Skoči na vsebino

Femme Fatale


Alla

katera je Femme Fatale leta 2006  

120 članov je glasovalo

  1. 1.

    • Mi?a Molk
      12
    • Eva Mo?kon
      6
    • Eva Irgl
      12
    • Nina Osenar
      43
    • Maja Bulc
      2
    • Alenka Vidic
      7
    • Iva Kranjc
      3
    • Sanja Grohar
      21
    • Ur?ka Majdi?
      2
    • Lorella Flego
      12


Priporočene objave

Jst vedno kozlam ko jo vidim oz. že slišim :SS

Jst navijam za Nino :OK:

pa kako so vam lahko všeč tko zafnane ženske? :kva2:

k moški res nč druzga na ženski ne opazte kot postavo? :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa kako so vam lahko všeč tko zafnane ženske? :kva2:

k moški res nč druzga na ženski ne opazte kot postavo? :slap:

Oh sej je miljavžnt lepših k ona. Men je karakterno všeč. :OK:

Drugače sta pa lepota in karakter zelo povezana. Lepe so ponavadi samozavestne. Grde so pa ponavadi zafustrirane nesamozavestne kmetice.

Popravljeno . Popravil Brihta
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hm, no ja.....ipaq je prvi vtis, ki ga dobiš o človeku običajno vizualen.

In pri teh gospodičnah tudi ostane v veliki večini samo vizualen.

Torej....je tukaj samo to pomembno, kajne?

In Nina vsaj res hudo dobro izgleda! B) (Brihta, čist se strinjam s tabo)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Oh sej je miljavžnt lepših k ona. Men je karakterno všeč. :OK:

Drugače sta pa lepota in karakter zelo povezana. Lepe so ponavadi samozavestne. Grde so pa ponavadi zafustrirane nesamozavestne kmetice.

lepota in samozavest pa res nimata nč skupnega :grrr vsi narcisoidki so prej prepotentni kot samozavestni :grim sploh pa, vsaka ženska je lepa, če ima občutek, da je ženska in ne predmet moškega poželenja :angry2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lepota in samozavest pa res nimata nč skupnega :grrr vsi narcisoidki so prej prepotentni kot samozavestni :grim sploh pa, vsaka ženska je lepa, če ima občutek, da je ženska in ne predmet moškega poželenja :angry2:

floskula, ki si jo je zmislila grda baba Bernarda Jeklin ... in z njo šopa druge babe :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

floskula, ki si jo je zmislila grda baba Bernarda Jeklin ... in z njo šopa druge babe :P

se strinjam :OK: :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

floskula, ki si jo je zmislila grda baba Bernarda Jeklin ... in z njo šopa druge babe :P

verjem, zato ne rabš nobenga da te šopa, le zdravo pamet :grim vsak pa naj si išče tako lepoto kot jo želi, saj to je čist stvar izbire posameznika. :grim

mislm pa, da si z s tem ko si ženske naslovil z babami, pojasnil kaj je zate ženska. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa kako so vam lahko všeč tko zafnane ženske? :kva2:

Z lahkoto.

k moški res nč druzga na ženski ne opazte kot postavo? :slap:

Ne.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tud vse lepe, mlade bejbike bodo nekoč stare in zgubane :grim

edin če jih kak kirurg ne bo likal :lol1:

Ni nujno. ene postanejo tudi lepe zrele ženske.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... :lol1:

... :lol1: :lol1:

... :lol1:

Celo mojim ubogim opešanim učkom ni ušlo, kako rada in od srca se krohota Soncy. In se seveda sprašujem: ali to spada v opis femme fatale ali so krohotavčki dodani kar tako, samo da se nekaj poklika?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Celo mojim ubogim opešanim učkom ni ušlo, kako rada in od srca se krohota Soncy. In se seveda sprašujem: ali to spada v opis femme fatale ali so krohotavčki dodani kar tako, samo da se nekaj poklika?

kaj mislš? :hmm: uporab domišljijo :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lepota in samozavest pa res nimata nč skupnega :grrr vsi narcisoidki so prej prepotentni kot samozavestni :grim sploh pa, vsaka ženska je lepa, če ima občutek, da je ženska in ne predmet moškega poželenja :angry2:

Tole je pa ne samo traparija ampak cel triptih posvečen kretenizmom.

