Jump to content
  • Sign Up
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Zadnje objave na forumu

• SF
      Profiji? Profiji so tisti strici, ki po jadranu skrajno neetično lovijo z ludarjem v kombinaciji s tramato in potapljači. Zaradi njih so za prazno morje vedno krivi tako Italiani, kot otroci, ki v kempu futrajo babice... Cena opreme: Kot bi financiral  ekipo WorldSBK... Tu sploh ne gre za konjiček. Zdi se, da sploh nikomur ni jasno, kako drag lahko postane nek konjiček. Sam se z ribolovom namerno ukvarjam samo na morju in z minimalnimi stroški, kar pomeni nabavo najcenejše možne predvsem rabljene opreme in samogradnjo. Kljub temu, da lovim bolj po sistemu "močim kurac u Savu", zmečem za to zabavo letno vsaj 500 eur, v kar ni vštet prihod na morje,  hrana in pijača. Za motorje sicer zmečem nekajkratnik te vsote, a to predvsem zaradi samoomejitve pri ostalih konjičkih... Naj povem, da ob obisku lokalne  dobro založene trgovine Monster bite kartico zavestno puščam doma, , v žep dam minimalno gotovine... Lahko rečem, da ob zapravljenih skromnih 500 evrih na leto za to zabavo še vedno ne spadam med spodobnega "turista", kaj šele rekreativca... Malo hujši rekreativci vržejo v ta hobi en spodoben "moped" na leto... Drznem si trditi, da je motorizem proti ribolovu  cenovno popolnoma enakovredna zabava. Če nimaš težav z nečimernostjo, se za 1500 eur opremiš iz nule tudi če prej nisi imel čisto nič. Ker pa vrednost ribiški opremi pada hitreje kot staremu, še voznemu motociklu, je stroškovno ribičija morda celo malenkost dražja...  
    • motozajebant
      Vsako trošenje denarja (razen položnic in rednih osnovnih izdatkov), je neke vrste gušt. Pa čeprav se tega morda ne zavedaš... v nekaterih primerih gre za kratkotrajno zadovoljstvo, v nekaterih pa za dolgotrajno...   In če ti motor nebi bil gušt, uživanje, sprostitev, verjetno nebi naredil toliko km in potrošil toliko denarja, ane?
    • DAMI34
      jp, trošenje denarja lahko tudi imenuješ gušt  al pa duševna hrana.
    • motozajebant
      Moje mnjenje je, da to nikakor ni drago. Ker, če narediš 15-20k km (ali pa manj), je to gušt! In gušt (lahko poimenujete tudi drugače), ni nikoli drag! Vsaj v mojih očeh..... Guštaš pa toliko, kolikor ti dovoli finančno stanje.... Ps. moj gušt je tudi, ko grem v savno in dam za karto 30EUR+... mama vedno pravi, da preveč zapravljam, jaz pa ob tem uživam in bi tudi 50EUR+ dal  
    • Alla
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Privacy terms and use of cookies!