Skoči na vsebino

Polini vs Malossi


PoliniEvolution

Priporočene objave

ma not polini evo ..pa se ustale neke pizdarije ..pa gianelija predelanga in mu gre 120 realnih

120 realnih more it mid race.. on ma pa high end cilinder tak da..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa kdo govori o mid-racu???a? to ste si neki zmisll...sej sm reku da ma evota not

vem.. samo pravim ti da mid race kiti grejo tam okolm 120 realnih.. zaj pa se vprasaj ce onemu gre vredi ko ma high end .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Seveda gre slabo, če ima Gianelli-a na evotu :) . Yasuni c21 ali pa kaj podobnega bi moral imeti.

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Seveda gre slabo, če ima Gianelli-a na evotu :) . Yasuni c21 ali pa kaj podobnega bi moral imeti.

Lp

sej z kakim shotom bi se slo nekak, medtem ko z nrxi pa totim srajom pa logicno da ne gre nikam, kr ror prakticno dusi cilinder.. te ce misli kdo met neki slab ror gor si naj rajs kupi sport alpa mid race pa bo tak slo isto, pa majn kesa das.. bv sploh met kaj ce ne mislis maximuma iztisnit..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ampak se lepo konstantno pele pa ne sraufa a ves...to je pa tut neki ...vi pa ste usi neki hard-core mehaniki pa bl kurac..to je pa zdej res...sej vem da bi mu slo lahk vec...(dost vec) sam usaj voz se skos z evotm:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dost bol je se na pospeskih dost pozna..frend je predelu ZXa pa se pozna res bol ja---->ja koleno bi ja :)

dj cilindr ne mi glumit z neko predelavo auspuha, ker prvo kot prvo sploh dobr ne veš zakwa mora bit auspuh na motorju, tko da ne glumi frajerčka ampak si kupi nov ror, če hočš kj met... pa ne pametiri ludjem, ko so/smo nardil na skuterju že tolk, da glava peče...

<_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ampak se lepo konstantno pele pa ne sraufa a ves...to je pa tut neki ...vi pa ste usi neki hard-core mehaniki pa bl kurac..to je pa zdej res...sej vem da bi mu slo lahk vec...(dost vec) sam usaj voz se skos z evotm:)

isto ko bi kupil ferrarija pa bi dal not mašino od cliota 1.2 :slap:

aja sej res, važn d je ferrari :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ampak se lepo konstantno pele pa ne sraufa a ves...to je pa tut neki ...vi pa ste usi neki hard-core mehaniki pa bl kurac..to je pa zdej res...sej vem da bi mu slo lahk vec...(dost vec) sam usaj voz se skos z evotm:)

a ni glih hardcore tisto, da lahk reces to je to? pa tud sraufanje mora bit - naj ima motor duso, in ce se spravis delat projekt, potegnes iz njega maksimum, sej ga mas za veselje, ne bos hodu na morje z njim.. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja je ja hard-core--> to nej bi blo res kao uno zakon....sam to je drgac mislen=)

ja to ze sam po eni strani se pa peles brez skrbi in lepo konstantno =)

sam drgac sm pa jst tut za maxsimum=) SEJ valda da more met duso sam do zmerne mere=)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mislim da noben neve več od mene kot vi o tem KRALJIČU in njegovi sr...

prvo kot prvo...kaj pomen za vas da je on predelal avspuh :huh:

on je naredu samo dušilec in lukno na glavi avspuha mal zaoblil da ni glih okrogla lukna .)

drugo tok drugo...nima vseh delov da bi šlo več kot 120 realnih, je pa res da mu ful dobro dela in deli ki so not tut lepo vzdrževano....da začnem...

