Skoči na vsebino

MODNO ŠIVILJSTVO PUPA


SF

Priporočene objave

Ma dajte mi mir.... sej pravim, da če bi bil napisan cel pogovor, bi ostali celo dojeli za kaj je šlo.

V glavnem... jebe se mi za vse... pizda, vse kar znate je ko hijene iskati vsako besedo, jo interpretirati, potem pa napadat. Pa metat tako imenovane kosti....  

Ja smo vsi včasih to delal... vključno z mano, samo nekje smo vedeli kje je meja med hecom in dejstvom....

Jaz se izključujem za nekaj časa iz tegale motosveta.... dopizdilo mi je totalno..... jebem vam!!!!

c_c_c_c_c.........pupa kje imas zivce :?: .....pa tega ja ni resno za jemat...................pa ne zeli si celega pogovora tu gor, bo se vec kosti.........glavo pokonci :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekaj časa nisem blodil po tem ljubezenskem koncu in vidim, da sem res storil napako.

Če bi kdo od vas telebajskov priporočil uporabo zadrge, bi se Pupa morebiti še pogovarjala z nami. :wink: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekaj časa nisem blodil po tem ljubezenskem koncu in vidim, da sem res storil napako.

Če bi kdo od vas telebajskov priporočil uporabo zadrge, bi se Pupa morebiti še pogovarjala z nami. :wink: :D

HUDOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO!

Brmmm to mi deli! YESSSSSSSSSS!

LOL!

:shock: :twisted: :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

SF - Georgeov vajenec za provokacije
Oh no. I created a monster!!!!! :twisted:
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

SF - Georgeov vajenec za provokacije
Oh no. I created a monster!!!!! :twisted:

UHHHHHHHHHHH Učenec hujši kot učitelj :twisted: :twisted: :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Oh... ...skromno priznavam, da je bil to le trenutek navdiha, pa tud Pupa je zgleda mela vsega dovolj, samo verjetno ne zarad mene... Tole je blo zgleda "Žebljico na glavico"...

Sam mi morate pa priznat, da sem dober provokator ane? hehehhe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja faker s tem se pa čist strinjam! Res je bilo v pogovoru s pupu izrečenih več stvari, ampak vseeno je bla njena izjava z šivanjem najbolj sočna.

Pupa ne si vzet tega k srcu! Debata je bla zdej je pa tudi mem. Drugič se bomo pa katere druge lukno obdelal. Priditi kej kmalu spet na okol. Z molkom sam daješ drugim še večjo kost za glodat!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa kaj imate nekateri toliko proti Pupi?! Jaz je osebno ne poznam, samo po njenih izjavah pa tudi ne morem reči, da je slaba. Je pač direktna punca brez dlake na jeziku. Če pa se šali na svoj račun, pa to tako ali tako ne more nikogar prizadeti, morda je komu lahko le žal, da sam ne premore "samohumorja".

Kar pa se tiče njene izjave "predstavljene" v uvodnem članku, pa me prav zanima, ali ni še nihče nikoli v družbi izjavil kaj takega, kar bi se dalo izsekati in predstaviti samo delček ter ga s tem izpostaviti posmehu.

Lepo vas prosim, kam bi pa prišli, če bi moral vsak v družbi paziti na svoje besede in se bati, da ga ne bo nekdo zaradi izjave, povedane v šali, razposajenosti ali pa rečeni iz kakšnega drugega vzroka, izobesil na oglasno desko!!!!!!

Nekateri se res obnašajo kot pravi mrhovinarji!

Pa brez zamere

Naka

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ampak Pupo je tko luštno hecat, ker vse zares vzame in v vsako kost ugrizne :twisted: :twisted: :wink: :arrow:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lepo vas prosim, kam bi pa prišli, če bi moral vsak v družbi paziti na svoje besede in se bati, da ga ne bo nekdo zaradi izjave, povedane v šali, razposajenosti ali pa rečeni iz kakšnega drugega vzroka, izobesil na oglasno desko!!!!!!  

Naka... jep :wink: ... ker je bila to ravno Pupa je bilo to treba prec na Forum dat... na zalost... :(

Je, pa res, na momente mora bit kaksen Velik Bum in potem se o tem govori... in sorry Faker... si dober provokator, samo ocitno na napacnih mestih... :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No Vragica sej bi tebe tud dal na forum če bi mel možnost... Pupa je glih nabasala...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Provokatorjem se reče tudi mešalci dreka,a Faker!? :twisted: :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No Vragica sej bi tebe tud dal na forum če bi  mel možnost... Pupa je glih nabasala...

Aj Faker... izvoli... bom verjetno reagirala drugace kot Pupa... ker smo si ljudje razlicni in vsako stvar si razlagamo razlicno... aj je** ga... i love :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa cuj Faker a ti mal poste nabijas tkole... al kako... :?: :twisted: :roll: :wink: ... mislm kr'neki... :twisted: :twisted: :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Draga Vragica! Naj te opomnim, da je nabijanje postov legitimna pravica vsakega forumaša in zajema tudi naju! Joj kolk je luštno nabijat... :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Joj kolk je luštno nabijat... :wink:

Lej lej pa res... :wink: :wink: :wink: :wink: ... lenka se seta metla pometa... :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni problema ima celo termostat.Pa ti,a še voziš gasilni aparat s seboj na mopedu? Dej prid enkrat ven iz močvirja,da greva mal jajca gret od Žirov do Idrije! Pa pridn bod in ne pluvaj okoli sebe kot je v tvoji navadi!

Lep pozdrav iz hribov Fakerčiču. :snipersmile: :twisted: :twisted: :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V Idrijo na pivo? Normalno! Samo da čas najdem...

:idea: Ej admini! Nekam sumljivo ste tolerantni! Dejte tole sranje pod ključ, preden se res postrelimo! :!: :!: :!:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Much ado about nothing...

Avtogenitalna mutilacija odpade...

Gremo domov,tukaj ni več kaj za videt.

LP Natasha

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!