Jump to content
  • Sign Up
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Zadnje objave na forumu

• ukica
      Ce kdo kupuje, prodam. 2014, 34k km, servisna, aprc, abs. Cena: neki pod 9k Vsa original oprema pride zravn. Na avto.net negre se neki casa  
    • Kugelschreiber
      care, tvoja zadevšna tolče precej nad svojo težo. Vleče bistveno bolš kot piše na papirju. Sm pelal tud bol anemične 120 konjske zadeve, kot je 98 konjska 1250ccm suza. verzota nisem, je pa čist možno, de se na vršič lepše spleza z 1200ccm 2cilindrcem, kot 1043ccm l4. Če pogledaš konkurenco, samo SM-T je mel manjši motor.....ne vem....
    • DAMI34
      recimo primer: Mam 17 jurjev. Kaj bom kupil: -Versisa, če mi je res všeč ali če sem fan blagovne znamke (kawa fani so v manjšini, tule zihr zmaga BMW, verjetno je drugi v vrsti Ducati) -KTM ADV, MTS, XR če so mi pomembni konji, poreklo, taljan zna tudi vizuelno zmagati -če mi konji niso pomembni zna tud GS pasti (pa magar 2-3 leta star) pa še uber znamka je Jebeš mašine zakaj bi zagonil 17 če za 14 dobim Tracer GT, al pa kaj podobnega   Torej 1000ccm Versaču ni lahko. Je izjavil en testnik, ki je bil blazno navdušen (long term test). Ne kupujte SE verzije, bo obična več kot dovolj. To je pa 14 kek nekje. In prekleto dober motor za ta denar. Men si zdi da bodo spet zamudili segment 800-900ccm, ki je sedaj in. Od MW aguste Turismo veloce, do MTS900, XR900, Tracerja...pa majo agregat od z900, malce zrihtajo okvir 650ici in bi se prodajalo, bolj kot pa 1000ka. Aja, pa kot prestiž: Versis H2 zihr je porival čez ovinke  
    • Snečer
      Mangartu oz cesti pa sem jih videl..
    • skalar36
      Ko mi nekdo rece, da 600 ccm 4v motor nikamor ne gre, in da je treba velik prestavljat, takoj vidim zelenca. Ce pa to napise nekdo, ki je novinar, za 1000 ccm bi blo pa bolje, da dela teste za kravje vime.
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Privacy terms and use of cookies!