Skoči na vsebino

Polini vs Malossi


PoliniEvolution

Priporočene objave

  • 3 tedne pozneje...

Skuter Kit Je Glup

Se strinjam. On je samo posrednik, ki nima nobene zaloge. Če kaj vprašaš, da rabiš vedno reče da je potrebno naročit. Zato pa grem v MB na Aprilio in tam dobim.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 mesecev pozneje...
  • 12 let pozneje...
Ob 28. 9. 2006 ob 17:28, Cilindr pravi:

obe fermi sta dost dobri...V italiji je Malossi malo bolj cenjen od polinija :) ..in jaz osebno tudi malo bol zaupam malossiju

:)

 

(PS:Polini evo...a bi mi povedu kje je ta trgovina tvoja k majo te kite tok pocen pa keri so te kiti?)

 

Lp :)

Oboje je isto dobro.. Jaz sem sicer imel nesreco , in sicer sem narocil malossi kit 73ccm, iz cilindra.si, in sem dobil nedodelan cilinder in glavo.. Glava je imela nelepo porezkano povrsino kjer so hladilne reze , so bili ostanki odlitkov katerih niso pobrusili, cilinder je imel na sesalnem kanalu ostanek odlitka ravno pravsnji za zaribat motor, tako da sem moral kanal pobiaksati da sem si upalto skupaj sestavit.. Imam pa znance ki so zelo zadovoljni z obema firmama.. Jaz sem malo razocaran nad malossijem zaradi teh nedostopnih napak.. Za vas panevem :) lp

  • Haha 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!