Po pisanju na testih se zverina neverjetno dobro drži v ovinkih ter zavitih cestah, ki so kot nalašč nareti prav za njega. Navdušuje njegova okretnost, lahkotnost vodenja, moč motorja, njegov zvok, odpuščanje napak manj veščim. Pa še tako grd je, da je kar lep :lol: Pa še Triumph je! :yea2:

...

Zivjo Rocky...

Imam 2004 letnik - special edition. Serijsko zraven: belly pan, pokrovi hladilnika, sprednja sipca in pokrov zica.

Ne morem se kaj dosti napisat o njem, se upeljujem masino, tako da ne vem kako se pelje skozi ovinke, niti kako dobre so zavore... grem prepocasi, da bi to prislo do izraza.

Zaenkrat mi je kar vsec... fedri so trdi, ampak to je tudi zaradi zunanjih temperatur, drugace pa se vozi kot igracka, brez vecjega napora ga prelagam iz ovinka v ovinek...

post-528-1111003064_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:topic: Kak dolgo, ga še misliš takle glancat  :OK:

Ko je bil slikan je bil star tri dni... kako pa je zgledal tvoj motor, ko si ga dobil?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Koliko je pa kaj cena tega čudesa?

Najbolj me pri temu motorju rajcajo trije cilindri (kot pri Marutiju :D ) in pa velik navora pri majhnih obratih.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Koliko je pa kaj cena tega čudesa?

Najbolj me pri temu motorju rajcajo trije cilindri (kot pri Marutiju :D ) in pa velik navora pri majhnih obratih.

Poglej pod ceniki...

Mislim da je za 2005 letnik okrog 2.7 milijona.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!