Skoči na vsebino

Enajst tisoc batin...


Wobewt

Priporočene objave

Ohohoooo, zanimivo, potem pa nismo samo stare kante Bukowskega brali. Pišuka, moram iti v knjižnico, da malo osvežim. Mi je že vse iz Eproma ušlo!

Ej, Zoolo, a ni bilo po njemu še nekaj stripov risanih????

LP HHV

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ohohoooo, zanimivo, potem pa nismo samo stare kante Bukowskega brali. Pišuka, moram iti v knjižnico, da malo osvežim. Mi je že vse iz Eproma ušlo!

Ej, Zoolo, a ni bilo po njemu še nekaj stripov risanih????

LP HHV

Horjo, točno ti stripi so me privedli do tega da sem v knjižnici vzel pred leti prvi dve njegovi knjigi. :P :lol: 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja pa vi ste zmesan no cesa se boste zdej se spomnli pa objavljali jao

Perverznost!

:oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vrtnica, vsak ima svoj pogled na perverznost. Eni tako, drugi drugace... vsi pa razlicno... Kot je nekdo dejal: ce ne bi bilo bralcev, ne bi pisali knjig... Eh, bljuzim... Pustimo vsakemu svoje veselje... Grem jaz ven....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

there are some very sick people.......they need guidance,adult guidance.from a strong personality.to show them the way of the righteous.to show them the way out of the labyrinth of mirrors.....the way out of smoke and into the light.the way to the light.the light at the end of the tunnel.

for this is my church.........

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

there are some very sick people.......they need guidance,adult guidance.from a strong personality.to show them the way of the righteous.to show them the way out of the labyrinth of mirrors.....the way out of smoke and into the light.the way to the light.the light at the end of the tunnel.

for this is my church.........

Ej Ledeni, pa drugače počutje OK?! :shock: :P :twisted: :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

....ne deluje lih neki perverzno, odhajajoč v višave....bo treba še malce počakat, da se stemni.... :D

Drgac pa raje berimo Henbesta, malce poljudno-znanstvene literature, deluje ko aspirincek.... 8) 8) 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moni, nor od veselja, je vzkliknil:

" Estelle, moral bi vas bil prepoznati! ze dolgo sem vaš strastni obcudovalec. Koliko sem prebil vecerov v Theatre-Francaisu in vas gledal v vlogah zaljubljenih punc! In da bi pomiril svoje vznemirjenje - javno se mi ni bilo mogoce drkati - sem vrtal s prstom v nos, ven vlekel gost smrkelj in ga zrl! Kako je bilo dobro! Kako je bilo dobro! "

No, eroticno ali ne? Imate vi kakšne takšne fantazije?

LP bizarno slikarski :oops: :oops:[/quote

Na.....mam pa srečo, mi glih delivery boy prpele lignje na žaru, se vsedem pred forum in začnem jest, pol pa vidm tlele ene smrkle!!!!! No ja sej so mrzli mnde tud za pojest :shock:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moni, nor od veselja, je vzkliknil:

  " Estelle, moral bi vas bil prepoznati! ze dolgo sem vaš strastni obcudovalec. Koliko sem prebil vecerov v Theatre-Francaisu in vas gledal v vlogah zaljubljenih punc! In da bi pomiril svoje vznemirjenje - javno se mi ni bilo mogoce drkati - sem vrtal s prstom v nos, ven vlekel gost smrkelj in ga zrl! Kako je bilo dobro! Kako je bilo dobro! "

No, eroticno ali ne? Imate vi kakšne takšne fantazije?

LP bizarno slikarski :oops:  :oops:[/quote

Na.....mam pa srečo, mi glih delivery boy prpele lignje na žaru, se vsedem pred forum in začnem jest, pol pa vidm tlele ene smrkle!!!!! No ja sej so mrzli mnde tud za pojest  :shock:

....A smrklji?...Mende jih je treba pogret prej....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:?: :?: :?:

Berem.........pa berem............pa berem.........

pa vseeno ne znam odgovorit.....................

Bom kr tiho.................................

No..............dvojčici bi jest tud :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:?: :?: :?:

Berem.........pa berem............pa berem.........

pa vseeno ne znam odgovorit.....................

Bom kr tiho.................................

No..............dvojčici bi jest tud :twisted:

Kako ne znas odgovorit?!?!?!?!

Samo ena beseda je: PERVERTS!!!!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 let pozneje...

U jebemti fajn tema...fajn, fajn...je že minilo kar nekaj časa od tega, tako da so razmišljanja, ideje in udejstvovanja samo napredovala...fajn, fajn...hehehe...

