Skoči na vsebino

Priporočene objave

a gre kakšen umirjen voznik ta vikend na to turco ker jaz resno ramišlam da bi šel na GG pogledat ker zna biti lepo vreme + lep razgled ker je bil cel teden dež in slabo vreme pa je vse oprano.

mogoće?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a gre kakšen umirjen voznik ta vikend na to turco ker jaz resno ramišlam da bi šel na GG pogledat ker zna biti lepo vreme + lep razgled ker je bil cel teden dež in slabo vreme pa je vse oprano.

mogoće?

Jaz bi šel, pa delm čez vikend. Zato pa grem 15. ko je praznik.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a gre kakšen umirjen voznik ta vikend na to turco ker jaz resno ramišlam da bi šel na GG pogledat ker zna biti lepo vreme + lep razgled ker je bil cel teden dež in slabo vreme pa je vse oprano.

mogoće?

Jaz bi šel, pa delm čez vikend. Zato pa grem 15. ko je praznik.

bova videla kakšno bo vreme, pa bi bilo čisto izvedljivo ker za ta vikend tudi nekej dež napovedujejo...drugače sem pa načeloma za...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a gre kakšen umirjen voznik ta vikend na to turco ker jaz resno ramišlam da bi šel na GG pogledat ker zna biti lepo vreme + lep razgled ker je bil cel teden dež in slabo vreme pa je vse oprano.

mogoće?

Jaz bi šel, pa delm čez vikend. Zato pa grem 15. ko je praznik.

bova videla kakšno bo vreme, pa bi bilo čisto izvedljivo ker za ta vikend tudi nekej dež napovedujejo...drugače sem pa načeloma za...

Jaz že tako dolgo mučkam tale GG :oops: :sleeping: , da bo čisto možno, da bom šel 15., ker ta viked vreme ne kaže najbolje :roll: :evilbat:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hja, ne pozabite, da je 15. praznik tudi v Avstriji (morda še bolj kot pri nas), zato zna bit precej gužve... :(

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to je pa res ja, zna bit dost svabov pa avstrijcev gor, kar je mal neugodno? Bomo vidl najprej kaksno bo sploh vreme...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to je pa res ja, zna bit dost svabov pa avstrijcev gor, kar je mal neugodno? Bomo vidl najprej kaksno bo sploh vreme...

Vreme za enkrat kaže, da bo "ta pravo" :P , tudi mi gremo jutri gor (iz Trbovelj okoli 6.00) tako, da se mogoče kej vidmo....

Komaj že čakamo....sam še enkrat gremo spat.... :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Komaj že čakamo....sam še enkrat gremo spat.... :wink:

A ti to križce delaš na koledarju. :lol: No tudi jaz komaj čakam, priznam. Je treba dostojno praznovati motorjev 1. rojstni dan. :new-bday:

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Komaj že čakamo....sam še enkrat gremo spat.... :wink:

Je treba dostojno praznovati motorjev 1. rojstni dan. :new-bday:

LP

Ja pol bomo moral pa kak "šampanc" odpret :roll: sam, če se ne motim... je treba do petka počakat :wink:

Kar se pa GG tiče, gremo pa že danes par krogov naredit (za ogrevanje), da ne bo jutri preveč rita bolela :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, pa ga imamo... a kaj... Ja Grossglockner smo osvojil :P

Vsem, ki se imate namen odpravit gor naj povem, da se splača... Cesta je super, motoristi so v teh krajih zelo dobrodošli...

Mi smo naredili cca 735 km, bil je čudovit enodnevni izlet (vsi smo še vedno polni vtisov) in bomo to vsekakor še kdaj ponovili :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, pa ga imamo... a kaj... Ja Grossglockner smo osvojil :P

Vsem, ki se imate namen odpravit gor naj povem, da se splača... Cesta je super, motoristi so v teh krajih zelo dobrodošli...

Mi smo naredili cca 735 km, bil je čudovit enodnevni izlet (vsi smo še vedno polni vtisov) in bomo to vsekakor še kdaj ponovili :wink:

Takrat pa ne name pozabit, ker bi jst tut.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Takrat pa ne name pozabit, ker bi jst tut.

Ojla! Te držim za besedo....brez skrbi.... :wink:

Več nas je....boljše nam je... :roll:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, pa ga imamo... a kaj... Ja Grossglockner smo osvojil :P

Vsem, ki se imate namen odpravit gor naj povem, da se splača... Cesta je super, motoristi so v teh krajih zelo dobrodošli...

Mi smo naredili cca 735 km, bil je čudovit enodnevni izlet (vsi smo še vedno polni vtisov) in bomo to vsekakor še kdaj ponovili :wink:

Kdaj ponavljamo? Takrat moramo izbrati varianto z 850 km. :wink:

Glede na to, da je bilo na Großglocknerju veliko motoristov, ni bilo videti nobenega slovenskega. Edina izjema so bili še trije Zasavci, ki smo jih srečali v Heiliegenblutu.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

mah pol je pa se to v vodo padl, dej če gre kdo zjutrej kam dalj nej mi magari dons mail al pa PM pošlje pa se se lahko kje dobimo sem pa iz Kranja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Povratek z Intermota preko GG. Vreme sicer ni bilo motoristično, midva tudi ne, tako da sva morala plačati 26 EUR :( , a vseeno... o snegu ni ne duha ne sluha, cesta je bila praktično prazna, srečala kakih 10 motoristov, 20 avtov, dva avtodoma in dve testni škodi s prežganimi zavorami (druga štorija).

Na Intermotu sva našla najinega naslednjega dvokotača in sva trdno odločena, da se na Intermot 2004 peljeva po dveh in preko GG. (pa kdaj vmes gotovo tudi :lol: ).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
mal neumesna, ampak vseeno, kateri bo naslednji dvokotač??

Morda našla ni najprimernejši izraz... bolj primerno bi bilo, da je padla odločitev... KLE500, baje ravno pravšnji za najine potrebe, prijeten položaj sedenja in ravno dovolj močan motor (no ja, z njegovim navorom asfata ravno ne bo(m)va trgala).

Sicer pa več o tem v kaki drugi temi...

glede GG... znanec hotel peljati preko (z avtom), pa so mu v kavarni v Kitzbuehlu domačini to odsvetovali; baje naj bi gori bila prava svinjarija od vremena. To je bilo v casu, ko so tudi konice naših gora dobile značilno belo kapo.

Na GG z motorjem očitno komaj prihodnje leto...

LP vsem

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 10 mesecev pozneje...

Ta teden jo nameravam mahniti na enodnevni izlet do Grossglocknerja. Glede dneva se še nisem odločil (stvar dogovora): od torka do petka. Gre kdo zraven? Štartam zjutraj v NM, čez LJ in proti GG. Gre kdo zraven? Pošljite mi PM ali pa na GSM 031 376 879!

Andrej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ta teden jo nameravam mahniti na enodnevni izlet do Grossglocknerja. !

Andrej

En dan? Raje reskiraj 25€ in pojdi za dva dni. Boš vsaj užival v vožnji, imel čas za postanke in fotografiranje etc., ne pa da boš samo zbezljal gor in nazaj.

Popravljeno . Popravil YZFgeorge
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ta teden jo nameravam mahniti na enodnevni izlet do Grossglocknerja. Glede dneva se še nisem odločil (stvar dogovora): od torka do petka. Gre kdo zraven? Štartam zjutraj v NM, čez LJ in proti GG. Gre kdo zraven? Pošljite mi PM ali pa na GSM 031 376 879!

Andrej

Žal skoraj mesec prekmalu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!