Skoči na vsebino

MODNO ŠIVILJSTVO PUPA


SF

Priporočene objave

Pupa je včeraj pred petimi pričami izjavila, da če se Barbwire poštriha na črno, si ona "zašije pizdo"... :oops: Vaš komentar?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmmm kje pa opravljajo take "siviljske storitve"? :shock: :shock: Verjetno v onih afriskih drzavah, kjer je opcija se rezanje klitorisa? No, no place I wanna know about :twisted: :twisted:

Drgac pa ... ali pupa zelo dobro pozna BW (mogoce je BW prisegla, da bo to storila ce bo pupa ratala blond? :lol: :lol: :lol: :lol: ) ... al pa ... eh whatever :roll: :shock: :? :!:

No ja .... :)

P.S.: SF, saj to je joke, ne? :wink: :wink: SF - Georgeov vajenec za provokacije :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa kaj te je Pupa včeraj res tako mikalo šivati? In zašila bi si ravno tisti del, ki bi verjetno največ pridobil na prometu, tako v primeru, da se sama pobarvaš na blond, pa tudi če bi se BW na črno... :wink: :roll: :lol: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

u jebela cesta ... samo za informacijo naj povem,da jaz sem ze bila na crno postrihana v preteklosti ... in da mi tudi ni nben problem spreminjat barvo las .... je pa res,da se najbolje pocutim blond ... ampak .... kot receno ... barvanje ni problem ... ampak zadeva mora biti seveda vzajemna :twisted: :twisted: :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

BW..... topel predlog... ostani blond, saj to izraža tvoj karakter :twisted:  :twisted:  jst pa mojo "pizdo" pustim za vse svoje uporabnike odprto.

Chicken??? :twisted: :twisted: :twisted: :P :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

OPA OPA ne gre za požiranje..... vse skupaj je izpadlo čudno, ker ni bilo napisano vse, kar je bilo izrečeno.

V glavnem..... gre za to, da sem s tem hotela povedati, da se ti svoji barvi ne bi odrekla... kakor se tudi jaz ne bi svoji.... in se ne bi dala barvat na blond... pa se mi sploh ne da razlagat.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa dobr no, kwa je to že Santa Barbara??? Dej zmenta se v enem blatnem ringu, obleke vržta dol (da ne bojo umazane), pol pa catfight!!! :twisted: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

okej okej....sej ne da bi se vtiku....ampak a mi lohka en razlozi povezavo te teme z motorji ???

:splat: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :agrue:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pupa ampak kaj, če se BW res pobarva? Jest ti posodim iglo in nit... mi je še od vojske ostala... MORDA KAKŠEN GUMB, ČE BI TE SLUČAJNO ŠE KDAJ ZAMIKALO, DA BI JO ODPRLA?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kall, si v temi Ljubezen. To nima nobene zveze z motorji.... vsaj obicajno ne....  :D

:?: :shock: Ja Gregs, kaj pa imajo ti kirurski posegi in barvanje las opraviti z ljubeznijo :?: Odpri novo temo ...na primer: Servis Babncorazsraufal :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tele frizersko ginekološke finte so postale rahlo duhamorne. Visoke temperature očitno delajo svoje. Grem malo na moped, upam, da se tokrat ne bom zvrnil. Še tega bi se mi manjkalo.

PEPE

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Faker.... če si se že spravil najin pogovor obesit na tale forum, potem bi bilo mogoče, če bi celo vse napisal, kar je bilo povedanega. Ker mogoče bi potem drugi dojeli, zakaj je bil ta stavek povedan. Sicer pa ne dvomim vate, kar se zaupanja tiče.... :? :? :? :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Go Barb,

Go Barb,

Go Go Go... :lol: :lol:

....eh da se vam da.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zdej me pa zanima ktera bo tlele rep med noge potegnla :twisted:

ANKETA... ANKETA... ANKETA........

STAVE... STAVE... STAVE... STAVE.......

:twisted: :twisted: :twisted: :P :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej si nobena ne upa    :roll:  :fist:  :angel:  :agrue:

...mogoče pa le??? :P :twisted: :?: :idea: :arrow:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!