:devil: :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

že v starem egiptu in v starem rimu je bilo priljubljeno med ženskami iz višjih slojev samozadovoljevanje s kačami. kača ki je že po naravi simbol moškega spolnega organa, če pa jo malce "sestaviš" pa je že magični simbol za vagino ! seveda so si rimljanke in egipčanke postregle kačo z glavo obrnjeno naprej ! :grim

kot dediščina antičnih časov pa se je ohranila srednjeveška vraža o zoofiliji kot zdravilu za spolne ljubezni, kar je mnoge moške pač prisililo v spolni odnos z živalmi. :fredy:

da o aristokratinjah in njihovih majhnih psičkih sploh ne gvorim !

donky show ? za na kak moto zbor ! :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

...Ko se ponoči ozrem na Borisovo kozjo bradico, ki leži na blazini, se me loti histerija. Ah, Tania, kje je zdaj tvoja topla špranja, tiste tvoje debele, težke podveze, tista mehka, napeta stegna? V mojem udu je šest palcev dolga kost. Poravnal bom vsako gubo v tvoji luknji, Tania, polni semena. Poslal te bom z bolečim trebuhom nazaj k tvojemu Sylvestru, tvoja maternica bo obrnjena narobe. Tvoj Sylvester! Da ta zna res prižgati ogenj, jaz pa znam vžgati tvojo špranjo. Vroče strele pošijam vate, Tania, da sta tvoja jajčnika vsa razbeljena. Je tvoj Sylvester zdajle malo ljubosumen? Nekaj čuti, mar ne? Čuti ostanke mojega velikega uda. Malce sem razširil bregove, zlikal gube. Za menoj si lahko privoščiš žrebce, bike, ovne zmaje,bernardince, žabe netopirje, kuščarje si lahko zatlačiš v zadnjico. Lahko kakaš arpeggie, če hočeš, ali si napneš citre čez popek. Tešim tvojo strast, Tania a tako, da boš ostala potešena. In če se bojiš biti nabrisana javno, te bom nabrisal privatno. Iztrgal bom nekaj dlak iz tvojega klitorisa in jih pilepil na Borisovo brado. Ugriznl bom tvoj klitoris in izpljunil dva franka.....

Henry Miller (Rakov povratnik)

:trance_33_sleep:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dlake na klitorisu?!  :blink:  :wacko:

Razbeljeni jajčniki? A ni tkivo iz vode v glavnem, voda pa izpari že bistveno prej, kot se karkoli "razbeli" .. ?

:lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...Pri Ireni je težava v tem, da ima kovček namesto pizde. Hoče, da ji potiskaš debela pisma v njen kovčk. Neznanska je, avec les choses inouies. Llona, ta pa je imela pizdo. To vem, ker mi je poslala nekaj las od tam spodaj. Igrala je vlačugo na vsakem griču-včasih pa tudi telefonskih govorilnicah in po straniščih.....Ležala je na Tottenham Court Roadu s privzdignjeno oblek in se otipavala. Uporabljala je sveče, držajo raket, kljuke. Ni ga bilo moškega uda na tem svetu, ki bi biil dovolj velik zanjo, niti enega. Moški so zlezli vanjo in se zvili v njej. Potrebovala je raztegljive ude, rakete ki so se same sprožile, vrelo olje, narejeno iz voska in kreozota.Odrezala bi moškemu ud in ga za zmeraj obdržala v sebi, če bi ji dovolil. Takšne nima med miljonom žensk ena, kakor Llona! Uporabljali bi jo lahko v laboratoriju in noben lakmus papir je ne bi razbarval. In kakšna lažnivka je bila ta Llona.

.....Velikanska debela pisma, avec des choses inouies. Kovčk brez jermenov. Luknja brez ključa. Imela je nemška usta, francoska ušesa, rusko rit, pizdo pa mednarodno. Ko je zaplapolala zastava, je bilo vse rdeče prav gor do grla. Človek je vstopil na boulevardu Jules Ferry in izstopil na Port de la Vilette. Človek je spustil svoje sweetbreads v vozičke-rdeče vozičke na dveh kolesih seveda. Pri steku rek Qurcq in Marne, kjer voda curi skozi jezove in leži kakor steklo pod mostovi. Llona leži zdaj am in prekop je poln stekla in ostružkov, mimoze jokajo in na špranjah je mokr, meglen prdec. ......Ena pizda na miljon, ta Lona! Sama pizda in steklena rit, v kateri lahko bereš zgodovino srednjega veka....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Berem, pa berem........

OK in kje je tukaj ljubezen????? En sam FUK vas je.

.

.

.

EJ, pa kaj ste dobri. Se moderatorji so cool. A je to od trave?

LP Cvetoo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!