Skoči na vsebino

Nova Zelandija


matjazek

Priporočene objave

pred 7 minutami, DAMI34 pravi:

BMK luxa je kriu za vse :P

Nisi resen. Zgori je še ena slika iz Caloundre/Sunshine coast. Blizu našega konzulata. Lepi konci.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, Whiskey pravi:

Nisi resen. Zgori je še ena slika iz Caloundre/Sunshine coast. Blizu našega konzulata. Lepi konci.

prtož se pri Luxhi, predlagam , da mu pošlješ PM, kjer mu vse do potankosti obrazložiš, men je itak vse Španska vas, čeprav v Novi zelandiji :D

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, DAMI34 pravi:

prtož se pri Luxhi, predlagam , da mu pošlješ PM, kjer mu vse do potankosti obrazložiš, men je itak vse Španska vas, čeprav v Novi zelandiji :D

Jao, Dami. Ker praviš, da je tvoj prjatu, sm mislu, da kaj več veš. Bo že Luxa vse razložu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, Whiskey pravi:

Jao, Dami. Ker praviš, da je tvoj prjatu, sm mislu, da kaj več veš. Bo že Luxa vse razložu.

no vidiš, ti ga kr okrcaj k nas zavaja

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 12 minutami, Whiskey pravi:

Jao, Dami. Ker praviš, da je tvoj prjatu, sm mislu, da kaj več veš. Bo že Luxa vse razložu.

Ja prvo je bil v Avstraliji in zdaj je v NZ .....pošilja mi slike preko maila , jaz jih obešam , tako me je prosil  in ker nisem bil niti v Avstraliji in niti v NZ pač obešam v NZ , tako je rekel , za vse naprej pa se obrni na Mareta , lp 

Poleg slik ne komentira nič , zato ne morem tudi jaz nič napisat iz kje je kakšna slika , kar dobim po mailu obesim , tako sva bila dogovorjena ....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala Kmet za pojasnilo. Ne bom ga nič spraševal. Upam, da naredi kak fotopis. Pa bo tam vse razloženo.

V Australiji sem bil že 2x, tako da določene konce kar dobro poznam.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najprej 14 dni Avstralije,sedaj pa se 14dni NZ,obiskala sva hcero ki zivi v Aucklandu,potem pa v turizem na juzni otok.V NZ sem sedaj cetric ,mogoce se preselim dol cez par let.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 37 minutami, luxsa pravi:

Najprej 14 dni Avstralije,sedaj pa se 14dni NZ,obiskala sva hcero ki zivi v Aucklandu,potem pa v turizem na juzni otok.V NZ sem sedaj cetric ,mogoce se preselim dol cez par let.

Pojdi čim prej , da lahko pridem na obisk :)

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 24 minutami, Kmet2 pravi:

Pojdi čim prej , da lahko pridem na obisk :)

Do sobote imaš še čas :ninja:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, luxsa pravi:

Najprej 14 dni Avstralije,sedaj pa se 14dni NZ,obiskala sva hcero ki zivi v Aucklandu,potem pa v turizem na juzni otok.V NZ sem sedaj cetric ,mogoce se preselim dol cez par let.

Fino. Jaz bi se moral vrniti vsaj do konca maja. In to z enosmerno vozovnico. Upam, da boš objavil kak fotopis.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!