Skoči na vsebino

Enajst tisoc batin...


Wobewt

Priporočene objave

Moni, nor od veselja, je vzkliknil:

" Estelle, moral bi vas bil prepoznati! ze dolgo sem vaš strastni obcudovalec. Koliko sem prebil vecerov v Theatre-Francaisu in vas gledal v vlogah zaljubljenih punc! In da bi pomiril svoje vznemirjenje - javno se mi ni bilo mogoce drkati - sem vrtal s prstom v nos, ven vlekel gost smrkelj in ga zrl! Kako je bilo dobro! Kako je bilo dobro! "

No, eroticno ali ne? Imate vi kakšne takšne fantazije?

LP bizarno slikarski :oops: :oops:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moja najvecja fantazija je seksati z zaljubljeno zensko... ce pa to ne, pa vsaj z dvema... ehehehehehehehee..... :D :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moja najvecja fantazija je seksati z zaljubljeno zensko... ce pa to ne, pa vsaj z dvema... ehehehehehehehee.....  :D  :D  :D

nezaljubljenima???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nezaljubljenima???

Pri dveh je to cisto nepomembna podrobnost.... (odviskasevednoglavanebolipress)... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moja najvecja fantazija je seksati z zaljubljeno zensko... ce pa to ne, pa vsaj z dvema... ehehehehehehehee.....  :D  :D  :D

Zaljubljeno v koga :?: :twisted: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdor še ni prebral knjige z naslovom tega topica, mu to toplo priporočam, saj se vam bo razkril popolnoma nov svet perverzij in sex svinjarij o katerih sploh še niste sanjali ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma saj jih je polno ... GReš v klnjižnico, rečeš za Henrija Millerja & company pa maš ... modeli so pokvarjeni u nulo :twisted: :idea: :arrow: :D :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem bral eno tako knjigo, ma se ne spomnim naslova!

Šlo je za ....kako bi rekel.....SVINJARIJE!

Vem da je tip potem ko je tipico analno posilu, šel z roko v njeno danko in ji izvlekel ven 1,5 metra dolgo črevo.....

Nebi o tem..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa Juliette & Justine?

:twisted:  :D  :wink:  

Aja

Tudi lepa knjigica ja, se posebej 1. del :) Justine mi ni bila tako prisrcna.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, zbirka Dotik.....sem pri 11-ih letih prišla v lokalno knjižnico in uno na šaltarju vprašala, kje imajo Juliette & Justine, ker je ne najdem na policah(kaj pa sem jaz vedla, da je to taka svinjarija :oops: ) ....jo je skor fras zagrabu! Ko se je skulirala, mi je rekla, naj s sabo pripeljem koga od staršev, da podpišeta, pol mi jo bo pa dala, ni problema. :cry:

Men nič jasno, sem si samo mislila, kaka prasica je!! In se včlanila v drugo knjižnico!

:D :wink:

Aja

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem bral eno tako knjigo, ma se ne spomnim naslova!

Šlo je za ....kako bi rekel.....SVINJARIJE!

Vem da je tip potem ko je tipico analno posilu, šel z roko v njeno danko in ji izvlekel ven 1,5 metra dolgo črevo.....

Nebi o tem..

Svinjarije...no ja...sto ljudi sto okusov... Res jo je posilil ampak vmes jo je tudi ubil, da je ni preveč bolelo potem na koncu, ko ga je začelo zanimat kaj skriva v sebi ta navihanka... No pa da se je to dogajalo v kupeju vlaka tudi da nekaj čara vsej situaciji ne? :twisted: :twisted:

Drugače pa toplo priporočam vsakemu svobodomiselnemu bralcu še nekaj drugih cvetk iz zbirke Dotik...

Miller je pa tako ali tako klasik in nima smisla izgubljati besed...hehehe...

AVE

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem bral eno tako knjigo, ma se ne spomnim naslova!

Šlo je za ....kako bi rekel.....SVINJARIJE!

Vem da je tip potem ko je tipico analno posilu, šel z roko v njeno danko in ji izvlekel ven 1,5 metra dolgo črevo.....

Nebi o tem..

Ma to morš bit že malce bolan da to bereš,

orenk, da to napišeš v knjigi in

za najmanj enoletno hudo mučenje in prisilno držanje pri življenju (prištevnos/psiho/... gor ali dol) pa če kaj podobnega narediš

Kolkor vem je bil v Slo podoben primer (zares), le da je tipčka bolj zanimala vagina, še bolj natančno maternica. Ženska je seveda po večih urah neznosnih bolečnin umrla.

Strorilca ali niso našli, ali pa bo čez kako leto že zunaj (če že ni).

Če je dobil navdih v tej knjigi ni znano

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... sicer pa a te stvari še sploh spadajo pod Ljubezen :?: :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja no....Vse sorti ljudje berejo!

Je pa res če taki ljudje, ki to pišejo nebi imeli bralcev, knjige ne bi bile tako "uspešne" in se ne bi sedaj Motosvetovci pogovarjali o njih!

Knjige nisem nikoli prebral do konca....mogoče v drugem življenju...

:twisted: :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz pa takih knjig še videl nisem kaj šele bral. Mogoče se bom pa odločil za kako. Kako pravite? Julliete & Justine; zbirka Dotik.

Bral pa smo tiste zgodbice iz Vročega Kaja. Tiste so bile pa prav prisrčne.

Fantazije : Sosedo, ki se gola sonči pod mojim balkonom

MM

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi meni ni uspelo prebrat Juliette&Justine, sem je imela po treh straneh dovolj za vekomaj.....

Dokaj berljive zadeve so pa knjige ala Bukovski in Miller, čeprav, ko preberes od vsakega tri knjige, tudi nista več zanimiva....

Od naših me je pa na Bukowskega spomnila knjiga od Mazzinija - Drobtinice...pa še bi se našlo kaj...

Aja

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi meni ni uspelo prebrat Juliette&Justine, sem je imela po treh straneh dovolj za vekomaj.....

Dokaj berljive zadeve so pa knjige ala Bukovski in Miller, čeprav, ko preberes od vsakega tri knjige, tudi nista več zanimiva....

Od naših me je pa na Bukowskega spomnila knjiga od Mazzinija - Drobtinice...pa še bi se našlo kaj...

Aja

Ej kako tri knjige pa konc, ...Bukowski RULEZZZZZZZZZZZ! :shock: 8) 8) :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej kako tri knjige pa konc, ...Bukowski RULEZZZZZZZZZZZ! :shock: 8) 8) :twisted:

Seveda je zakon! Samo meni se je zgodilo, da ko sem prebrala tri knjige, pri naslednjem obisku v knjižnici nisem več iskala Bukowskega....bo že prišel čas, da preberem še kakšno. Ponavadi se prepustim in določena knjiga pride do mene takrat, ko mi ima kaj za povedat.....(jo npr. dobim za rojstni dan, ali pa mi v knjižnici pade v oči....) :wink:

Aja

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej kako tri knjige pa konc, ...Bukowski RULEZZZZZZZZZZZ! :shock: 8) 8) :twisted:

Seveda je zakon! Samo meni se je zgodilo, da ko sem prebrala tri knjige, pri naslednjem obisku v knjižnici nisem več iskala Bukowskega....bo že prišel čas, da preberem še kakšno. Ponavadi se prepustim in določena knjiga pride do mene takrat, ko mi ima kaj za povedat.....(jo npr. dobim za rojstni dan, ali pa mi v knjižnici pade v oči....) :wink:

Aja

Hmm, OK, to je pa že bolje, ma se je bralo ko da si mela Bukowskega po treh knjigah dovolj do konca življenja, ...sorry!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!