Skoči na vsebino

Priporočene objave

  • 5 tedne pozneje...

Hodi dan/dva viška dopusta .. bi bilo za skočit pogledat kako in kaj v torek/sredo, glede na trenutno vremensko napoved?

Oblačnost me ne moti, ampak na 2.500m nm je to verjetno točno v oblaku in je vidljivost glih enih 3m, right?

 

Popravljeno . Popravil Tex
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 42 minutami, Tex pravi:

Sfizce bom videl? :wub: ;)

na prospektu, kot jaz :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prejšnji vikend sem izkoristil vreme.Sobota na GG, nedelja MALTATAL

vrhunsko, brez pretirane gužve, razen pri plačilni hišici na Maltatal smo čakali 30 minut

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 leto pozneje...

Z ženo načrtujeva naslednje leto vožnjo v tej smeri. Se pravi tudi obisk Gg. Kako je vaše mnenje kdaj je pravi čas za po na Gg. Maj ali junij??? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

9 hours ago, knedl said:

Z ženo načrtujeva naslednje leto vožnjo v tej smeri. Se pravi tudi obisk Gg. Kako je vaše mnenje kdaj je pravi čas za po na Gg. Maj ali junij??? 

Ko mas cajt in lepo vreme. Ce gres za en dan, je fino it pred solsticijem. Za vec dnevni izlet je tudi septembra krasno. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

Imava namen it na Gorensko pa prespa dve noči vmes pa it na Gros Glokner, Mangart,Vršič in domov. Malobol na izi.

 Emšo je pač emšo.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za vse omenjeno obvezno med tednom, kajti za vikend je povsod gužva in nimaš nič od užitkov. 

Pa Gorenjska ni samo Vršič in plačljivi Mangart. Ma še kaj, kar je za videt in prevozit. Po nekod so ceste sicer bolj boge, ampak za zmernega voznika z EMŠO dovolj dobre, da se da peljat in uživat.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 urami, raza pravi:

Pa Gorenjska ni samo Vršič in plačljivi Mangart.

Seveda ne. Mangart je primorski, Vršič pa pol/pol (Primorka/Gorenjska)  😝

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja priznam, je res tako. Se pozna, da ne pašeta na Gorenjsko. Sam na cesto pogledaš pa veš, ker je asfalt z drugega peska in bitumna. Se bolj skup drži.:lol1:

Me je zavedel, ker je Gorenjsko omenjal in potem oblegani in razdrapani Vršič ter plačljivega 3/4 Mangarta,  kjer z vsemi pobranimi € niso v stanju čez rob poriniti tistih par kubikov kamenja....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 minutami, raza pravi:

Ja priznam, je res tako. Se pozna, da ne pašeta na Gorenjsko. Sam na cesto pogledaš pa veš, ker je asfalt z drugega peska in bitumna. Se bolj skup drži.:lol1:

Me je zavedel, ker je Gorenjsko omenjal in potem oblegani in razdrapani Vršič ter plačljivega 3/4 Mangarta,  kjer z vsemi pobranimi € niso v stanju čez rob poriniti tistih par kubikov kamenja....

Se primorci bojimo, da bi gorenjci na veliko na primorsko hodili, če bi bile ceste dobre. Že žabarjev imamo čez glavo. 😁

Isto metodo bomo tudi za notranjce uvedli - beri vzdrževanje avtoceste.  :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

14 minutes ago, ftp said:

Se primorci bojimo, da bi gorenjci na veliko na primorsko hodili, če bi bile ceste dobre. Že žabarjev imamo čez glavo. 😁

Isto metodo bomo tudi za notranjce uvedli - beri vzdrževanje avtoceste.  :whistle:

Lej, brez panike. Notranjci nismo cist brez okusa. Ne tiscimo u piraaaan pa portooooroooooz…nam je v Trstu cist domace. Pa v Opatiji tud. Plus, dženiota ne bo epilepsija usekala, ko bo “tujo” registersko vidu. 
 

@knedl, na edelweißpitzi odsvetujem kavo in priporocam tvojga soimenjaka. :D 

IMG_2472.jpeg

IMG_2464.jpeg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 16 minutami, Kugelschreiber pravi:

Notranjci nismo cist brez okusa.

... pa smisla za humor?  :cry:

  • Zmeden 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

11 minutes ago, ftp said:

... pa smisla za humor?  :cry:

pr nas ni  malvazije, morda pomaga, ne vem. :D 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 55 minutami, ftp pravi:

Se primorci bojimo, da bi gorenjci na veliko na primorsko hodili, če bi bile ceste dobre. Že žabarjev imamo čez glavo. 😁

Žabarji radi romamo na obalo. Po temu članku pa še rajši...:smoke:

IMG_20240117_190116.jpg.b58a34a0c09e3ae02de92382069b739f.jpg

  • Haha 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj ni problema kako je kaj geografsko razdeljeno z mojo ženo uživava v zmerni vožnji. Leta ko smo divjali so mimo, sedaj je glavno ločevanje v smislu piješ Unijon ali Zlatorog.😇

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!