Skoči na vsebino

Triumph Speed Triple


vrho1679

Priporočene objave

Sem pozabu parlimat! :headbang:

Ne zamert vendar mislim glede na krizo...... :naughty:

samo se vedno je to boljse kakor pa varadero :grim :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa še to: post-238-1227797106_thumb.jpg

Speed Triple 15th Anniversary Watch

Thursday, November 20, 2008

To compliment the 15th Anniversary Special Edition Speed Triple, lucky owners will also receive this exclusively designed Triumph Watch. This high quality time-piece takes some of its styling cues from the motorcycle itself with the stylish black and red detailing. The key features of this watch are...

Custom designed marine grade stainless steel case, crown and pushers

Tachymeter on bezel

High precision Japan three hand movement with date

Genuine integrated leather strap

Stainless steel buckle with engraved logo

Water resistant up to 100 meters

47mm diameter

T-boy si jo boma privoščila za Božička? :naughty: Če že ne moram imeti najboljšega nakeda z Dušo :worship: pa bi si lahko mogoče zašponal novo uro.

Pozdrav izpod vinogradov!

Rocky B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

T-boy si jo boma privoščila za Božička? :naughty: Če že ne moram imeti najboljšega nakeda z Dušo :worship: pa bi si lahko mogoče zašponal novo uro.

Pozdrav izpod vinogradov!

Rocky B)

:yes: :yes: :yes: , sicer ZA, se pa bojim, da bo treba za urco se jubilejnega Speedyja :wub: kupit. Ti bo pa Hilton za bozicka uro senkal, a ne? :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...
:yes: :yes: :yes: , sicer ZA, se pa bojim, da bo treba za urco se jubilejnega Speedyja :wub: kupit. Ti bo pa Hilton za bozicka uro senkal, a ne? :whistle:

ma bom mu za dan žena kuj moped raje dal :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 7 mesecev pozneje...

Mogoče kdo ve kdaj naj bi prišel novi Speed Triple...? Morda 2010..!?

In kake naj bi ble barvne palete Speed Tripla letnika 2010 ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa saj so ga ravno letos "prenovili" (brembo zavore). glede barv pa bog ve, črna, bela pa še kakšna rdeča/oranžna verjetno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

pa saj so ga ravno letos "prenovili" (brembo zavore). glede barv pa bog ve, črna, bela pa še kakšna rdeča/oranžna verjetno.

:grrr :grrr :grrr , prenova je bila izvedena lani. Vem iz prve roke... :whistle:

Sicer pa malce precekirajte Triumphovo stran, pa bo. :trance_33_sleep:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Speedy 2010 Special Edition s spremenjenim vzmetenjem:

http://www.triumph.co.uk/uk/2010_SpeedTriple_14508.aspx

B)B)B)

ko sm ga gledal od blizu se mi zdi de ma tud drugačn rep, drugačn zadnj konc all together. ni mel ročaja za sopotnico. . fuuul ličn motorček. ta rdeče bela kombinacija je res cukrčk.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 mesecev pozneje...

Za vse, ki vam je bil vsec Scrambler v Military-looku, ampak si zelite huuudega nakeda, prihaja Speed Triple v Matt khaki green barvi:

http://www.triumph.co.uk/germany/News_Articles_8469.aspx

:kva2::kva2::kva2:

Kje kej servisirate svoje triumphe? Jaz dele naročim kar preko spleta. Sem jih najprej naročil pri jermanu, da mi je potem čez 3 tedne lahko povedal da je pozabil naročit.Sem rekel samo Hvala lepa nasvidenje.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kje kej servisirate svoje triumphe? Jaz dele naročim kar preko spleta. Sem jih najprej naročil pri jermanu, da mi je potem čez 3 tedne lahko povedal da je pozabil naročit.Sem rekel samo Hvala lepa nasvidenje.

LP

Razen Jermana imas se Motorradklinik v Lipnici. Na zalost drugih idej nimam. :trance_33_sleep:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kje kej servisirate svoje triumphe? Jaz dele naročim kar preko spleta. Sem jih najprej naročil pri jermanu, da mi je potem čez 3 tedne lahko povedal da je pozabil naročit.Sem rekel samo Hvala lepa nasvidenje.

LP

Kje preko spleta??????? Je dobr vedet če bom kaj rabil.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Pozdravljeni!

V kratkem času,bom zamenjal motor,pa me zelo zanima tale Triumph Speed Triple.Zdaj vozim Bmw RT-ja,pa se mi zmeraj bolj zdi,da mu manjka kakšen konjiček več.Verjetno,da pri Triumphu,se lahko požvižgam na vetrno zaščito in na udobje sopotnika.Kako ste kaj vi zadovoljni?Hibe,servisi,lega,pospeški,zavore.Lep pozdrav

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...pa me zelo zanima tale Triumph Speed Triple...

Nimas kaj zgresit. :grrr :grrr :grrr Se vedno med boljsimi nakedi, tricilindrski 1050 ccm motor :kva2: dobil malce nazaj naziv Motor leta (105 Nm, 97 kW), zavore po novem stiribatne Brembo, popolnoma nastavljivo vzmetenje,..., skratka Masina kot se sika in po potrebi + znanju si lahko tudi med najhitrejsimi. O vetrni zasciti ne bom zgubljal besed (scitek nad lucmi pomaga, mi pa osebno ne sede), bi ti pa toplo priporocal, da si kupis gel sedez, ker bos sicer malce trpel. Za krajse variante v dvoje bo tako cisto OK. Ker je moj relativno nov o hibah se ne morem govoriti, je pa servis gotovo ena izmed njih. V SLO samo Jerman v Depali vasi, alternativa je avstrijska Lipnica in to je ze to. Pa navadi se, da se bodo skoraj vsi obracali za tabo in ga bodo hoteli pobozat... :naughty: (zelooo redka Zverinica pri nas)

Ce bos v blizini Ptuja, se komot javi (podatki v profilu)...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ojla,T-boy,hvala za informacije.Kaj misliš o tistih dveh na avto netu,eden je črne mat,drugi pa bele barve,rabljene mislim.Vprašujem zaradi tega,če kaj poznaš zadevo.L.P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ojla,T-boy,hvala za informacije.Kaj misliš o tistih dveh na avto netu,eden je črne mat,drugi pa bele barve,rabljene mislim.Vprašujem zaradi tega,če kaj poznaš zadevo.L.P

Ta bel je že prodan, ga je prijatelj vzel. Je pa kot nov :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ta bel je že prodan, ga je prijatelj vzel. Je pa kot nov :rolleyes:

Krucefiks,zmeraj sem prepozen,ker cincam in cincam

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!