*sklopka je kr ena ki bi bla že na sportu preveč slaba, kaj šele na EVO :wacko:

*avspuh je tudi polom samo nikol še ni poču, pa tut dobr dela glede na ceno :D

*gred,celinder,vario,jermen so polini EVO

*fergazer 25+orginal koleno(leda ima malo večji FI)

lamele orginal..

jermenice tut orginal....

elektirika orginal...

pol se vprašaš kolko delov je HE in kolko org in pol dobiš rezultat zakaj ni končna tolko velika

rezultat je zelo pozitiven, da nikoli ni kaj ribnulo oz. uničilo

vloženega denarja ni veliko, kot nekateri dajete....vendar nasledne leto nebo več tako...

kar se tiče najhitrejšega skuterja v LJ se mal motite :):)

so tut drugi .)

upam da je kaj več jasno

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mislim da noben neve več od mene kot vi o tem KRALJIČU in njegovi sr...

prvo kot prvo...kaj pomen za vas da je on predelal avspuh :huh:

on je naredu samo dušilec in lukno na glavi avspuha mal zaoblil da ni glih okrogla lukna .)

drugo tok drugo...nima vseh delov da bi šlo več kot 120 realnih, je pa res da mu ful dobro dela in deli ki so not tut lepo vzdrževano....da začnem...

*sklopka je kr ena ki bi bla že na sportu preveč slaba, kaj šele na EVO :wacko:

*avspuh je tudi polom samo nikol še ni poču, pa tut dobr dela glede na ceno :D

*gred,celinder,vario,jermen so polini EVO

*fergazer 25+orginal koleno(leda ima malo večji FI)

lamele orginal..

jermenice tut orginal....

elektirika orginal...

pol se vprašaš kolko delov je HE in kolko org in pol dobiš rezultat zakaj ni končna tolko velika

rezultat je zelo pozitiven, da nikoli ni kaj ribnulo oz. uničilo

vloženega denarja ni veliko, kot nekateri dajete....vendar nasledne leto nebo več tako...

kar se tiče najhitrejšega skuterja v LJ se mal motite :):)

so tut drugi .)

upam da je kaj več jasno

kerega giannellija pa te ma da dela tak solidno? shota?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

moja sr na začetku ni šla, uni k ste bli na meetingu...ste vidl da me je svečka zajebavala + sklopka...pol smo to uštimal..na zadno metalo....samo nism utegnil dragat z kraljičem, trenutn sr na razen in jutr dobi NOVI DEL, bi bo šlo še več :D

upam da no :blush:

bostre vidl nasledn let :) zdej premrzlo, razen če bo res toplo da se bo dalo kak video narest .)

od kraljiča trenutn stanje motorja mislim da ga clo kak midrace poči dol - seveda da je v nulo naštelan .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:? Oprostite Za Moj Nick samo sem Pozabu geslo in uporabnisko (PoliniEvolution)

Vglavnem sem Imel Vse Od stage 6 Do malossia in polinia Najbolj sem biu Zadovoljen z Poliniem Imam Se Piaggio Quartz Malossi Ki gre dobro samo ni Ko Polini

Stage 6 pa je Močnejši

Malossi=Vzdržljivost

Polini=hitrost

Priporočam Polini

:trance_33_sleep:

:unsure: :o :rolleyes: :nono: :lol: :xx: :wub: :worship: :wacko:

:fredy: :devil: :blush: :OK: :BUA: :( :cry: :huh: :krneki: :grrr :photo: :wacko: :photo: :rolleyes: :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

obe fermi sta dost dobri...V italiji je Malossi malo bolj cenjen od polinija :) ..in jaz osebno tudi malo bol zaupam malossiju

:)

(PS:Polini evo...a bi mi povedu kje je ta trgovina tvoja k majo te kite tok pocen pa keri so te kiti?)

Lp :)

v Trstu MotoCharlie dobis Vse Kose za Skuterje

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kar se tice kitov:

70cc sport: DR evo gus (poceni, zdrzliv, res dober cly)

minarelli mid race je npr. najbolsi s6racing, za zdrzljivost je najbolsi due+, dober mid race cilinder je tut metrakit sp02.. na piaggio mas pa kako replico, tut s6racinga itd.. kar se tice high enda.. na minarelli je pro race vredu, kr je zdrzljiv, mocn itd.. drugace pa je tut evo zlo vredu..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!