Skoči na vsebino

Triumph Speed Triple


vrho1679

Priporočene objave

Vceraj namontiral grab rail - torej rocko za sopotnika.

Del narocil pri distributerju v ponedeljek 11.4 in ga iz Anglije dobil vceraj, 15.04.

Rok dobave rezervnih delov za Triumphe je torej stiri dni!

Sam nej mi se kdo rece, da je jeba s servisom za Triumphe, ker kao ni rezervnih delov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Edini problem, ki sem ga imel, je bil, da sem s plugom konkretno zapluzil v reskem ovinku... in s tacko... in s kolenom... in skornjem... vse naenkrat... (na sliki sicer Zagrebski ovinek... )

post-528-1114711705_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vceraj namontiral grab rail - torej rocko za sopotnika.

Del narocil pri distributerju v ponedeljek 11.4 in ga iz Anglije dobil vceraj, 15.04.

Rok dobave rezervnih delov za Triumphe je torej stiri dni!

Sam nej mi se kdo rece, da je jeba s servisom za Triumphe, ker kao ni rezervnih delov.

Si imel srečo. Jaz sem lansko leto čakal na pletenico za števec 3 tedne. Ampak se ne pritožujem. Triumph je zakon. In ko ga bom prodal, bom kupil Triumpha.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoce je hec v tem, da sem se menil direktno z distributerjem, ki je pred mojimi ocmi narocil del...

Bomo vidl v prihodnje...

Ampak tko kot pravis, ne bi ga zamenjal, tudi ce bi tri tedne cakal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...evo še ena z grobnika, na žalost malce slabša...

Hvala. Ce ima se kdo kako sliko, naj kar doda... :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Si imel srečo. Jaz sem lansko leto čakal na pletenico za števec 3 tedne. Ampak se ne pritožujem. Triumph je zakon. In ko ga bom prodal, bom kupil Triumpha.

Jaz rezervnih delov se nisem naroceval, ampak drugi del izjave je pa popolnoma resnicen: TRIUMPH JE ZAKON!! In ko prodam svojega, bo naslednji spet TRIUMPH!! :wub: :wub:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ce ima se kdo kako sliko, naj kar doda...  :OK:

10000592ly.th.jpg

off topic: danes si bil viden v šalari (kp). kam ste tako množično hodili, če smem vprašat ? :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

10000592ly.th.jpg

off topic: danes si bil viden v šalari (kp). kam ste tako množično hodili, če smem vprašat ?  :whistle:

En moj prijatelj zivi v Izoli - sva bila z mojo pri njemu cez prvomajske praznike...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

En moj prijatelj zivi v Izoli - sva bila z mojo pri njemu cez prvomajske praznike...

no, potem pa mi je žal za :topic: , ampak je bilo tisti dan toliko motoristov tukaj, da mi je prav dišalo po pikniku :lol: :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Mil lahko keri napiše, kak je pa kaj primern ta "triple" za dolge ture.

Vozu ga namreč še nisem, sedel sn pa že na njem, pa se mi ni zdel tak slab, kar se tiče drže.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čisto preprosto. Ne bom pametoval okoli Speed Tripl-a. Kupi si zadnjo revijo Moto-Si. V njej je test Tripla 2005. V glavnem motor, ki je nekaj posebnega kot so posebni vsi Triumph-i. :worship: Sam pa morda že veš kakšen segment motocikla kot tak je in čemu k temu služi. Zame osebno najbolj željen motocikl.

Pozdrav izpod vinogradov! ROCKY B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mil lahko keri napiše, kak je pa kaj primern ta "triple" za dolge ture.

Vozu ga namreč še nisem, sedel sn pa že na njem, pa se mi ni zdel tak slab, kar se tiče drže.

Zaenkrat sem najvec z njim naredil okrog 400 km v enem dnevu. Ne zdi se mi kaj bistveno bolj neudoben kot drugi motorji, ki sem jih vozil. V zakup moras pac vzeti to, da je verjetno kak FJR ali 1200LT bolj udoben za dolge ure v sedlu, ampak takega motorja se itak ne kupi izkljucno z namenom sport touringa.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Seveda da ne, se pa naredi vsaj enkrat na leto, da greš na dopust in narediš 2K+ km, pa me zanima, kolk se da kaj spravit opreme ( v mislih mam za eno osebo, ker ma moja itak svoj mopped ), pa kolk se je kaj s to opremo pol "zaj" al pa ne vozit. :hmm:

To me zanima, pa hvala za odgovore! :kva2: :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Seveda da ne, se pa naredi vsaj enkrat na leto, da greš na dopust in narediš 2K+ km, pa me zanima, kolk se da kaj spravit opreme ( v mislih mam za eno osebo, ker ma moja itak svoj mopped ), pa kolk se je kaj s to opremo pol "zaj" al pa ne vozit.

Givi ne dela Top case nosilcev. Stranske torbe od Oxforda pasejo gor. Cez kak mesec ti povem kako je s prtljago ko bom dejansko sel kam dalj. Za sedaj - tridnevni izlet, dva + prtljaga => np.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

Bi reko da je malce drag, in da tip upa na nekoga ki ne ve kaj kupuje glede na opis (mission imposible2 in take fore, zadnja guma 190...)

Moje mnenje se razume...

LP Bajsi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na avtonetu se prodaja sledeči motocikel

http://www.(Zbrisano! Za pošiljanje tovrstnih povezav uporabite Privatna sporočila.)/2004/motornaKolesa/oglas.asp?id=45295#

ali ima mogoče kdo kakšno informacijo tem motorju, vidi se zanimivo

tega sem pa včasih videl v mestu, more biti nekje blizu mene doma ampak ne poznam lastnika (kar je pravzaprav čudno :hmm: ). bom malo povprašal .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na TIS-u sem našel možakarja...piše pa tako:

Prevozništvo

Kovač Marko

Kajuhova ulica 1

2319 Poljčane

;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ta motor ni letnik 2002. Leta 2001 so nazadnje naredili speed tripla s tako ritko.

Cena se mi zdi blazno ugodna. Lani se je l.99 prodal za 1.970.000.

Kar se tice gume - 190 zadaj je serijska velikost pri S3.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 leto pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!