Skoči na vsebino

Triumph Speed Triple


vrho1679

Priporočene objave

Zanimivo, da najbolj simfajo Triumphe tisti, ki jih niso nikoli imeli... :grrr

Huda zver, tezisce nic previsoko, drza klasicna za nakede, agregat vrhunski, izgled ubijalski.. Brez dvoma najboljsi in nalepsi naked trenutno! :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

TOČNO saj ma več ko 30KS manj,da negovorimo o težišču,ki je višji saj za 20cm,JOJ ketno mazat ,zobnike menjat,nevem a je še COLSKE ključe treba za šraufat, nekaj navojev imajo sigurno še v colah,lukas elektrika(verjetno tudi vbrizgalni sistem) itd. :OK:

Ps. Če sem kaj narobe napisal me tudi s popravljanjem neboš prepričal!!!!!!!!

Brumer, daj pazi, da si ne boš kaj naredil. Colski ključi in navoji so pri Triumphu že leta in leta metrični:slap: Res je, da pa ima verigo, ki jo je pa potrebno redno vzdrževat, mazat. In v čem je tukaj problem. :? :hmm: Aja, pa celo zobnike je treba zamenjat? :eek: :lol: Zopet vem nekaj novega. Pa zadel si skoraj kar se vbrizga tiče. Ima, ga čisto zares in to elektronsko multisekvenčnega.

132 konjičev je za nakeda več kot dovolj ter 105n/m pri 7550 vrtljajih v min. Če je to premalo moraš bit pa res vsaj pol Rossija. Še daleč od tega, da je vse v številu konjev.

Tista o težišču pa je še najbolj lovska. :lol1: Od kod ti to g. Geometrija?!

Veš, niti slučajno ni to pisanje namenjeno temu, da bi te želel popravljat ali celo prepričevat. Vsak pač ima raje določeno znamko motocikla, ki mu je bližja. Ne rabiš pa se glih delat norca iz enega izmed najboljših nakedov.

V bistvu slabih motorjev dandanes več ni. Moram pa povdarit, da me veseli, da takšni modeli kot ti, raje ne sedejo na legendo, imenovano Triumph :nono: To bi bil šele greh!

Pozdrav izpod vinogradov!

Rocky B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Huda zver, tezisce nic previsoko, drza klasicna za nakede, agregat vrhunski, izgled ubijalski.. Brez dvoma najboljsi in nalepsi naked trenutno! :OK:

...včeraj na DSF-u v Polo-magazinu končna ocena Speedy-ja (točno tak so ga imenovali :grim ) po nekaj mesečnem testiranju (Dauertest).

Zapomnil sem si tri zamere in sicer poraba goriva med 6,5 - 7l/100 km (stari 955i je namreč porabil kakšen liter manj), zastarela "palčka" za merjenje nivoja olja in zadaj plac kvečjemu za kakšno hudo palčico :devil: .

Navdušeni so bili nad motorjem, ki sekaaa :grim po celem območju vrtljajev, ciklistiko, ergonomijo in ga priporočali tudi za več-stokilometerske ture v kosu. Need I say more? :grrr

Haloooooooooooo, kaj pa moja rajngla!? :? Povej, da je tudi lepa. :(

Vapo, tvoja Rajngla je praf lepa :grim in praf huda :devil: .

Popravljeno . Popravil T-boy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Pozna mogoče kdo točno ceno Tripla pri nas? Švabi ga imajo po 11k ojrov, naš zastopnik pa (mislim) nima internetne strani kjer bi bile objavljene cene. Pa ne mi dajat telefonskih cifer od firm, cena me zanima zgolj informativno, če jo kdo pozna naj prosim prilepi...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Folk še ena angleška zmaga! :OK:

Od Speed Tripla mašina je bila izbrana za mašino leta 2006! :worship: :worship: :worship:

Pozdrav izpod vinogradov!

Rocky B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanimivo, da najbolj simfajo Triumphe tisti, ki jih niso nikoli imeli... :grrr

Huda zver, tezisce nic previsoko, drza klasicna za nakede, agregat vrhunski, izgled ubijalski.. Brez dvoma najboljsi in nalepsi naked trenutno! :OK:

Če govorimo o Triumphu kot znamki sploh ni slaba, ampak se celo popravlja.

Verjetno vas je že večina opazila na osnovni strani motosveta, da je ravno Triumph

evropski motocikel leta. Res je da samo drugi model. Včasih sem vozil Nortona federbetha (zelo dober motor), nato lemans-a, še boljši, zdaj pa Japonca, bomo pa še videli kako se bo obnesel.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če govorimo o Triumphu kot znamki sploh ni slaba, ampak se celo popravlja.

Verjetno vas je že večina opazila na osnovni strani motosveta, da je ravno Triumph

evropski motocikel leta. Res je da samo drugi model. Včasih sem vozil Nortona federbetha (zelo dober motor), nato lemans-a, še boljši, zdaj pa Japonca, bomo pa še videli kako se bo obnesel.

Guzzi, ti pa si na štose. Tisto o Triumphu ne bom komentiral. Se mi zdi več kot smešno od nekoga, ki bi naj vozil angleške legende milo rečeno neresno. :slap:

Bolj mi ne gre v glavo tisti Norton Federbeth. Namreč Nortona kar malo poznam. Ampak za Federbetha pa še nisem slišal. Poznam kar nekaj različnih modelov iz različnega obdobja te legendarne angleške tovarne. Recimo, Internacional, Big four, Dominator, Atlas, Navigator, eden najbolj znanih Commander, in med drugimi tip z Wanklovim motorjem RCW 588. Pa še različni z oznako M. Kot so, če se ne motim M6, M66...

Vem, da je stvar malo out :topic: pa kljub temu me stvar kar zanima.

Triumphatorski pozdrav izpod vinogradov!

Rocky B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:topic:

misljen je "Featherbed"; takrat revolucionarni nacin vzmetenja okvirja in ne vec samo sedeza.

klik

Hvala ata Ice, le kaj bi mi brez tebe! :P :OK:

Pozdrav izpod vinogradov tja v predmestje Gradca!

Rocky B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 6 mesecev pozneje...

Stvar je taka....a ima kdo tukaj speedtripla? To zadevo bi si rad malo bolj podrobno ogledal (v slo novega v salonu trenutno ni). Lani sem ga sicer že nekaj gledal, vendar je bilo vse na hitro. Ne rabim testne vožnje, samo pogledal bi si rad v miru nekatere stvari ter malo poklepetal z lastnikom o izkušnjah. Seveda ob :beer2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 8 mesecev pozneje...
  • 1 mesec pozneje...

Predzadnja stevilka MOTORRAD-a (st. 12), veliki test naked-ov... :worship: :worship: :worship: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Predzadnja stevilka MOTORRAD-a (st. 12), veliki test naked-ov... :worship: :worship: :worship: :naughty:

no saj mi vemo kdo je zmagal. tako da ni treba tega nejevernim tomazem razlagat.

aja t-boy kaj pa bo ko bodo veliko daytono naredli :naughty: :naughty: :naughty:

ah takrat bo sele zanimivo :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

no danes videl mat črno zverino od T-boya aja boštjan saj ves da sem ti fauš :whistle:

zaljubljen na novo. preprosto z 3 besedami lep,lepši najlepši :naughty:

upam da bodo se danes papiri pol pa na rat furo :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
  • 3 mesecev pozneje...
  • 2 tedne pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!