Jump to content
  • Sign Up
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Zadnje objave na forumu

• motozajebant
      V zda je bilo v korona času rekorno veliko brezposelnih. Nafta pa rekordno poceni. Celo v minus je šla.  Ni potrošnje, ni povpraševanja, nižja cena. Ko je povpraševanje, je pa višja cena.  Tko da, @thumper ima kar prav. Kratkoročno in dolgoročno. Sam ne tolk na dolgoročno gledat, bo isto kot s finančno krizo. Vedno se pobere. Ti pa tak praviš, da se ni nič spremenilo s korono
    • Vin
      Sem naletel na enega, ki je bil tako glasen, da se nisem mogel peljati za njim na okrog 30 metrski razdalji, pa to kljub temu, da vozim z zamaški v ušesih. Sicer zamaški zadušijo bolj visoke frekvence, pa vendarle. Nenormalno. Pri teh avtrijskih prepovedih mene moti samo to, da so z njimi povozili homolgacijo in to ni prav. Da pa enim motor ropota na 120 dB, pa tudi ni normalno.
    • ixius
      Saj dinarčki so velikokrat problem, in ko se meja postavi, je z800 padel najbolj v oči, sam kot sem reku treba najprej tudi poskusit, najbolj me zanima če mi lahko kdo iz prve roke kaj pove, ker tudi pri preiskusni vožnji ne moreš ostat povsem objektiven, za en teden ga pa ne dobiš na preizkus
    • Endlich
      Koliko km mora se zdrzati sprednja guma, da jo se pustite gor in menjate samo zadnjo? Jaz sem dosedaj vedno menjal obe hkrati sedaj me pa mika, da bi s sprednjo se malo pocakal.
    • thumper
      ne zanima me kam greš ti rajši .. bolj me zanima to , da nebi na račun odprte meje imeli spet zaprte občine.. raje bi imel diht zaprto državo od zunaj pa prosto pohajanje po njej..  javna dela - lahko gredo za politike.. slabše ne more bit..
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Privacy terms and use of cookies!