Skoči na vsebino

Polini vs Malossi


PoliniEvolution

Priporočene objave

obe fermi sta dost dobri...V italiji je Malossi malo bolj cenjen od polinija :) ..in jaz osebno tudi malo bol zaupam malossiju

:)

(PS:Polini evo...a bi mi povedu kje je ta trgovina tvoja k majo te kite tok pocen pa keri so te kiti?)

Lp :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...Jest mam tut večino delov od :worship: polinija :worship: ...men se zdi, da je po slovenskih stacunah bol založeni z polinijevimi deli <_< ...nameravam pa kupit od malosija prenose :OK:

...Razlike v kvaliteti pa po mojem ni velike...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj ste slisali samo za polini pa malossi tu gor?? z polinijom mam sam zelo slabe izkusnje (mel gusa in corso), najbol sn biu zadovoln TP due+, ko je takaltak bil najmocnejsi kit kaj sn jih mel na skuteru.. drugace pa pomoje se bol splaca kupit kaki s6 cilinder, npr. v mid race nepremagljivega racinga..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

polini :grim

cilinder je ze vso sranje prezivo, od pitja vode do pregretja pa je se zmer ko novi :OK: leti tudi še prek 100tke, kar je precej dobro za gusa. polek tega ma ze najmanj 10k kilometrov :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

defenitivno malossi......skor vse ko sem kupo mam od malossi al pa od polini in vse kar je polinijevo mi dela slabse kot malossijovo.

odvisno je tud kire dele kupis od enega al drugega.....

recimo kobajagi frgazeri polini al pa malossi so itak od dellorto....vsi...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

TOP PERFORMANCE lol :lol1: MALOSSI je v vrhu, zaka pa mislis da vsi tekmujejo z njim .)

Popravljeno . Popravil slovenc46
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

TOP PERFORMANCE lol :lol1: MALOSSI je v vrhu, zaka pa mislis da vsi tekmujejo z njim .)

malo si se zmoto brate.. ce ze gledamo vrh, glede high enda in moci, pa ce ne gledamo na fabrizija pa 2fasta, pol je na vrhu hebo.. TP je meni pune dobra firma, ki je med mid race kiti po moci nekak takoj za s6 racingom na minarelli..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no ce je kdo bil na kaki skuter dirki pol druga ko malossi tezko vidi......je pa res da majo tam omejitve glede dolčenih predelav.....pa vseeno če gledamo našo slovenijo je MALOSSI predelava najkonkretnejsa.......mislim da se ma roba rekord.....

drugac pa je tak vseeno ka mas pa ce mas vertex bat not al pa meteor....

samo da leti ko gujdek

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

fnt ce bi ti dou tok dnarja u en motor k roba....bi vrjem tut teb lahk so tok k je slo njemu pa z eno drugo fermo a ves...Npr-TP,POLINI,HEBO...itd

(no al pa mal mn k njemu sam usen bi ti slo fullllllll)

Popravljeno . Popravil Cilindr
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

z kitom ....NArado???pa tega kita ne delajo vec....dej mau vec povej :P

Popravljeno . Popravil Cilindr
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja to je se usen je to fulll :OK: upam da bo TP naredu high-eng........to bi trgal:)

am a kdo ve kok je najmocnejsi kit za 70????????polini vem da ma 21 Hp am kok ma pa hebo maston?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

odvisno na kiri mašini ti si povedo za minarelli EVO ma pri vas 19hp

na piaggio/gilera pa sta team pa manston z nekje 23hp pol pa so MHR EVO pro race z nekje 21

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!