Skoči na vsebino

Triumph Speed Triple


vrho1679

Priporočene objave

Lupen servus!

Malo sem začuden, da greš iz potovalnega BMW RT na naked varijanto. Kar se Triumphovega Speed tripla tiče, resnično ne moreš zgrešit v nobenem primeru. Zame osebno je to daleč najlepši naked motocikel kar so ga naredili.

Glede na tvoj dosedanji motor pa bi ti morda bolj priporočal Triumphovega ST-ja. Ima enak motor kot Speed Tripl, vendar z precej boljšo veterno zaščito in večjim udobjem na daljših potovanjih za voznika in sopotnika. Seveda govorim o motociklu segmenta sport touring.

Pozdrav izpod vinogradov!

Rocky B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po pravici povedano imaš prav,da rinem na nakeda.Samo ko sem ga prvič videl,mi je bil ful všeč.RT je zakon,samo mu manjka nekaj moči,kar ti nenazadnje pride prav,saj od viška ne boli glava.Saj bom še videl in malo premislil.Se ni za prenaglit.Pozdrav iz sončne Gorice

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Ok fantje eno vprašanje glede speed tripla.

Imam novo baterijo, kitajskega porekla (MGM), in mi zmanjka napetost, da bi moped vžgal zjutraj.

Gledal sem malo angleške in ameriške forume, kjer navajajo probleme z akumulatorjem pri novih motorjih, ki ga večinoma garancijsko menjajo.

Tudi pri Španu mi je serviser omenil, da so omenjeni akumulatorji zanič in ga moram zamenjati za neki drug tip.

Kolikor sem lahko prebral na forumih je S3 zelo natančen glede napetosti, pri kateri dela štarter unsure.gif.

Imate kakšnje izskušnje s temi akumulatorji ??? Na akumulatorju piše MGM (the brand you can trust)...a se šalijo wallbash.gif

LP Zvone

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ok fantje eno vprašanje glede speed tripla.

Imam novo baterijo, kitajskega porekla (MGM), in mi zmanjka napetost, da bi moped vžgal zjutraj.

Gledal sem malo angleške in ameriške forume, kjer navajajo probleme z akumulatorjem pri novih motorjih, ki ga večinoma garancijsko menjajo.

Tudi pri Španu mi je serviser omenil, da so omenjeni akumulatorji zanič in ga moram zamenjati za neki drug tip.

Kolikor sem lahko prebral na forumih je S3 zelo natančen glede napetosti, pri kateri dela štarter unsure.gif.

Imate kakšnje izskušnje s temi akumulatorji ??? Na akumulatorju piše MGM (the brand you can trust)...a se šalijo wallbash.gif

LP Zvone

nisi edini..kupi dober akomulator pa tut če daš pol več, bo še vedno manj kot pa zajebavanje z užiganjem..

je tudi pri italijanskih motorjih dober akomulator nujno potreben..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nisi edini..kupi dober akomulator pa tut če daš pol več, bo še vedno manj kot pa zajebavanje z užiganjem..

je tudi pri italijanskih motorjih dober akomulator nujno potreben..

Ne vem zakaj sploh prodajajo take low cost akomulatorje. Lansko leto sem na ninji dvakrat menjal akomulator. Vedno je šla ena celica v rit.

So mi ga pa vedno zamenjali pod garancijo, sam kaj ko sem imel s tem da sem letal sem in tja toliko stroškov kot če bi kupil enga ornk.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ok fantje eno vprašanje glede speed tripla.

Imam novo baterijo, kitajskega porekla (MGM), in mi zmanjka napetost, da bi moped vžgal zjutraj.

Gledal sem malo angleške in ameriške forume, kjer navajajo probleme z akumulatorjem pri novih motorjih, ki ga večinoma garancijsko menjajo.

Tudi pri Španu mi je serviser omenil, da so omenjeni akumulatorji zanič in ga moram zamenjati za neki drug tip.

Kolikor sem lahko prebral na forumih je S3 zelo natančen glede napetosti, pri kateri dela štarter unsure.gif.

Imate kakšnje izskušnje s temi akumulatorji ??? Na akumulatorju piše MGM (the brand you can trust)...a se šalijo wallbash.gif

LP Zvone

kupil v motoradkliniki novega za streeta( stane 45€) tak da ni neki strošek closedeyes.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kupil v motoradkliniki novega za streeta( stane 45€) tak da ni neki strošek closedeyes.gif

Jp, ni strošek, sam mal deleč je za en akumulator. Smem vprašat katere znamke je zadeva?

Tale MiGM je definitivno je zanič akumulator, stestirano...mad.gif.