Poskušam verjeti, da je to samo hec.

1. Lepota in samozavest da nimata nič skupnega? Ja...Soncy ali si čist grda, ali pa je tole samo hec. Drugega ne vidim.

2. Narcisoidki so prej prepotentni kot samozavestni? Ah ja... če nisi sam sebi všeč in če nisi zadovoljen sam s seboj, kako boš prepričal nekoga drugega, da si ti tisto kar išče? Če vzamemo, da iščeš partnerja. če nisi sam s sabo zadovoljen, kako boš potem užival v seksu, če te bo ves čas nekaj na telesu motilo in bo ideja, da bi bilo lahko tudi bolje, vedno nekje prisotna? Narcisoidnost se začne pri povsem majhnih stvareh - napihnjen ego je daleč od tega, da bi bila temu kriva samo narcisoidnost.

3.Vsaka ženska je lepa, če ima občutek, da je ženska? Tudi največjo grdobo bo prepričalo moško poželenje v to, da je ženska. In taista grdoba bo prej ali slej dobila poudarjen občutek, da je ženska, v primeru (recimo) raka na maternici ali podobnih ne-moških organih. Če smo iskreni... Ja?

Saj vem, da se komu marsikaj zapiše ampak tole je pa ena izmed rekordnih nebuloz.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lepota in samozavest pa res nimata nč skupnega :grrr vsi narcisoidki so prej prepotentni kot samozavestni :grim

mimogrede - ko gre lep ali clo narciosiden človek/ženska spat, si mislil: "Jaz sem ful lep(a) in zdaj grem lepo spat." in pol lepo spi.

un, k ni lep in narcisoiden, pa si misli: "Tko, jaz grem pa zdaj spat." In pač proba zaspat.

Vsekakor raj lepo spim, kot pa samo spim.

hihihi

Popravljeno . Popravil brum brum
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tole je pa ne samo traparija ampak cel triptih posvečen kretenizmom.

Poskušam verjeti, da je to samo hec.

1. Lepota in samozavest da nimata nič skupnega? Ja...Soncy ali si čist grda, ali pa je tole samo hec. Drugega ne vidim.

2. Narcisoidki so prej prepotentni kot samozavestni? Ah ja... če nisi sam sebi všeč in če nisi zadovoljen sam s seboj, kako boš prepričal nekoga drugega, da si ti tisto kar išče? Če vzamemo, da iščeš partnerja. če nisi sam s sabo zadovoljen, kako boš potem užival v seksu, če te bo ves čas nekaj na telesu motilo in bo ideja, da bi bilo lahko tudi bolje, vedno nekje prisotna? Narcisoidnost se začne pri povsem majhnih stvareh - napihnjen ego je daleč od tega, da bi bila temu kriva samo narcisoidnost.

3.Vsaka ženska je lepa, če ima občutek, da je ženska? Tudi največjo grdobo bo prepričalo moško poželenje v to, da je ženska. In taista grdoba bo prej ali slej dobila poudarjen občutek, da je ženska, v primeru (recimo) raka na maternici ali podobnih ne-moških organih. Če smo iskreni... Ja?

