Skoči na vsebino

Triumph Speed Triple


vrho1679

Priporočene objave

  • 4 mesecev pozneje...
  • 1 mesec pozneje...

Da malo oživim temo. Mal šraufam speeda 2001 letnik.

Ker vem da ni bil še nikoli odprt (zračni filter, svečke) lahko rečem da so ga v fabriki zelo površno skup sestavli..

 

Vprašanje glede airboksa - notri je neka pregrada, ki meni izgleda kot nek totalno brezvezni limitator..poleg tega je zadeva iz nekega pleha ki je začel malo rjavet..amm..popolnoma nerazumljivo..jest bi to kr vn dal..kaj mislite?

 

Rabim za svečke odšravfat kak poseben ključ? Ker s tem ki je med gedorami ne pridem zraven..ne zagrabi..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da malo oživim temo. Mal šraufam speeda 2001 letnik.

Ker vem da ni bil še nikoli odprt (zračni filter, svečke) lahko rečem da so ga v fabriki zelo površno skup sestavli..

 

Vprašanje glede airboksa - notri je neka pregrada, ki meni izgleda kot nek totalno brezvezni limitator..poleg tega je zadeva iz nekega pleha ki je začel malo rjavet..amm..popolnoma nerazumljivo..jest bi to kr vn dal..kaj mislite?

 

Rabim za svečke odšravfat kak poseben ključ? Ker s tem ki je med gedorami ne pridem zraven..ne zagrabi..

Jaz sem za svojga trophya kupil dolgi nastavek za svečke in ga dal še mal postružit.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da malo oživim temo. Mal šraufam speeda 2001 letnik.

Ker vem da ni bil še nikoli odprt (zračni filter, svečke) lahko rečem da so ga v fabriki zelo površno skup sestavli..

 

Vprašanje glede airboksa - notri je neka pregrada, ki meni izgleda kot nek totalno brezvezni limitator..poleg tega je zadeva iz nekega pleha ki je začel malo rjavet..amm..popolnoma nerazumljivo..jest bi to kr vn dal..kaj mislite?

 

Rabim za svečke odšravfat kak poseben ključ? Ker s tem ki je med gedorami ne pridem zraven..ne zagrabi..

Pazljivo pri predelavah airboxa, Praviloma prej poslabšajo kot izboljšajozmogljivost ter delovanje motorja. Vsako odpiranje namreč poveča dovod zraka ter spremeni njegov tok, kar vodi do revnejšega razmerja zrak-gorivo. Simptomi; pokanje iz izpuha (predvsem pri zaviranju z mašino), padec moči, v skrajnem primeru prekurjen izpušni ventil.... Stvari niso tako enostavne, zadet je potrebno pravo razmerje med zrakom ter gorivom. tako da če misliš tunat zadevo raje poseži po dynojet kitu ter primernemu športnemu filtru in seveda izpuhu.

Prav za tripla sicer ne vem, mogoče da res kaj pridobiš z odstranitvijo pregrade (čeprav mal dvomim)-kot je blo rečeno, najbolš da vprašaš na forumu :)

 

Ključi za svečke so različnih velikosti ter oblik ponavadi16, 18, 21,  :) Povprašaj mal v Merkurju itd.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma..če crkne pa crkne..sej ga ni škoda :P

men je pa tale tastar zlo všeč.... če odpreš airboks moraš zamenjat dize na fergazarjih .... preveri na rat forumu ... se pa splača verjetno ventile naštelat po 10-ih letih da ti jih ne skuri brez veze ... dele si dobil?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

težko bi dize v fergazarjih menjal ker ima vbrizg..

nisem še naročil..moram pregledat kaj vse rabim da ne naročam dvakrat..ali preveč..

Popravljeno . Popravil biker77
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.popravljam - a je EFI kajne ?  potem ti za tisto mrežico v airboksu - če ne boš dajal k/n filtra ali drugega z večjo prepustnostjo količine zraka - verjetno ne bo treba delati modifikacij ker ima ECU par % rezerve za korekturo mešanice/razmerje bencin-zrak.. http://www.worldoftriumph.com/triumph_motorcycle_parts_locator.php?block_01=&block_02=302680&block_03=9909

kateri kos je to ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tega dela sploh ni not..zato mi je čudno..poleg tega ne vem kdo bi dal v airbox nekaj kar rjavi!!!

a filter za zrak si imel notri? ker če ga ni bilo , je bila ta plošča vstavljena kot restriktor pretoka zraka ....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a filter za zrak si imel notri? ker če ga ni bilo , je bila ta plošča vstavljena kot restriktor pretoka zraka ....

normalno..v to luknjo skozi katero je slikano gre filter zraka..sej pravim da je zelooo čudno tole..kot bi nekdo sam doma to naredu :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tega dela sploh ni not..zato mi je čudno..poleg tega ne vem kdo bi dal v airbox nekaj kar rjavi!!!

Eh, that's not broken. It's British! :D

A shiltek dad luckama Mu bos privoscil? Men se zdi, da je mu tisto res manjka.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eh, that's not broken. It's British! :D

A shiltek dad luckama Mu bos privoscil? Men se zdi, da je mu tisto res manjka.

to se tut men zdi..najbrž takoj po drugih copatkih in fedrih spredaj..pa drugih zobnikih, balanci, pa še kej..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tisto ploščico mam tut jest not sam da ni rjava :)

a je zelena ? ke pol je iz bakra pa jo je vouk napadu....  :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

Ve kdo za kakšnega rabljenega Street tripa 675 ?

 

Nekako se mi bolj dopade prejšnji model z okroglimi lučmi. Lahko je pa tudi zadnji model.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ve kdo za kakšnega rabljenega Street tripa 675 ?

 

Nekako se mi bolj dopade prejšnji model z okroglimi lučmi. Lahko je pa tudi zadnji model.

verjetno bos moral cez mejo, pri nas je to dokaj eksotika, ki se redko pojavlja na avto.netu. sej ti si dokaj blizu avstrije, bi se gotovo kaj našlo.

biker77 a na worldoftriumph si ze gledal za aftermarket auspuh?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

verjetno bos moral cez mejo, pri nas je to dokaj eksotika, ki se redko pojavlja na avto.netu. sej ti si dokaj blizu avstrije, bi se gotovo kaj našlo.

biker77 a na worldoftriumph si ze gledal za aftermarket auspuh?

 

nisem gledal..sploh zaradi tega ne ker me original filter za zrak pride toliko kot K&N...

lih neke "ugodne" cene niso ;)

pa tudi tako je, da nisem pripravljen neke hude denarje vanjga vlagat..

pač toliko da ima sveže olje in to, za "denarne vložke" imam en drug motor ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nisem gledal..sploh zaradi tega ne ker me original filter za zrak pride toliko kot K&N...

lih neke "ugodne" cene niso ;)

pa tudi tako je, da nisem pripravljen neke hude denarje vanjga vlagat..

pač toliko da ima sveže olje in to, za "denarne vložke" imam en drug motor ;)

ja ugodne, a so original deli pr keri znamki ugodni??? drgač je pa recimo arrow za daytono pr njih najcenejš. pač če rabiš original in nočeš naših posrednikov čakat potem vzameš pr njih. Filter za zrak sm pa tudi jst vzela k&n ker je cena 1,5 original filtra. drgač pa a ne mass zrihta vse izpuhe za neko "pametno" ceno?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!