A kdo ve kje v LJ/okolica kupit Yuasa YTX12-BS akumulator?trance_25_naughty.gif

Popravljeno . Popravil zv0n3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...
  • 2 tedne pozneje...

Pozdravljeni.

Potreboval bi dvojne luči v merah starih speed triple, tiger, speed four modelov. če se ne motim je velikost luči 5 3/4'', morda je enaka tudi na novejših modelih. Prosim, če me lahko kdo popravi, če nimam prav glede mer. Potrebujem samo notranji del, brez ohišja. Ne bi kupoval originalov, ker so najbrž precej dragi pa še dobava bi mi vzela veliko več časa. Morda kdo od vas ve, kje bi lahko staknil to zadevo? Ebay pride v poštev, ampak še raje bi jih našel v kakšni trgovini pri nas ali bližnji okolici.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 mesecev pozneje...

LP A kdo pozna črnega speeda 2007 ki se prodaja na a-net... :whistle:

v mb pa cena je malce smešna :whistle:

vem da je doma na mat črno pobarvan, jaz bi ga lepše z vodenkami :headbang:

drugače pripljan iz italije pa 3 lastnič če se ne motim..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v mb pa cena je malce smešna :whistle:

vem da je doma na mat črno pobarvan, jaz bi ga lepše z vodenkami :headbang:

drugače pripljan iz italije pa 3 lastnič če se ne motim..

Ahh :headbang: če je tretji lastnik tut km verjetn niso pravi,če je pa še barvan je pa bil vrjetn že v kšnih robidah... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 mesecev pozneje...

no da se to temo malce prebudimo ce mogoce koga kaj zanima

od predhodnjice lazja za 8kg

5 PS vec

pa 6Nm

drugace pa 135PS 214 kg

bremboto zavore

nastavljivo vzmetenje

meni vsecno.. kaksnemu japonec fanu pa ravno ne :closedeyes:

spet bo zanimivo videt priperjalne teste med nejkedi

post-16508-0-45837900-1294667639_thumb.jpg

post-16508-0-31621900-1294667644_thumb.jpg

post-16508-0-91414100-1294667648_thumb.jpg

post-16508-0-41210300-1294667654_thumb.jpg

post-16508-0-48620600-1294667660_thumb.jpg

post-16508-0-30246600-1294667672_thumb.jpg

post-16508-0-72533600-1294667681_thumb.jpg

post-16508-0-91364300-1294667687_thumb.jpg

post-16508-0-07564200-1294667693_thumb.jpg

post-16508-0-07927800-1294667698_thumb.jpg

post-16508-0-60910100-1294667702_thumb.jpg

post-16508-0-66079100-1294667707_thumb.jpg

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hud! :kva2:

Kolikor sem prebiral teste, so zavore menjali, ker naj bi bile prejšnje preveč brutalne....kako pa je v resnici pa ne vem, oz. me zanima. :hmm:

Škoda je le okroglih luči :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najbolj zanimivo je pa to, da ko so pri triumphu objavili prve slike,se je prodaja starega modela skokovito povečala...

Meni osebno je sicer všeč,večini pa očitno ne.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najbolj zanimivo je pa to, da ko so pri triumphu objavili prve slike,se je prodaja starega modela skokovito povečala...

Meni osebno je sicer všeč,večini pa očitno ne.

V resnici je hud, luči so izjemno dovršene in z mini maskico niti slučjano ne zgleda čudno!

ajd

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A je šel kdo pogledat unega mat črnega z Maribora, ki se prodaja na (Zbrisano! Za oglaševanje se obrnite na marketing@motosvet.com)? Sem z obale, pa nebi hodu zastojn gor :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 leto pozneje...

Zanima me kakšen domet ima Speed Triple s polnim rezervorjem, Skrakta kakšna je poraba ob relativno zmerni vožnji¨? Kdo ga ve, pa naj pove!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na hitro pobrskal po forumih in ljudje delajo od 200-250km do trenutka, ko se jim prižge lučka. Glede na to, da ima 17l tank in da se po moje da poraba pri mirni vožnji gibati okoli 5l to pomeni preko 300km.

En piše, da mu je zmanjkalo bencina pri nekje 300-340km.

Več pa tukaj: http://www.triumph675.net/forum/showthread.php?t=60827

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanima me kakšen domet ima Speed Triple s polnim rezervorjem, Skrakta kakšna je poraba ob relativno zmerni vožnji¨? Kdo ga ve, pa naj pove!!!!

okoli 5.5 litra na sto pri zmerni vožnji..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!