Saj vem, da se komu marsikaj zapiše ampak tole je pa ena izmed rekordnih nebuloz.

verjem kar hočeš, itak nis razumel bistva. :grrr

in narcisoidek ni tisti ki je sebi všeč, ampak tisti , ki misli da bodo pred njegovo lepoto vsi padali po tleh.

in ja, tud najgrša ženska je za nekoga lepa.

sploh pa, vsak drugače gleda na lepoto in kaj je lepota. :grim okusi so različni in prav je tako.

aja, še to..jz sem sebi čist všeč in sem čist srečna, da sem povprečna in ne popolna.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

verjem kar hočeš, itak nis razumel bistva. :grrr

in narcisoidek ni tisti ki je sebi všeč, ampak tisti , ki misli da bodo pred njegovo lepoto vsi padali po tleh.

in ja, tud najgrša ženska je za nekoga lepa.

sploh pa, vsak drugače gleda na lepoto in kaj je lepota. :grim okusi so različni in prav je tako.

aja, še to..jz sem sebi čist všeč in sem čist srečna, da sem povprečna in ne popolna.

kaj pa je bistvo?? Ker ga jaz tudi očitno nisem razumela.

se pa sicer zelo strinjam s tem, kar je napisal Anubis...

bi pa rada razumela tudi to, kar si sama napisala.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

verjem kar hočeš, itak nis razumel bistva. :grrr

in narcisoidek ni tisti ki je sebi všeč, ampak tisti , ki misli da bodo pred njegovo lepoto vsi padali po tleh.

in ja, tud najgrša ženska je za nekoga lepa.

sploh pa, vsak drugače gleda na lepoto in kaj je lepota. :grim okusi so različni in prav je tako.

aja, še to..jz sem sebi čist všeč in sem čist srečna, da sem povprečna in ne popolna.

Priznam, da si ena redkih, ki bistvo tako dobro skrijejo, da človek pomisli, da si ga že dolgo nazaj ubila, razsekala in zakopala nekje v odročnih krajih. Sadaj pa tam rastejo potonke (?!...o fak), ti jih lepo nabiraš in otresaš cvetni prah bistva, tako da ga razen s senenim nahodom težko zaznaš. Ne da je samo skrito, je reinkarnirano in če si na nivoju vsežerov, ga preprosto ne zaznaš. Bistvo je rezervirano za pranožerce in ubijalce bistva.

Jap, res te ne razumem. Ugajati vsem, sam pa si povprečen? Kdo je tukaj povprečen? Trava, za katero misliš, da jo bomo popasli? Pomojem samo ta ni.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj pa je bistvo?? Ker ga jaz tudi očitno nisem razumela.

se pa sicer zelo strinjam s tem, kar je napisal Anubis...

bi pa rada razumela tudi to, kar si sama napisala.....

bistvo je, da ne rabš nevem kake lepote, da si samozavesten..dejte no :slap: če bi blo to tako, bi bli vsi politiki lepotci. :grim

v to me noben ne bo prepričal, ker poznam dost zelo samozavestnih ljudi, ki niso ravno modeli za lepotno tekmovanje.

in kot sm rekla, niti dva nimata istega okusa, tko da je brezveze govort kaj je lepo in kaj grdo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

OK, če prav razumem.....če si povprečno lep/grd in si samozavesten je to pozitivno, če pa si lep in zraven še samozavesten, si pa avtomatiš narcisoidnež, ki se sam sebi uiber dopade in potem dobijo povprečni ludeki idejo, da si zraven še misli, da morajo vsi dol past od lepote? :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

OK, če prav razumem.....če si povprečno lep/grd in si samozavesten je to pozitivno, če pa si lep in zraven še samozavesten, si pa avtomatiš narcisoidnež, ki se sam sebi uiber dopade in potem dobijo povprečni ludeki idejo, da si zraven še misli, da morajo vsi dol past od lepote? :hmm:

točno tako :yes:

sunce moje milo :photo:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

k moški res nč druzga na ženski ne opazte kot postavo? :slap:

:doze:

učky [attachmentid=82904]

nasmeh [attachmentid=82905]

aya, nje ni na seznamu :krneki:

post-463-1159642595_thumb.jpg

post-463-1159642678_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil gebre
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!